Hangi kitabı okuyorsunuz? Önereceğiniz kitaplar??

Şu an okuduğunuz kitabın adı ve yazarı ne? Etkisinde kaldığınız bir kitap önerir misiniz ?

0|0
26|42

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Uzun yıllar önce okuduğum bir kitaptı. Tekrar okuyorum.

Chernisevski "Nasıl yapmalı"

Rus klasiklerini okumuş ve sevmişseniz bu da bir başyapıttır.

1|0
    0|0
  • Hadesin evi, rick riordan[dipnot:grafik tasarımcısı: Havva alp az küfür yemedi benden kapağa subliminal koymuş] beğendiğim güzel bir kitap: gedik savaşları serisi baştan sona güzel bir olay örgüsü var

1|0
    0|0
  • Sağlam bir kütüphane yaptım nerden başlasam diye düşünürken, Peygamberler tarihinin, dini, siyasi ve sosyal anlamda ilklerden başlayarak bişiler öğrenebileceğimi düşünerek okumaya başladım ve şu anda bunu okuyorum...

Yıllar önce okuduğum "MAVİ SAÇLI KIZ" kesinlikle süperdi... Okumadıysan çok şey kaçırıyosun...

1|0
    0|0
  • her aşk gibi yarımı okumanı öneririm duygusallık arıyorsan yazarının adı doğandı ama soyadını tam çıkartmadım, en son onu okudum ben.

1|0
    0|0
  • Fredrich Nietzche-Ahlakın Soykütüğü Üzerine

Bu kitabı alın ve kapağını açtıktan sonra;eski fikirlerinize 'elveda' deyin.

1|0
    0|0
  • aklından bir sayı tut...bunu okuyorum tarzını sevenler için gayet iyi bir kitap.bırakası gelmiyor başladıktan sonra.

2|0
    0|0
  • Su an okudugum

Nçin diye bir kıtap.

bir sürü var sen tarz söyle.

1|0
    0|0
  • 1)Hush Hush - Becca - Meleklerin olduğu harika fantastik bir kitap + aşk ( 4 seri )

2)Hiç Kimse Sıradan Değildir - Zarsuk - Ot gibi bir hayatı olan 19 yasında bir gecin neler yapabılıcegı harika bir kitap

3) Sus -Sara - Sevgilisini kurtmak için ne uğraşlar veren fantastik bir kitap tek sorun ince olması

4) Kemik Koleksiyoncusu - Jeffery - Seri katilli bir kitap harikaa

5) Bana Düşlerini Anlat - Sidney - İnsanın benlikleri ile ilgi psikojik gerilirim.

Top 5 im bunlardır :))

1|0
    0|0
  • en son profesör doktor Oktay Sinanoğlu nun Hedef Türkiye adlı kitabını okudum şimdi ise çekim yasası diye bir kitap var ara ara onu okuyorum

1|0
    0|0
  • Takipçi - KEVIN HEARNE' ın kitabı. 3 seri olan kitabın sadece ilki elimde keşke alırken 3 ünü de alsaymışım dediğim tek kitap. Kitap daha cok kelt mitolojisini anlatıyo ve gerçekten eğlenceli :) Kitapcıdan istedik diğer 2 kitabı ama 2 haftadır ses yok :) Büyücü ve Çekiçç i de istiyorum been :D

1|0
    0|0
  • Şu an Hakan Günday Zargana okuyorum. Ağırlıkla roman okurum ve aklıma ilk gelen Dostoyevski - beyaz geceler. Müthiş...

1|0
    0|0
  • Hakan Günday'dan Daha'yı okuyorum şu anda,yine Hakan Günday'dan AZ'ı öneririm,ayrıca Kemal Ateş'ten Toprak Kovgunları,Ayfer Tunç'tan Yeşil Peri Gecesi'ni öneririm size.

1|0
    0|0
  • Şu an değilde bir ara kitap okurken tam zamanını hatırlamıyorum :D Ahmet Ümit Beyoğlu Rabsodisi çok hoşuma gitmişti 1 solukta bitirmiştim kendim bile inanamamıştım bu halime :D

1|0
    0|0
  • şuan kuran-ı kerim önereceğim bir kitap yok gibi ya sağ sol kıtapları ya da zaten flimlere cevrilmiş bircoğu (:

1|0
    0|0
  • jasper jones(tanrının unutulan çocukları) çok etkisinde kalmıştım. ve khaled hosseini nin "uçurtma avcısı" kitabının

1|0
    0|0
  • kitap okumayı pek sevmem ama başını okumuştum güzeldi vakit ayıramadım böyle buyurdu zerdüşt'ü okumadıysan okumayı deneyebilirsin :D

1|0
    0|0
  • Beraber yürüdük biz bu yıllarda, Y.Özdil .

0|2
    1|1
  • ursula le guin ablamızın yerdeniz kitabını tek cilt yayınlamış metis yayınevi onu okuyorum.

1|0
    0|0
  • dan brown okurum

1|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız

1|0
    0|0
  • erkan yılmaz dan Ben - Sen sonra aşkın göz yaşları şizofrene aşk mektubu

1|0
    0|0
  • Oguz Atay -Korkuyu Beklerkeni okuyorum hoş kitap ..Edip Cansever'in her hangi bir kitabını al oku derim bagımlılık yaratır Edip Amca ...

1|0
    0|0
  • böle bir soruya cevap vermşdm.. zaten bütn sorulara cevap veryrm bu aralar :)) canan tan piraye die bir kitap okuydm btii.. güzel kitap aslında..

