Erkeğe yakışan en iyi giyim tarzı nedir

Erkeğe yakışan en iyi tarz nedir beyler kendınıze en çok neyı yakıstırırsınız kızlar erkeğe neyı yakıstırırsınız en çok

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• tıpıne gore degısır genıs omuzda gomlek:P

0|1
    0|0
  • kış için söyliyeyim. vücudana tam yapisan bogazlı kazak altına düzgün böyle soluk gibi olmayanlarından pantolon icinde kaybolmasın kalcalarii falan hafif belli olsun üstüne trenchcoat altına harley tarzıı bot offf yemede yanında yat :)

1|0
    0|0
    • Göbekli birisinde görürsen o tam oturan boğazlı kazağı yemeyıp yanında yatarmısın .d.d

• hayır taabi kaslı olacak göbek ollmasın gobegi olanda giymesin o kadar yapısan bir zahmet:)

• baştaa erkek gibi giyinsin ya.. my love kenan imirzalıoğlu

1|0
    0|0
  • spor .. ;)

0|0
    0|0
  • Spor giyinmeli.Gömlek-kol saati-parfüm üclüsünü her zaman sevmisimdir :D

0|1
    0|0

• sportif

0|0
    0|0
  • Abi takım elbise giysin ya.

Acayip güzel oluyor...

0|0
    0|0
  • erkek gibi geyinsin:)cok yakisikli oluyor:)

0|0
    0|0
  • spor giyim tarzını ykıştırıyorum ne bileym şöyle deri ceket flan mütiş yakışıyor bazılarına

0|0
    0|0
  • Belli bir tarzı olsun klasik, spor vb. ama eline geçeni giymesin.

0|0
    0|0
  • Böyle kaslı olsun giyinmesin :)

0|0
    0|0
  • Ayhan ışık tarzı giyime bayılırım.

0|0
    0|0
  • Her erkeğe yakışan bir tarz vardır.kimi klasik giyinir çok karizma durur,kimi spor giyinir kaslıdır uzun boyludur mesela yine karizmaa,kimi salaş giyinir enteldir ama ben karizmatik bulmuyorm bu tipleri nedense bana pis gibi geliyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızların ne dusundugune gore gıyınmek fızıgını bedenını par-zarlamaktır aynı sekılde kızlar ıcınde gecerlı. ınsan sadece sevdıgıne karısıne esı ıcın guzel gıyınır dıger durumlarda sık gıyınmesı yeterlı dır

1|1
    0|0
    • Erkekleri bilirsin

+yakıştımı kanka

-hayır

+sen ne anlarsın **k .d

kızlar

+yakıştımı bu bana

-olmadı

+hemen değitiriyorum .d

• Benım böyle bi. niyetim yok zaten yanlıs anlasılmasın annem bile şunu giy şunu giy diyor beğenmıyosam giymiyorum

• estafullah . yok ole sın demem zaten . on yargılı bakmam tanımadıgım kımseye..

• Jason statham gibi

0|1
    0|0
  • Ne giyerse giysin ama bir tarzı olsun

0|0
    0|0
  • ne dar ne bol efendi efendi gezmek (:

0|0
    0|0
  • Spor ve takım

0|0
    0|0