Vakif üniversitesi sorunu

Hep duyardim vakif universitelerinde hocalar mahsus az not veriyor birakiyor diye ama mantikli gelmezdi inanmazdim.Bu sene basladim ama vizelerden çok düşük geldi. Haftalarca gece gunduz uykusuz sabahlara kadar calistim not tuttum. Sinavda hepsini yaptim kitaba gore hatta kendi cümlelerimle ve ornekler vererek aciklayarak. Kagit yetmiyodu yani. 100 bekliyodum hepsinden. Kirsa kirsa ne kadar kirabilir ki? Ama notlar geldi 70 61 80 90 hatta 41 ! Şok oldum itiraz ettim dilekce verdim incelenmesi icin. Hukuk hocalari heryerde cok not kirar diye de duydum ama bilemiyorum. Sizce durum nedir? Varmi bilgisi olan?

Güncellemeler:
Sizinde basiniza geldi mi?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• keşke dilekçe vermeseydin işini dahada berbat etmişsin burası lise değil hacı hocanın sana ne kastı olabilirki.

0|0
    0|0
    • Ama 100 luk kağıda 41 olurmu? Mumkun degil

• olur olur öyle bir olurki hukuk hayli hayli olur. ki mühendislikte bile oluyor sayısal olmasına rağmen sözel bölümlerde olmaması gibi bir durum söz konusu değil

• sen haksızsın kızım. Suan o dersten gecmeyi ümit etme .

0|0
    0|0
    • Valla ben haksizliga tahammul edemem çatlar ölürüm. Bir yanlislik vardir belki ya da adam gibi not versinler. Adimi ezberlerse ezberlesinler. 90 aldigim tek not test sinavi ohaa yoksa onuda kirarlardi. Ne olacaksa olsun. Takarsa mahkemeye kadar giderim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...