1|0
    0|0
  • eğer okumadıysan khaled hosseiniden uçurtma avcısını önerebilirim.normalde pek ağlamyan biri olarak ağlamamak için kendimi zor tutmuştum ama yine de kitabın sonunda bir damla gözyaşı düşmüştü yanağımdan.

1|0
    0|0
  • Ahmet Ümit sultanı öldürmek isimli kitabını okuorum. Khaeled hosseini şiddetle tavsiye ederim özelliklede uçurtma avcısını

1|0
    0|1
    • uçurtma avcısını okudum diğer dediğinize bakıcam teşekkür ederim :)

• anne frank ın hatıra defteri

öneririm çok iyi bir kitap

1|0
    0|0
  • S.ktir et bunu okuyorum :) Küfür için özür dilerim ama kitabın adı bu :)

2|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında - John Green guzel bir kitap tavsiye ederim...

2|0
    0|0
  • evrenin melekleri.bir kardeşim ağzından şizzofren abisinin hikayesi anlatılıyor.çok etkilenmiştim

1|0
    0|0
  • kitap okumuyorum okumakta istemem..

0|0
    3|2
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 26

• Şu an Gabriel Garica Marquez'in Yüzyıllık Yalnızlık'ını okuyorum...

Ondan önce Uçurtma Avcısını bitirdim... Yazarı Khaled Hosseini... Vurucu ve iyiydi... Çeviren de çok lezzetli bir iş yapmış su gibi olmuş tuğla gibi kitap...

Bir de çerez gibi olsun diye Aleve Dokunmak diye bir kitap okudum... Yazarı da Zoran Drvenkar...

1|0
    0|0
  • William Faulkner - Kurtar Halkımı Musa. Buna yeni başladım Yakın zamanda aynı yazarın Ses ve Öfke kitabını okudum, hala etkisi altındayım. Tavsiyemdir...

1|0
    0|0
  • Marquez- "Yüzyıllık Yalnızlık" ve Paulo Coelho- Veronika Ölmek İstiyor " romanlarını yeni bitirdim. Şimdi bu ay aldığım, Samuel Beckett'ın godot'yu beklerken adlı tiyatro eserini okuyorum .

1|0
    0|0
  • şuan şans bilekliğini okuyorum öner,irim ve brde fath murat arsalın bütün kitaplarını önerebilirim. mükemmel br yazar fatih abi

1|0
    0|0
  • kayıp gül ve gündüz ölüsü. ama gündüz ölüsünün serisi var kulup ölüsü vs diye gidiyor. vampirlerle ilgili bir kitap gayet güzeldi bence. birde kırmızı başlıklı kız ağlıyor.

0|1
    0|0
  • Sis ve Gece'yi okuyorum.Gerilim Polisiye seviyorsan tavsiye ederim.Elif Şafak Aşk kitabınında çok etkisinde kaldım.Hayata bakış açısı değişiyor resmen insanın.Okumadıysan mutlaka okumanı şiddetle öneririm..

1|0
    0|0
  • Grange - Sisle Gelen Yolcu tavsiye ederimm ve aynı yazarın Siyah Kan ve Kızıl Nehirler kitaplarına da öneririm. :)

1|0
    0|0
  • animal farm - george orwel

1|0
    0|0
  • mavi saçlı kız-burçak çerezcioğlu bunu okuyupda etkisinde kalmamk mümkün değil.. birde kristin hannah her kitabı başka bir hayat hikayesi ve çok akıcı oluyor tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Judith Ivory-Çirkin

1|0
    0|0
  • John Smith-Psikopat .Bu kitabi okuyupta sevemeyecek olani dusunemiyorum

1|0
    0|0
  • harold pinter birthday party i okumaktayım

1|0
    0|0
  • Borçlar hukuku genel hükümler.. Öneririm dehşet bişi :D

1|0
    0|0
  • Aşk olsun .. süper bir kitap tavsiye ederim .

1|0
    0|0
  • Senden önce ben- Jojo moyes. Kesinlikle okumanı öneriyorum kesinlikle :) Canan Tan'ın kitaplarınıda okumalısın ve birde yine Jojo moyes'in sevgilimden son mektup var bunuda öneriyorum

1|0
    0|0
    • Canan Tan ın birçok kitabını okudum diğer dediğin kitaplara bakıcam teşekkür ederim :)

• beyaz zambaklar ülkesinde :) çok güzel bir kitap ha birde pembe pasta mavi krema da var oda çok güzel :)

1|0
    0|0
  • aynı yıldızın altında - john green tavsiyem

1|0
    0|0
  • aysel önerebilirm..

1|0
    0|0
  • Şeker Portakalı ve Devam Kitaplarını kesinlikle oku harika :)

1|0
    0|0
  • Şu an için 'Bir Satanistin Anıları'

Önerilir ..

1|0
    0|0
  • Ahmet batman-sabah uykum

1|0
    0|0
  • Stephen King bütün kitapları etkilidir . Tavsiye ederim gerilimi satırlarda yaşamak istersen eğer :)

1|0
    0|0
  • Hakan günday - piç. ama ben piç ettim kitabı.

1|0
    0|0
  • Semerkant- Amin Maalouf

1|0
    0|0
  • Aşkın göz yaşları...

0|0
    0|0
  • Bukre - Kahraman Tazeoğlu, Yılmaz Özdil - Beraber yürüdük biz bu yıllarda. (siyaset ile ilgiliysen tavsiyedir :) sevgiler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...