Geç yaşta üniversite okumak..

arkadaşlar gerek okula bir yıl geç başlamam, gerek eğitimimde aksamalardan oluşan bir yıl kayıp üstüne bu yılda kazanmaktan ümitsiz olduğum üniversiteyi, sizce bir daha ki yıla ertelesem çok geç olur mu?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 40 yaşında abiler ablalar var oku okumanın yaşı olmaz ^^

0|0
    0|0
    • :D bunları duydukca seviniyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• ben 20 yasndayım seneye basldgmde 21 olcam bunu acyip problem adyorum bence elinde fırsatın varsa ve ertleme sebebin cok da önemlli hayati degilse erteleme

0|0
    0|0
    • hayati sebep değilde, fazla imkanlar yok bir başarı elde edemiyorum. yoksa ertelemek bende istemiyorum sadece seneye olursa daha iyi değerlendirip başarılı olurum gibi geliyo. Kendi kendimi ediğim tek konu ise yaş durumum. anladığıma göre aynı derstten muzdaribiz

• yorumların için sağol :) umutsuzken tekrar umut bağladım

• yardımcı olabldysem ne mutlu bana

• öyle düşünme

benim 3 yıl boyunca hazırlanıp sonunda hukuk kazanan bir tanıdığım var

hiçbir sorunuda yok gayet memnun şuanda

sen çalışmaya bak sadece bence

0|0
    0|0
    • sanırım istediğim meslek için yılların pek önemi yok, teşekkür ederim

• hayır ne geçi ya ?

0|0
    0|0
    • çevremden kaynaklı bir problem sanırım, yorumun iç rahatlatıcıydı sağolasın

• hiç geç değil

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşım 24 ve ben hem işimle ilgilenicem hem mimarlık okumayı düşünüyorum .

bunda ters bişi yok gurban.

0|0
    0|0
    • her insanın becerebilceği bişey değil sanırım, ayrı iki şeyle uğraşmak. allah yardımcın olsun

• eyw.saolasın.

• sevdiğin, ileride yapmak istediğin mesleğe dair eğitim veren bir bölümü kaliteli bir üniversitede okuyacaksan geç değil.

0|0
    0|0
    • evet tamda bunu istiyorum, bu sene basit bir yere gideceğime seneye daha iyi bir yere gitmek istiyorum

• üniversiteyi bitirdiğin zaman özgeçmişinde sana referans olacak çok fazla bilgi olmayacak. ve madem ki bu az sayıda verilerden biri de bitirdiğin üniversite, bunun alanında en iyilerden biri olması senin büyük avantajına olacaktır. bu yüzden kesinlikle geç değil.

• teşekkür ederim :)

• sen kaç yaşındasın kardeşim birkere

0|0
    0|0
Yükleniyor...