3 senelik aşk bitti gençler...

Dile kolay 3 sene...

Şiirlerle, şarkılarla kendimi avutacağım, Çemberin dışında yer alacağım. Sizin de tavsiye edeceğiniz şiir, şarkılar var mı?

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

0|0
20|19

En İyi Kız Görüşü

• link

link

link

link

link

şarkıların çoğu ayrılıklıymış zaten

0|1
    0|0
    • Ayrılık kabullenilmiş durumda... link

Bir aşkı paylaşmak için çok geç, bir paylaşıma aşık olmak içinse erken...Beni sevda yerimden vurdu yine zaman...Şimdi sana söylenecek tek cümle:

BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALMADI..

• ne yaparım bundan sonra?

link

• bak hala buradayım, hala içim acıyor.

Ben hiç ayrılacağımı düşünmemiştim şimdi yeni yeni anlıyorum ömrümün onsuz geçeciğini.

link

Kızlar Ne Diyor 19

• gecmiş olsun :(

0|1
    0|0
  • Şimdi biz ne desek sana boş gelecek.

O yüzden hiçbişi demiyorum..

Allah tez zamanda unutmanı nasip eylesin...

0|1
    0|0
  • benimde 5 yıllık ilişkim bitti benden sana tavsiye kesinlikle seni kötü hissedicek acıklı parçalardan ve şiirlerden uzak dur... 3 yılını vermişsin bu insana bir üç yılda acı çekerekmi geçiriceksin... hayat kısa değmez bir kıza (: arkana bakma hep ileriye bak anca o zaman olgunlaşırsın...

1|1
    0|0
  • Boşver. üzül ağla haykır. haykır ki içinde hiç bir şey kalmasın. tek bir zerresi. hiç unutamam dediğin an bir bakmışsın unutmuşsun. ama sen yinede her gece içini dök. yoksa asla akıp gitmez bu sevda..

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Düşün dün verilen sözlerden geriye ne kaldı? Birkaç silik ani, tebessümler ve çokça gözyaşı... Uykusuz gözlerle boş duvarı izlerken anlarsın ki, her aşkın sonu hep hayal kırıklığı. Suç ihanet edip terk edende değil yalnızca, Sorun herkesi kendin gibi zannetmek... Büyüdükçe değil üzüldükçe anlıyor ki insan; Yapılan tüm hataların sebebi, insanlara fazla güvenmek...

• evet fazla güvenmek

• Şiir şarkı dinleme kitap oku o geçiriyo benim de başıma aynısı geldi şarkılar mahvediyor insanı... Seda Diker-Aslında Giden Erkek Yoktur ben bunla düzeldim kendi kitabını bul :)

0|1
    0|0
    • Erkekler için böyle kitaplar geçerli değil sanırım.

• link

Kitap yok ama böyle türküler, şarkılar var :)

• Ha ben tribe giricem diyosan Toni Braxton Unbreak My Heart, Mariah Carey My All, Murat Boz Soyadımsın, Emre Aydın bütün şarkıları adamı tribe sokar :D

• Insan kendini şöyle avutabilir düşün bir seninki sadece b

eraberlik. Ama evli olupta 10sene 15 sene sonra ayrılan var., ayrıca bu insanların çocuklarida oluyor.

Ozaman ben başta olmak üzere bütün gençlerin kulağına küpe olması lazım. Neyin afra tafrasini yapıyoruz allah aşkına

0|1
    0|0
    • Arkadaşım zaten biteceğinin sinyalleri uzun zamandır belli ediyordu da artık geri dönüşün olmayacağına karar verip 'yolun açık olsun' dedim.

Ama işte insan yine de üzülüyor bir de tutkulu bir insanım.

• geçicek kardeşim geçicek çoğu gece ağlama krizleri geçirceksin uç sene dile kolay sonra onun yanında başkasının olması ihtimali kafanın içine edicek o senin olamasada kıskançlık krizlerine giriceksin her şarkı onu sana hatırlatıcak ona sarılmayı özliceksin karşıdan el ele iki sevgili geçse gözlerin dolucak ama geçicek inan bana geçicek

0|1
    0|0
    • Ağlamam ben sadece sessiz bir kabulleniş kalıyor geriye.

• Üzülme ya. salla gitsin. Senden daha değerli mi. sıkma canını. Allah daha iyilerini karşına çıkarır elbet

0|1
    0|0
  • Ayrılıklar da sevdaya dahildir.

2|1
    0|0
    • Özgürlüğümüz yoksa yalnızlığımız mıdır?

• Tek başına özgürlük ne işe yarayacak,

Ölü bir gezegenin soğuk tenhalığına benzemesin diye

özgürlük mutlaka paylaşılacak suç ortağı bir sevgiliyle

• hayrılısını dılemenı tavsıye ederım, acılı sarkı ıyı gelmez coşman lazım

0|1
    0|0
  • off biterse bitsin bee yeter :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    2|4
  • ACIDAN GEÇMEYEN ŞARKILAR BİRAZ EKSİKTİR- SEZEN AKSU

0|1
    0|0
    • Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem.

Ama artık gidildi, bitirildi.

Dönülmez akşamın ufkundayız vakit çok geç bu son fasıldır ey ömrüm, nasıl geçersen geç...

• Sezen aksu şarkılarının hepsini dinle iyi gelir.

