Çin'lilerde türkler birbirine benziyor '' diyorlarmış , dogru mu ??

bu soruyu 100 çinliye sorduk 10 popüler cevap almak için..ama hep aynı cevabı verdiler.. amk meğerse hep aynı kişiye sormuşuz :))))

bizim onları birbirine benzetmemiz normalde, onlar nasıl bizi birbirimize benzetiyorlar acaba ?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• uzaktan bakınca, türkler esmer, bıyıklı, kıvırcık veya dalgalı saçlı, büyük burunlu gibi gözükür. Gelince ve yaşayınca, anlıyorsun ki, sarışını da var, renkli gözlü da var, kap kara da var, çekik gözlü da var, hepsi var. Ama genelleme yaparsa böyle bir sonuç çıkıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Onu bilmemde burayı ziyaret eden korelilerde Türkler çok farklı çok çeşit insan var demiş şimdi onlarda çekik ne yapacağız

0|1
    0|0
  • Çinli bir arkadaşım vardı hatta şunu söylerdi çinliler birbirine benzemiyor siz boylarımız yakın olduğu için ve genelde siyah saç çekik göz olduğumuz için böyle sanıyorsunuz demişti . Bişeyler daha dedi anlamadım

0|1
    0|0
  • martı kaş kara göz olanlara baktılarsa demek ki

0|2
    0|2
    • :))) hep mi onlar denk geldi ki onlara..rengarenk kafamızı nie hiç hesaba katmadılar :)))

ama onlarda daha pörtlek göz denk gelmedi bana :))

• evet öyleymiş onlara birbirinize benziyorsun denildiğinde yoo asıl türklerin hepsi birbirine benziyor biz hiç benzemeyiz diyorlarmış duymuştum bunu

ne kadar enteresan yaa :)

0|1
    0|0
    • he yaaaa bide bizi yalancı çıkartıyolar daha pörtlik gözlü capona denk gelmedik walla :))

• on soruda mı konuşacagız alalallaa dier soruda devam edelim zıt pıt gir çık yapmayalım yeter bu soruda :)))

• Uygur Türkleriyle karıştırmışsınızdır.

0|1
    0|0
  • Bence fazla benzemeyiz birbirimize :D

0|1
    0|0
  • muhtemelen sizin onları birbirne benzetmeniz de onlara normal gelmiyordur.

0|1
    0|0
  • Kime baktılarsa artık.

0|1
    0|0
  • mantık işte : )) boşver ya onlar ne anlarlar : ))

0|1
    0|0
    • evet bırakalım anca iphone 5 çıkmadan iphone 5 i çıkarttı adamlar..bence gerizekalılar :))

• havamdanda az kalsın geçilmicekti yaaaaaa of bozdun herşeyi :(

• : ) hadi ya kus bakma : )

• Türkler çinlilerle savaşmış, çinli bir prens Türk kızına aşık olmuş hatta :D

0|1
    0|1
    • :)) başlık parasını vermedilerse artık korkudan mı örmüşlerdir çin seddini sence :))

• ya, ne demezsin, havuç kafa =)

• :)) hep iyi tarafım yüzünden kaybediyorum ah bu ben yaaaa çok iyiyim valla öpülesi ellerim var bence :))

Erkekler Ne Diyor 10

• hepiiimiiiiiz insaaaaaanııııııııızzzzzzz bu kavgaaaaaaaa neeeeee diyeeeeeeee

1|3
    0|0
  • 300 seneye yakın biz onların 500 yılda onlar bizim sömürgemiz olarak kalmışlar elbetteki bir iç içe geçmişlik olacaktır.

0|1
    0|0
    • tarihi bir yaklaşım mantıklı

• bizim zaten aslımız çekik gözlü hafiften ve çinlilerinkine benzer bıyık tarzımızla attilanın resmine bakarsanız görürsünüz. aynı yaşam alanında birlikte yaşayan bunca uzun zaman geçiren bir kitle nasıl olurda farklı olabilirki

• onlar önce kendılerıne baksınlar seri katil bir çinlinin robot resmini çizsen korkudan kimse dışarı cıkamaz herkes bırbırınden korkardı kafayı yemısler ya da aceba bızım gordugumuzu onlar bızım uzerımızdemı goruyolar durun lan cıkarın benı burdan derın dusunmeye basladım yıne :D

0|1
    0|0
  • köpek eti böcek falan yiyen çekik gözlü tipler pirinç suratlı tipler ile nasıl bir benzerliğimiz olabilirki Türkler ayrıca dünyada hiç kimseye benzemez ve Türk yazarken büyük harfle başla .

0|1
    0|1
    • işi siyasete dökmeyeydin iyiydi...eglence amaçlı bir soruyduda sen görmemiş say istersen karşim :))

ha soruyuda yanlış anlamışsın zaten , imlaya düşcegine soruya baksaydın keşke :) türkleri birbirine benzetiyorlarmış , kendilerine benzetiyorlarmış demedim :)

• eywallah :))))

• Peki ya Uygur Türkleri ?

• gıcıklık olsun diye demişlerdir

0|1
    0|0
    • boş konuşmuşlar yani :D

• aynen kenan imirzalıogluyla kıvanc tatlıtug benziyomu hayır akraba dermisin hayır ama onlardaki aynı yaş gurubu nerdeyse kardeş gibi benziyo birbirine

• Karakter olarak

0|1
    0|0
    • ama onlar tip olarak diyorlarmış

• amerika bence ilk sırada biz 2.yiz gibime geliyor

• Tabi Amerika da minik Turkiye dagilmistir ve Turkiye de kizilderililer yasamiyor :) .

Sonucta ifadem degismiyor Turkiye epey karma bir ulke. Cinliler birsey bilmiyor. Aslinda Turkiye dekiler de bilmiyor ...

• bende konusmustum vapurda oyle bir turist oda aynısını dedi

0|1
    0|0
  • yok o öyle degil kızıldereliler turklerin soyundan gelme

0|1
    0|0
    • bence yanlışın var bu gerçek değil rüyadayız hepimiz bence :))

• Kızılderi diye okumuşum çok pardon neyse bilgi edinmiş oldun hadi yine iyisin

• O zaman bizede rica etmek :) ne demek

• Tamamen uydurma bunu söyleyen cahildir :):) Türk boylarının fiziksel özelliklerini araştırın, bunu çözersiniz :D

0|0
    0|0
  • Kim söylüyorsa yalan, Türkler konar göçer çinliler ise yerleşik hayat vardır. Türkler kadına çok önem verir ve kurultaya katılır, Çinliler hem kadını değer vermedikleri gibi hep işlerine gelecek şekilde kullanmışlardır, Türklerin iç işleri için içimize kadın ajanlar sokup nifak tohumları yerletirmişlerdir. Türkler tarihde 30 dan fazla devlet kurmuşlar çinliler ise bir elin parmağını geçmezler. Türkler şamanizm tek tanrıcılığa yakın dini benimserken, çinliler budizm i benimsemişlerdir, ve ruhlara tapınma da vardır. Ve bunlar gibi bir sürü fark var ondan çoğu yalan haber.

0|1
    0|0
Yükleniyor...