SADECE FELSEFE İLE İLGİLENENLER BAKABİLİR Mİ?

Evet arkadaşlar, deneme tarzında bir felsefe kitabı okumak istiyorum. Bana önerebileceğiniz yazarlar ve kitaplar nelerdir?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İslam Felsefesi üzerine yazmaya karar verip yazmaya başladım ve 15,20 kadar sayfayı tasarlayıp yazmaya başladıktan sonra ilk sayfanın sonunda vaz geçtim. Çünkü dönüp okuduğum zaman bunun kitap alıp okuyan(ilk sayfada bırakıp okudum diyen) birisinin eline geçmesi o kişiyi ciddi olarak etkileyebilecek düzeydeydi ve dahada kötüsü herkes yazdıklarımı anlayabilecek kapasiteye sahip olsada çok azı bunu anlayabilecekti. Bunları yazmamın sebebide şu ki eğer böyle bir kitap okumaya karar verirsen ara vermeden(10,15 gün gibi ara vermekten bahsediyorum) hiç başlama.

0|0
    0|0
    • büyük kayıp olmuş hesapsız plansız düşüncelerini yazmalısın bence:D:D

• Aslında orada duruyor öyle. Nereye çekersen oraya gidecek türden. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|0
    0|1
  • Halil Cibran'ı oku, ağır kitaplara başlamadan önce...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana onerebilecegim bir tane super otesi felsefi kitap var.Sana cok sey kataagibi dusunuyorum.Eger ukoycaksan bunu bir oku derim ama İslam felsefesi gibi de degilde.Soru-cevap seklinde.Ciddi seyler ve bilinmesini gereken cok seyler.Ve herkese cok buyuk katkisi olacagina inaniyorum.Bilgiler ciddi anlamda yogun ve cok fazla sey ogreniyorsun.Bence bir oku derim. Mehmet ali bulut-gizemli ular

0|0
    0|1
  • link

mevlüt albayrak .

0|0
    0|0
  • a thousand splendid suns

sisyphos un kaderi

also sprach zarathustra

0|0
    0|1
Yükleniyor...