Fethullah Gülen mi? Recep Tayyip Erdoğan mı ?

Öncelikle ikisini de desteklemiyorum ancak merak ettiğim şey hangisinin daha fazla seveni destekleyeni vardır ve ikisini de sevenler bu dönemde hangisini seçecekler yorumlarınızı bekliyorum.

• Recep Tayyip Erdoğan
    71% (5)83% (5)77% (10)Oy Ver
  • Fethullah Gülen
    29% (2)17% (1)23% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmasaydılar daha iyi olurdu..

1|1
    0|0
  • ikiside birbirinden beter :)

1|1
    2|0
  • Fetonun karsisinda kim varsa onu tutuyorum yeahh!

1|0
    0|0
  • Cemaat liderini sevmiyorum samimi gelmiyor bana.

1|1
    2|0
    • Hangisinin kitlesi daha sağdıktır sonuçta Nur Cemaati de AKP'ye oy veriyordu bu güne dek.

• Demokrasi çoğunluğun istediğinin verildiği bir sistem

• tamam o zaman şimdşi kime verceklerse o gelsin başa değişen birşey olmıcak nasılsa.

• Al birini vur ötekine ..

-Sabri Reis Candır <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2'sini de verelim yerlerine ATATÜRK gelsin.

Hatta yanlarında bonus olarak Abdullah Gül, Muammer Güler, Egemen Bağış, Fatma şahin gibi kişileri de bedavadan verelim. Türkiye hepsinden bir kalemde kurtulsun.

1|0
    0|0
  • Ben C) diyorum ve Türkiyeyi seciyorum.

Ikiside ayni bok. Aralarinda bir fark mi var saniyorsunuz siz ? Ikiside Allah deyip Dini kullanarak para ve güc kazaniyor.

Hic sanmayin onlarin amaci islam ve Islama hizmet falan gibi seyler. Onlarin tek amaci var buda para kazanmaktir.

Ikiside Vatanini ABDye satiyor, ABD artik Erdoganin fisini cekmek istiyor ve bu nedenle Fethullah fisi cekme emirini aldi.

Neyaziksa toplum okadar cahil ki farkina bilem varmiyorlar.

1|1
    1|0
    • Ben para kazanmak olduğunu sanmıyorum çünkü ikisininde sülalesine yetecek kadar parası var yönetme hırsı diyebiliriz belki.

• Onlara göre "yeterince para" diye birsey yok arkadasim. Nekadar fazla varsa okadar daha iyi.

• ee ben her sonuçta kaybediyorum o nası olcak ?:)

0|0
    0|0
  • C) Hiçbiri.. türkiye kazansın bu sefer.

0|1
    1|1
  • recep tayyip erdogan

1|0
    0|1
  • Fethullah gülen kötü bir indan degil.ılımlı yapıcı bir insan.

1|0
    3|5
    • Kötü demedim zaten ben ikisini de desteklemiyorum yurtdışında onun okullarında okuyup Türkçe öğrenmiş yabancılar görünce hoşuma gitmişti sadece.

• Bu hizmetleri daha şeffaf şekilde yapsa böyle gizli yapılanma şeklinde yapmasa daha iyi olurdu deseydiki ben de Amerika gibi fakir ülkelere Türk okulları açıp onları asimile edicem o zaman olurdu.

• Olabilirdi evet.ama bir bildigi vardir diye düşünüyorum

• Fethullaha bir şey olmaz. Recep gidici. Ha o arada cemaati emniyetten, yargıdan ayıklasın diye umud ediyorum.

0|0
    0|0
  • KK Kemal kıvırttaroğlu.

0|1
    2|2
    • Senin gibiler neden hep Gizli acep.

• seni niye enterese ediyor. Demek ki karın ağrın var.

Yükleniyor...