0|1
    0|0
  • sarki dinlemeyi birak disari cikip hava al biraz kendini uzunce elne brsey gecmicek

1|1
    0|0
    • Şu an şantiye de çalışıyorum işçiler olsun, taşeronun mühendisleri azarlamayayım diye benden kaçmaya başladı. Adamlar artık bütün imalata özen gösteriyorlar.

• (oğuzhan uğu)r tın :))

0|0
    0|0
  • Hahahahah oglum benim de kac senelik iliskim biti merak etmr alisirsin

0|0
    0|0
  • Bu gibi zamanlarda bu tarz şarkılar dinlemek yerine komedi filmleri izlemeyi tercih etmelisin.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. Mesela ben mutsuz veya uzuntulu oldugumda kesinlikle slow sarki dinlemem hareketli turkce yabanci bir suru sarki var acarim kendime gelirim. Diger turlu daha cok duygusala bagliyor insan.:)

Konuyu acan arkadasa tavsiyem Rober Hatemo - Senden Çok Var :D

Erkekler Ne Diyor 19

• link İnsanı bir tuhaf ediyo ama çok severim

0|1
    0|0
  • lan allah kurtarmış sen şükredeceğine yas tutuyorsun

kendine gel silkelen bir topla kendine

olum bundan sonra özgür bir erkeksin tadını çıkar bence

0|1
    0|0
    • Tek başına özgürlük ne işe yarayacak,

Ölü bir gezegenin soğuk tenhalığına benzemesin diye

Özgürlük mutlaka paylaşılacak suç ortağı bir sevgiliyle

• 4 senelik bitti 2 hafta önc ben masum ken bahaneler üretti şutu yedim

bu kazıkların üstüne gerçekten sevenin ahı tutar diyorum

onur koç adın ihanet.

0|1
    0|0
  • bir ilişki 3 yıl uzayacak ve bitmeyecek...yok öyle bir dünya.kardeşim kulağına küpe olsun.hayırlı işte acele etmek gerek...

0|1
    0|0
    • Haklısın, hayırlı değilmiş demek ki

• Ailesiyle tanıştım, ailemle tanıştı ama ne diyeyim, olmayınca olmuyor.

• adını koymamışsın kardeşim.iş eksik kalmış.1 yıl...bunu unutma bir dahakine.üzülme önündeki maçlara bak niyetin evlilik ise.

• Dostum 3 sene geçirmişsiniz özel bir sebep değilse neden ayrıldığınızı sorabilir miyim? Yazık günah ya, ben böyle uzun yıllarını birbirleriyle geçirip de sonradan herşeyi bir anda silip atabilicek insanları anlayamıyorum.

0|1
    0|0
    • Aşk bitmiş abi eskisi kadar sevemiyormuş.

Sorun bende değilmiş. link

• Boşver, öyleleri hiç mutlu olamaz sürekli arayışta olur zaten.

• Ben sizde ki bu kafayı anlamadım gitti. ayrıldım aşk şarkıları, acılı şarkılar var mı diye dolanıyorsunuz. yav arkadaş daha çok kötü olacağınızı bile bile bu saçmalık ney ? ya da amacınız ney cidden bu kafayı anlamadım gitti. hareketli şarkılar dinleyeceksin bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|1
    0|0
  • Var tabi Allah aski hayirlisi buymus demek en guzel teselli

0|1
    0|0
  • unut gitsin :D :D

0|1
    0|0
  • İlker coşkun- unutmam lazım onu- hoşçakal papatya-vakit çok geç artık Bunları dinleyip bana sovebilirsin

0|0
    0|0
  • Bitti diyorsun işte ne şiiri arkadaşım? Hemen yeni birini bulmaya.

0|1
    0|0
    • Çapkınlıktan pek anlamam ben.

HIMYM'de ki Marshall karekterli biriyim.

• vaybe kardesim hayirlisi olsun

0|1
    0|0
  • 3 mu az mış milletın 5 ,6,7 yıllık ilişkisi biityor

0|1
    0|0
    • Hacı abi 21-24 arası olunca değişiyor.

• Bitsin istiyorum.

• o zaman kem kum edip şikayet etmeyeceksin yoluna bak başka birini bul devam et

• 3 sene mi :) haci dunyada bitek o yok ;) ben de 4 yil cikmistim ;) daha uzun sure birlikte olanlarda var takma kafana

0|0
    0|0
    • Süreden daha çok, büyük bir birliktelik yaşadık ve inan ki çok şey yaşadık.

Ömre bedeldi.

• Bende yasadim kari koca gibi ayni paylastim o bitti, sonra baskasiyla nisanlandim, ev esyalar dugun salonu dugun tarihi hersey hazir dugune 10 gun kala bitti buyur burdan yak ;) hic gozunun yasina bakmam bittiyse bitmistir arkama donup bakmam... bir tek onda yok, ve altin kaplama degil kutusu ;)

• Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir

sondur.

Çünkü, 'bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta

belli olur.

0|0
    0|0
  • bittiyse eger 3 yıldır yanlıs yorumlamıssın herseyi aşk degilmiş o aslında sevmemişsinde

cok acı

0|0
    0|0
  • benimde bir zamanlar 3 senelik aşkım bitmişti... canım takma kafana 1 yıla unutursun...

0|0
    0|0
  • kardeşim unutlmuyo ben keşke kendimi assaymışım diorm zamnında :))

0|0
    0|0
  • Aramıza hoş geldin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...