Boğaz, manzara size de ilham veriyor mu?

neler hissediyorsunuz boğazda gezerken. hayata farklı gözle bakabiliyor musunuz ? en çok hangi semt sizi cezbediyor?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• hem de nasil seviyorum. kopruden gecmek bile gunu kurtarmaya yetiyor bazen...kuzguncugu cok severim( ki anadolu yakasi insani degilim)...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzeldir boğazı izlemek

İstanbulu dinliyorum gözlerim kapaLı.

seviyorum bu koca şehri

0|0
    0|0
  • deniz demek huzur demek sıkıntının bir süre bile olsa unutulması belki pembe hayalerler kurulmasıdir benim için hele de deniz kıyısın da balık ekmek yemek

0|0
    0|0
  • İstanbul aşığıyım.

Burnumda tütüyor.

Boğaz da akşamları balık ekmeği, sabahları ise kahvaltısı apayrı.

0|0
    0|0
  • Hayır. Sevmedim ben istanbul'u.

1|0
    0|0
  • öyleyse serdar ortaç'tan gelsin; "bu boğaz öküze bile ilham verir."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• beylerbeyinde içilen rakının, kızkulesinde içilen çayın, ortaköydeki kahvenin durumu hep manidardır, melankoliye bir martı sesi uzaklığındadır...

0|0
    0|0
  • Bazen çok keyif veriyor çoğu zaman ise malesef günlük hengameye kaptırıp kendimi hangi şehirde yaşadığımı unutup, renkleri göremiyorum. İnsanın kendine yabancılaşması bu. Yaşamayı unutmak gibi bir şey...

0|0
    0|0
  • Çamlıcada gözleme yiyoruz arkadaşlarla. manzara ordan daha güzel 7 tepe istanbulu görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bogazda buyudum. Yuzmeyi, kitap okumanin keyfi, iskeleye. yanasan vapurun tepesine cikip vapur hareket edince kopukleen suya atlamak, dalip midye toplamak, aksam fener isiginda balik avlamak. Mangalda atese birakmak, gece isiklarin yakamozunda keyif surmek...ozlemisim

0|0
    0|0
  • bebek sahili güzel ama istinye kokudan gecilmiyo gelde hayal kur birader

0|0
    0|0
  • Boğaz ve manzarayı gördükçe koca bir yalan denizi içine düşesi insanlar ve çıkmaması için kıyıda bekleyen bir çok insan hayal ediyorum.

0|0
    0|0
  • Rakı - balık için ilham vermiyor değil hani.Bir de hafif kısık seste türk sanat musikisi...

0|0
    0|0
  • boğaz manzarasından çokdaha güzel manzaralar var abi :))

0|0
    0|0
  • sıkıldım hergün görmekten

0|0
    0|0
  • içimdeki hırçın dalgalarla eşit nerdeyse bana onu hatırlatıyor. Bazen onun hırçın dalgaları üstün geliyor sakinleştiriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...