Metal müzik sevenler bakarsa diğerleri de bakabilir ama sorun yok :)

link coverımızı izleyip yorumlarsanız sevinirim :D

• Gitarı bırakın
    50% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • Süper devam edin gençler
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Idare eder
    50% (2)100% (1)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ha gayreet :D Çok severim metal müziği ama grup felan tanımıyorum :(

Bu tür gitarı çalacağınız ortam çok önemli yankı yapması sesin net çıkmasını engeller gürültü gibi algılanabilir.. 2 kere dinledim çünkü bu tarzı seviyorum :)

Birde anlayamadım arka plan seste başka gitar sesi var mıydı yoksa sadece siz mi çalıyordunuz ?

Beğendim :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim varda bizim gitarların sesi daha açık olduğu için iz bile şarkıdaki gitarları duymuyoruz öyle bişey aynı ses çıktığı için bizimkisinin sesi daha çok olduğu için kulak onu algılıyor :)

• İşte anlamadığın burdan belli senin dediğin gibi olması için benim dediğimi yapmam lazım prof. makineyle çektik bunu düşün artık öyle olmuyor işte bu işler. :)

• Bende diyorum ki gürültü engellemek için önemli olan yalıtım ve iyi bir kayıt aracı neresini yanlış söyledim ? Ne kadar konuşursam ne demek istediğimi anlamıyacaksın. Çünkü en başından tam aksi cevaplar veriyorsun.. Evet anlamıyorum.. Neyse en azından odanın yalıtımını yap... Param yok diyorsan.. Yumurta kartonlarından yapıştır duvara.. Müzik yolunda başarılaar..

• Bi hevesle güzel bir cover dinlerim diye geldim ama gelmez olaydımmm :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevdiğim bir parçadır ama b*k etmişsiniz.. keşke vocali engelleyeseydiniz ve sadece müzik olsaydı.. :))

edit: sonlara doğru düzelmeler var, yalan söylemek istemiyorum.. ama full distortion la bu..

0|1
    0|0
    • tamam bizde full distortionla çaldık ama tabi zevk meselesi beğenmediysen de saygı duyarım :))

• size şu hatunu yollamak lazım link

hastasıyım coverlarının.. dlfkjgldkfjg

• Bu hatuna bilipte hasta olmayanı tanımadım daha dasfghgdfs :D

• Nasıl dayanıyorsunuz bu kadar sese içim hopladı. :D

Ama bu dala göre yorumlamak gerekirse iyi çalıyorsunuz devam. :)

0|1
    0|0
  • kulağımızın pasını sktiniz gece gece tebrikler devam :)

0|1
    0|0
  • kanka tarzım değil ama inanmak basarmanın yarısıdır devam edin ;)

0|1
    0|0
  • Ben soygaz müzik seviyorum. Daha sikişken oluyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...