Onlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?

goguslerini acarak sutyeniyle resim cekilen kizlara ne gozle bakildigi malum. Ee kaslari gosteren ciplak poz veren erekklerde bunlarin erkek versiyonu. Siz ne dusunuyorsunuz?

bu erkek ve kizlar ne derdinde :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• eh kafada karakterde iş yok ne yapsın yoklukta bunlar gidiyor bu devirde o da açıyor satabilecek şeylerini orasını burasını demirin talibi çoktur ama değeri yoktur elmasın talibi az ama değeri çoktur..elmas olmakta demir olup dövülmek kişinin elinde sen ne olduğunu belli edersin ustada o şekilde yaklaşır sanat eserine ona göre davranır işçilik sunar..açıyorlar orayı burayı sonra vay efendim pis abaza çıplak bile gezebilirsin bu sana böyle davranılması hakkını vermez ama herkes senin gibi düşünmez sana normal gelen şey öyle ise o adama da öyle yapmak normal geliyor o kızı direk başka gözle görüp düşünüyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• varsa göstercen hacı güzel kıza da kaslı erkeğe de helal olsun ...

0|0
    1|0
  • orspuluk peşindeler başka ne olcak o sütyeni acık kıza dısarda baksan terbiyesiz olursun

0|0
    0|0
  • göğüslerini açarak fotosunu koyan kızlar hiç çekici gelmiyor .teşhircilik ten başka bir şey değil .o kızların amacı modaya uymak ve kendi bedenlerini sergilemek .diğer kızlardan farklı olduklarını göstermek

0|0
    0|0
  • Göstersinler tabi yaa.Ergenlere malzeme lazım ablası :)

0|1
    0|0
  • Teşhircilik

0|0
    0|0
  • islak mendil niyetine kullaniyorum.kullan at gibi

0|0
    0|0
  • hadi be kızım akşam akşam işin mi yok derim :D

0|0
    0|1
  • Ben o kızlar hakkında çok güzel şeyler düşünüyorum. :))

0|0
    0|0
  • tek kelime ile çakmak ve çakılmak istiyorlar

0|0
    0|0
  • hayırlısı gizli yaa :D

0|0
    0|0
  • evet yaa neyin kafasını yaşıyosunuz siz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2