Avrupa' daki Türklerin yaşama tarzını nasıl buluyorsunuz?

Bende avrupada yasayan bir türküm benim merak ettigim sey bizlerin yasama tarzini türkiyede yasayanlar nasil buluyor fikirlerinizi alayim :-)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha özgür ortamlarda yaşadığınızı ve daha sakin bir kafanız olduğunu düşünüyorum. Burada okuldan, dershaneden, iş yerinden vs. karşı cins bir arkadaşın size misafirliğe bile gelse 5 dakikada 7 mahalleye yayılır ve ne şerefin kalır ne namusun ne de erkekliğin/dişiliğin. yıllar sonra işe yerleşirken bu olay peşini bırakmaz ve o dedikocuların birinin namuslu(!) çocuğu işe yerleşirken sen sapık damgasından dolayı boşta kalırsın. bu durum bir arkadaşımın başına geldi.

1|0
    0|0
  • Aslinda görüsüm o Türkiyede büyüyen bir cocuktan farkiniz yok tek farkiniz iki dil biliyor olmaniz saniyorum.

Birde daha cok ailesine bagli oluyor yurt disinda büyüyen erkek ve bayanlar benim görüsüm buydu :)

0|0
    0|0
  • Yaşama tarzınızı bilemem, ama iyiki bu devirde Türkiye'de yaşamıyorsunuz. Şanslısınız... (şştt beni de aldırsana oraya)

0|0
    0|0
    • Hahaha burdakilerde türkiyeye geri dönebilmek icin can atiyor cok irkcilik var...:-)

• CanKan ve Yetenek sizsiniz yarışmasına almanyadan katılan yarışmacılar örneği gözüme geliyor... kahroluyorum.

0|0
    0|0
  • Bizi rezil mi ediyorsunuz lan geçen Alman bir kız ben Türküm deyince direk bye demişti

0|0
    0|0
    • Yok etmiyoruz almanlar sadece kendilerini sever diger milletlere irkcilik ypaarlar kime sorarsan soe aynisini diyevektir sana almanlar irkci

• avrupada yaşayan türkler yanlarına gidince çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar cebimize para koyan bile çıkıyor tanımasa da

0|0
    0|0
  • Pek bilmiyorum, Türkiye'deki Türklerden pek farklı olduğunu sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • olumsuz bir fikrim yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaşam olarak buradan farkı yok dicem burası özgürlükler ülkesi yere tükürebiliyorsun bile :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...