Halkla İlişkiler okuyorum sizce bırakmalı mıyım ?

400 puan yaptım sözelden ama istediğim için halkla i. yazdım. Geldi de ama İstanbul tutmadı. yanında kıyısında bir şehirde okuyorum ama memnun değilim sanki herkes kötülüyor yaşım daha 18 bu sene olmasa da seneye mi hazırlanayım napaym bitirip 2. üniye mi yelteneyim . Kendimi geliştirmeye çalışıyorum

Güncellemeler:
Herkese ilgisi için çok çok teşekkür ediyorum bu soruyu gizli sorsam en fazla 3 cevap gelirdi :)

kafamdaki karışıklık çözüldü okula devam.

güncelleme için özür

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin düşüncesi seni niye ilgilendirir ki ? İsteyerek yazmışsın ve okuyorsun şuanda. Düşünme milletin gereksiz gereksiz düşüncelerini..

1|0
    0|1
    • düşündüğüm gibi çıkmadı hep reklam hep reklam :(

• teşekkür ederim içim rahatladı

• Dediğim gibi sen aklı başında bir kızsın, gerçekten kendi kafanda olmaz diyorsan hiç zorlama ama milletin diline bakacaksan da hiç takma. Rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 22

• burda yapılan yorumların çoğu doğru. Her şeyden önce senin istemen çok önemli. Bir insan bir şeyi isteyerek yapıyorsa okuyacağı bölüm yapacağı meslek ne olursa olsun o kişinin başarıya gitme şansı %90'dır. % 10 başarısızlık ihtimali ise milletin konuşup senin işinden soğutması ile olur. Senin korkun okuduğun bölümden çok 4 yıl sonra iş bulamama kaygısından kaynaklanıyor. Ama Türkiye de iş bulmak çok kolay millet iş beğenmiyor yoksa çok iş var. Senin bölümünde bence çok çok iyi bir bölüm yeter ki kendine olan güvenin devam etsin ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış.Senin bölümünü kötüleyen insanlara da bak bakayım onlar ne yapmışlar hayatlarında ve bundan eminim ki senin bölümün hakkında zerre kadar bilgileri yoktur.son olarak şunu söylemek isterim ki sakın ama sakın yaşın genç diye aldanma 1 yıl insana çok şey de kazandırır çok şeyde kaybettirir. !yıl geç mezun olduğunu düşün veya bölüm değiştin 1 yıl kaybın olduğunu düşün. Maddi olarak aylık alacağın para minimum 2000 Tl olacaksa 12x2= 24 bin tl kaybın olacak bir de okuyacağın dönemde bunun yarısı kadarını da harcarsan toplamda en azından 1 yıl kayıp sana 36 bin tl kaybettirecek. Manevi olarak ise yıpranacaksın veya istediğin gibi bölüm gelmez ise bu sefer pişmanlık duyacaksın hayattan tamamen kopacaksın. Kendine Güven ve Başar. Kendin İçin Yaşa Millet için Değil ...

1|0
    0|0
  • saçmalama ya bende iletişim fak. deyim ve en iyi bölüm iletişimde o. iş imkanı çok fazla. ama sen kendinide geliştirmen lazım. hastanelerde bile halkla ilişkiler uzmanı alıyorlar.

1|0
    0|0
    • iletişim çok sakat ya :/

• kızlar da öyle diyor ama ben tırsıyorum çünkü çok fazla emek veriyorum değmez diye ://

• değer değer benimde kardesim halkla ilişkiler okuyo imkanlar çok emin ol iş imkanı fazla bide kızsın ohoo hertürlü iş var

• kesinlikle bırakayım deme ben halkla ilişkiler okumadan senin yaptığın işi yapıyorum ve keşke bu bölümden mezun olsaydım diyorum büyük firmalarda ilk etap evet 2000 tl ler ama bir 5 10 yıllık bir deneyim arasında maaşın 4000 ve üstü olabilir bu ülkede 4000 ve üstü temiz para sana göre az ise no comment ..:

1|0
    0|0
    • ne alakası var ben 2000e seve seve razıyım ama her şey toz pembe değil

• çok teşekkür ederim

• Başka bir üniye geçme ihtimalin varsa oraya geç ya da mutsuzsan hiç üsteleme vakit kaybetmeden yine bir dene şansını

0|0
    0|0
    • öyle inekler varki hiç ihtimal yok yatay geçişe

• ben lisede her sene 3 tane 0la geçtim o biraz şanstı :( ders çalışma gibi bir alışkanlığım yok sadece böyle büyük sınavlara hazırlanıyorum neyse teşekkür ederim :/

• Önemli değil iyi şanslar :/

• Kocaeli İstanbul kıyısı bir şehir denecek kötülükte mi hafız :( millete bakma sen. İş imkanını araştır kariyer planlaması yap. Kötülüyorlar diye bölümden vazgeçilmez

1|0
    0|0
    • heves meves kalmadı söyleyince dalga geçiyorlar :(

• çook teşekkür ederim

• Rica ederim ;)

• Is garantisi olan bir bolum tercih et bence. Kiz icin bence yasin onemi yok. Hangi yasta olursan ol her turlu universiteye gidersin. Yolun acik olsun adi guzel..

