Bana bir film lazım o da şimdi lazım.yükleyip açacam

başlığımda da belirttiğim gibi GERİLİM filmi lazım arkadaşlar rahatsız olduğum için sinemaya gitmek istemiyorum daha tam iyileşemedim.bana şöyle güzel bir gerilim filmi önerin.oyalanayım biraz.

Güncellemeler:
arkadaşlar konuyu ilk açtığımda bir iki film izledim.şu anda da başka bir film izliyorum bu film tam bir harika.adı;KORKU SEANSI...paranormal activity tarzı birşey ama okadar kolay birşey değil.film gerçek bir yaşanmışlıktan kurgulanmış.kesinlikle izleyin tavsiye ederim.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• 0|1
    0|0
    • Korku seansını bende ızlemıstım cok güzeldı, begendım.

• baska böyle korku fılmı varsa bıldıgın öner banada.

• bebek mavisi tavsiye ederim.o da yaşanmış bir olaydan alıntı.

Kızlar Ne Diyor 8

• Öncelikle geçmiş olsun

Testere serisini tavsiye ederim. İnsanlar korku filmi diyor fakat bence kesinlikle gerilim filmi. Hemde en iyilerinden.

Eğer çok kanlı şeyleri sevmem diyorsanız Kuzuların sessizliği derim. En sevdiklerimden.

0|1
    0|0
  • Sunu izlerken cok geriliyorum ya link :))

0|0
    0|0
    • al kızınııı koy çuvalaaaa salla sallaaa vur duvaraaaa :)

• :))) cakirin oldugu zaman izlemistim sonra biraktim sıkmaya baslamişti ama sanirim sadece ben sıkıldım baksana dizi hala devam ediyor ve izlecende cok :)

• merak ederim deynekle gezmeye başladığında kimin üssünü basmaya gidecek acaba:)rusların mı :)

• Ejderha Dövmeli Kız'ı izlemiş ya da okumuşssundur belki ama yine de önermiş olayım

0|2
    0|0
    • Sen Milenyum serisinden bahsediyorsun 3 tane var, hepsini izle derim.

• ne biliyim ''kardeşim'' ve ''yerküre sıçacaktı'' gibi ifadeler kullanmış olduğun için öyle düşünmüş olabilirim bence yüz ifadeleriyle bir alakası yok

• kardeşimin yanına keşke "!" işareti kullansaymışım ozaman pardon poşa sinir yaptım derdim.yer küre sıcaktı derken belki mizah anlayışımız uyuşa bilir diye umut etmiştim.

• Koleksiyoncuyu izlemeni şiddetle tavsiye ediyorumm

0|1
    0|0
  • kız kardeşimin hikayesi filmini öneririm

0|0
    0|0
  • Sihirbazin ciragi

0|1
    0|0
  • Conjuring ve İnsidious daha cok korku ama geriyor da.

Identity tam bir piskolojik gerilim filmi

0|1
    0|0
  • los ojos de julia(julianın gözleri),world war z.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• koleksiyoncu testere tarzııı

0|1
    0|0
  • Kara Büyü

28 Gün Sonra

Günah Tohumu

1408

Cehenneme Bir Adım

Tepenin Gözleri