Böyle bir erkeğe ne kadar katlanabilirsiniz ?

Size kısıtlama getiriyor özelikle kılık-kıyafet , whatsApa resim koyma , faceni acma vs vs.. ama siz ona faceni dondur , whatsAppta ki resmi kaldır dediğinizde kaldırmıyor. Ben kaldırmam diyor. Daha sonra ayrılıyorsunuz .. kılık kiyafetinizi degistirirmisiniz ?

0|0
17|2

En İyi Kız Görüşü

• Kılık kiyafetime kimse karisamaz istersem kilotla bile çıkar dolaşırım . Anam babam varken onun ne haddine ? Ayrıca bir insanı olduğu gibi kabul edeceksin. Değiştirmeye çalışamazsin zaten. Bir insan yedisinde neyse yetmisindede odur. Ben değişmem asla begenmiyorsa bu kapı aha buda sapı :D

0|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiç.

0|0
    0|0
  • Atskimle gezdiririm onu katlanılmaz

0|0
    0|0
  • böyle biriyle ilişkim olmaz.

0|0
    0|0
  • öf hayır, kesinlikle hayır. O kim oluyor? Sevgiliyiz diye kendisini benim sahibim falan filan sanamaz kimse. İsteklerinin saçmalığından dolayıda kendimi kınar(bununla mı sevgili oldun te allah cezanı vermesin) deyippp çeker giderim:D

0|0
    0|0
  • eski sevgilime face ini dondur dedim beni dinlemedi tekrar tekrar uyardım gene dinlemedi o kadar soğudum ki ondan öyle yapınca tamam aşıktım ama eskisi gibi değeri kalmamıştı gözümde ilişkim de sözümü geçiremediğim erkekten uzaklaşıyorum ister istemez eskisi gibi hissetmemeye başllıyorum

0|0
    0|0
  • Ben yaparsam oda yapacak o kadar ! Yoksa yok efendim ben erkeğim ayaklarına yatamaz hiç kimse... Kapı orda

0|0
    0|0
  • bazı erkekler egoyla kıskanclıgı birbirine karıstırıyorlar bence deli saçması ...

0|0
    0|0
    • Bit bolume halkisiniz ama sacmalik degilde fazla sahiplenmek de diyebiliriz sanirim.

• Hem bencil hemde ergen bir sevgili ha..

0|0
    0|1
  • Whatsapp twitter facebook türü sosyal ağları kendi isteğimle kapattım.

Giyimime karışmasına da izin vermem. Herkesin ilk olarak kendi hayatı var kimse karışamaz.

0|0
    0|2
  • Tabikide hayır hüküm kimdeymiş görsün bakalım hem yanımda o olduktan sonra kendisine güvenmiyormuda kılık kıyafete karışıyor ben sosyal ağları kapattım diyelim nerdrn bilicem kimseyle çıkmadığını.

0|0
    0|0
  • Kendi istediklerini yapmamı istiyosa oda benim dediklerimi yapıcak.

0|0
    0|0
  • öyle biri hayatımda olamaz

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsam olur biryere kadar sıkar benimde şartlarım olur tabi onları yapmam için

0|0
    0|0
  • basarım tekmeyi

0|0
    0|0
  • 2 sene sabrettım uckuruna sahıp çıkmadı kendı terk ettı

0|0
    0|0
  • ben onun dediklerini yapmam ki. hele bir de bana yaptırıp kendi yapmazsaaa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun dostum saçmalık bu sevdiğine güvenmiyorsan o ilişki zaten bitmiş uzatmaları oynamaya gerek yok şöyle düşün sevdiğin zaten giydiği kıyafeti taşıyamayacak olsa emin ol ki onu giymez biraz birbirinize güvenin

0|0
    0|0
  • pampa bende öyle biriyim isteyen çıkar ÇIKIYORUZDA :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...