1|0
    0|0
    • neyin garantisi var ki Tr de sözelden tıp mı tercih edeyim

• O da var tabi. Sayisal olsa hemsirelik okuyabilirdin. Hakkinda hayirlisi artik.

• kötü bölüm diye bir şey yoktur. Donanımını tamamlayamamış girişken olamayan ve azimsiz insan vardır. 2.üni olarak açıköğretim oku işletme. ikisini aynı anda bitirirsin ve çok faydasını görürsün. En azından kpss sınavında şansın artar.

1|0
    0|0
  • İmkan varsa bir sene daha hazırlanmayı öneririm. Ben tm den hukuku kazanıyordum ama biraz aile zoruyla sayısal tercih yaptım ve şu anda mühendislik okuyorum. Puan kesilecek ama bir sene daha hazırlanmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herkesi boşver sen sevdiysen sorun yok

1|0
    0|0
  • 400 puana yazık olmuş daha iyi biyer neden gelmedi

1|0
    0|0
    • öğretmenlik yazamazdım

• umarım her şey gönlüne göre olur teşekkürler

• Tsk ederım senınde ((: başka bir prob. Olursa buralardayım (:

• bence bitir . sonra bir universite daha oku istanbulda halkla ilişkileri destekleyecek bir bölüm

1|0
    0|0
  • Halka karışasım var!

1|0
    0|0
  • halkla ilişkiye ne gerek var ne iş bulacaksın bitirince çevren yoksa. bırak boşver. hazır lise mezunuyken KPSS ye gir. dışardan bitir okulu da.

0|0
    0|1
  • okuyupta aparman görevlisi olacak sanki.

0|0
    1|0
  • İstemiyosan kesinlikle değiştirmelisin. Sakaryadamısın ?

0|0
    0|0
  • bak dostum yaşın daha genç biraz matematik kimya falanda yap istanbulda oku hiç bir şey kaybetmessin

0|0
    0|0
    • kumar gibi babam çok masraf yapıyor çok mutlu beni mahvederler sanki :(

• kız kardeşine 300 bin tl o.O kıza 3 ev alsaydınız kirasıyla gül gibi yaşardı

• amaç o değil ayrıca 300 bine 1 ev zor alırsın

• önce bunu bitir sonra bir tane daha bitir.

0|0
    0|0
  • yahu halk mı kalmış ilişkilerini okuyorsun :D

cahile hiç bişi anlatamazsın :/

0|0
    0|0
  • Osym ye rica et puanin 3une 5 ine bakmazlar ya.

0|0
    0|0
  • Aslanım helal yürü bee kim tutar 5 yıldız veriyorum bak :))

0|0
    0|0
  • Bırak ben de bölümünden memnun değil ilim çok kötü bir durum:(

0|0
    0|0
  • bırak gitsin bir işe yaramaz orası

cayırt

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• bence ikinci bir meslekte bul kendine.

mezun olunca iş bulmak için çevren yeterli mi peki ?

1|0
    0|0
    • çevremin ç si yok :/

• evet 95 doğumluyum zaten :/

• önce bu bölümü isteyip istemediğine karar ver.

sonra ya başka bölüme geç ya da ikinci bir yer oku .

• Turkiyede cok tuhaf egitim sistemi var. Ancak tip, hukuk, fen, muhendislik fakultelerine gidince birsey olunuyormus gibi bakiliyor. Cok sacma benim yasadigim ulkede halkla iliskilere guzel dosyan ve puanin olursa girebiliyorsun sende kalkip herkes kotuluyor diyorsun.

1|0
    0|0
  • super bolum bence istediğin neyse o

1|0
    0|0
  • istediğiniz meslek nedir

0|0
    0|0
    • başta bu bölümü istedim konuşmayı seviyorum yani fazla fazla konuşacağım bir bölüm istedim :/

• psikoloji öneririm eşit ağırlıkdan iş imkanı halk ve ilişkilere göre daha iyi

• severek okuyamam psikolojiyi ilgim yok

• Bi akrabamız halkla iliskiler mezunu fakat Ankara okudu sonra yüksek lısans yaptı. Birkac magazada müdür olarak calıstıktan sonra simdi noterde calısıyor. Hali vakti yerinde iyi maas kazanıyor kadın suanda izmirde. Yani sende isteyerek okuyorsan ve okudugun bölümü, okulu sevıyorsan sorun yok. O laf söyleyen insanlar büyük ihtimal bilgisizler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...