Yok artık ya..Bunu da mı yaptınız?!

Bu sitede reklamını görüp netten araştırdım. Gerçekten 'medyum bestamı hoca' diye bir kişi ve sitesi var.. Sitede bi suru seçenek var.. Aşk bağlama büyüsü eve geri döndürme büyüsü gibi..

Ya Allah cc sizi ıslah etsin yaa.. Buna inananlar bir nevi daha az suçlu ama bunu yapıp üzerinden para kazanan veya islami böyle ucuzlaştıranları Allah ıslah etsin..

ve ayrıca..

Kuran-ı kerimde "Sihirbazın felah(huzur) bulmayacağı" (Taha, 69) beyan buyurulmuştur..

ve ayrıca..

Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Uğursuzluğa inanan, kâhinlik yapan, kâhine giden, büyü yapan ve yaptıran ve bunlara inanan bizden değildir, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hurafeye büyüye inanmak Allahı yok saymkatır:.töbe estağfurullah akıl fikir ihsan eyle böylelerine Yarabbim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunları ve bunlar gibi her türlü pisliği yapan da yaptıran da olacak hatta daha da ileri gidiyorum olmalı da.olmazsa dinin bi anlamı kalmaz.iyiler ve kötüler,doğrular ve yanlışlar bunlar olmadan dünyanın dengesi sağlanamaz

0|0
    0|0
  • görmedim ama yapmışlardı kesin :D

0|0
    0|0
  • o reklamı gördüğüğmde ben paylaşacaktım bu konuyu ama vazgeçtim sen paylaşmışsın teşekkürler.para için yapılan saçmalık bunlar.insanlar nasıl inanırlar böyle şeylere anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • google ın koyduğu reklamlarmış , yönetimin suçu yokmuş.

0|0
    0|0
  • ya onalra para kaptıranların geri zekalılığı sayesinde oluyor bunlar :)

0|0
    0|0
  • Bende hiç reklam görünmüyor denk gelmedim ama Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Kimse gitmese o kişi iş yapamaz para kazanamaz ama belliki herkes gidiyor.

0|0
    0|0
  • büyücüye falcıya gitmedim özel olarak

0|0
    0|0
  • evet saçmalık

çok günah büyü yapanada yaptıranada

0|0
    0|0
  • büyü yapan da yaptıranda cehennemlik olacaktır denilmiş kuranda

0|0
    0|0
  • alevi hocasıymış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yeni farkettiniz sanırım uzun zamandır var bu reklamlar ... Ne kadar çok salak o kadar çok bestami hoca ...

0|0
    0|0
  • o kadar cahil insanlar varki.geçen haberlerde dinledim..Din simsarları cennetten arsa satarak 6 bin tl sini almışlar gariplerin..Allah yardıcımız olsun..bunlar hayatı bu dünyadan ibaret sanıyorlar.kendileri yanacaklar ama imanı zayıf olanlarıda peşlerinden götürecekler.

0|0
    0|0
  • Para kazanmak için her yol mübahtır diye düşünenler yok değil.

0|0
    0|0
  • Günah

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacağından asılır..onlarda biliyor ama çıkar daha baskın oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...