Bir erkekte merak ettiklerim

ben 2 yıldır prof müzikle ilgileniyorum solistlik yaptım ön planda etkinliklerde iyi konumdayım şimdi ise piyano eğitimine geçtim sevgilimle çıkmadan once bu durumlarımın buraya gelecegını bılıyordu cunku 6 7 yaşından beri yabancı şarkı söyleyip dans ediyorum ve hayallerim hala o yaşlardan beri aynı o ise hayallerimi kıskanclık yuzunden engelliyor sosyal medyada paylaşım yapmak ıstıyorum eğer piyanoda ilerleyip sarkı soyleyebılecegım kıvama geldiğimde ailem sonuna kadar arkamda hocalarım arkadaşlarımda ama o her zaman kıskanclık yapıp koymuyosun koyarsan arkadaşlarına aç ben şuanda biraz da olsa kendimi kötü hissediyorum çokta seviyorum ama hayalleriminde peşinden gitmek istesem hep bir engel sevgilim olucak herkes arkamda istedıgımı yaparım hani ailem oldukca onun sozu bır devrede işler soyadını tasımıyorum ama sizce kıskanclıgı normalmi aşırı mı ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• evetmi desem hayırm desem bilemiyorum ancak o şahıs seni o iş ile uğraştığını biliyor ve ona göre sevmesi lazım seni sana güveniyor ancak dışarısı öyle değil haklılık yanı var ama sonuçta senin idealin o tercih senin ya idealin veya sevgilin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Belki de zannettiğin kadar iyi değilsin ve fazla umutlanıp ilerde üzülmeni istemiyordur(?)

Bence konuyu istediğin gibi değil de objektif olarak bakıp bir yorumla..

0|0
    0|0
  • ne yazık ki sende içten içe biliyorsun ya onunla birlikte olup hayallerinden vazgeçeceksin ya da onsuz hayallerine gideceksin.

0|0
    0|0
  • hahaa bnce sacma bir erkk arkadasn var tekmeyi bas derimm kimse sennin onune gecmemeli senin hayatin senin kararin gecerli olmali

0|0
    0|0
  • aşırı bence

senin arkanda olması gerek kaldıki karısısımısın onun

önce kendinle olan ilişkilerinde bencil olacaksın

yarın bir gun onunla ayrılıp gitsen ki bir ihtimal olmayacak birsey degil

bu gunlere bakıp uzulmen anlamsızlasacak

0|0
    0|0
  • Kadınlar sağdan erkekler soldan kıtabını okumanı tavsıye ederım yazarı Askım Kapısmak

0|0
    0|0
  • kıskançlığı aşırı bence. kıskançlık yaparak senin geleceğini engellemiş oluyo. seven insan kıskanmaz. seven insan sevdiğine destek olur. benim anlayışım bu:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şarkıyla içli dışlı olan birinin daha özenli yazması gerek, noktalama işaretine ihtiyaç duymamışın. Belki de sağlam temelleri olmayan bir eğitimin olduğu için sorun yaşıyosundur. Yani zayıf bir zeminin üzerine müzikal eğitim pek sağlam olmayabilir.

0|0
    0|0
    • şuan önemli olan noktalama işarertimi bu toplumda kendini bilmişlik tasladığınız için türkiye hep geride noktalamamı istiyosun buyur bir yerine montalarsın

• Sana gelecekle ilgili garanti versin, YOK. O geleceginde lacak mi belli bile degil abartmasin hayatini en iyi sekilde kur

0|0
    0|0
Yükleniyor...