İstanbul'da otopark krizi... Ne kadar centilmensiniz görelim! :)

İstanbul da güneşli çok güzel bir Pazar günü ve doğal olarak inanılmaz bir trafik..Araba ile geziyorsunuz ve tek başınıza gidiyorsunuz..

artık arabayı bırakacak yer bulamadınız ve çıldırıyorsunz.

Tam o sırada tek arabalık bir yer var ama karşıdan da karşı cinsten bir araç geliyor ve oda oraya arabasını bırakmak istiyor..

Karşı cins inanılmaz etkileyici

ne yaparsınız? :)

teşekkür

Güncellemeler:
bu arada tum sartların esit oldugunu varsayıyoruz..

yani kadın, erkek esit..!

yani erkek yol verir, bayanda yol verebilir düsüncesi herdaim :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• kendim park ederim. çünkü bu iş kapmaca, ayrıca da ona yer verirsem 2 saat daha otopark yeri arıcam, vaktim kıymetli.

sonra bi de bu dişiler herşeyde öncelik bekliolar. şımarıolar sonra sürekli böyle yaptıkça.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatta yer vermem valla kim olursa olsun.

0|1
    0|0
  • bayanlara öncelik tanyr erkekler genelde centilmenliği erkekler yaptığı için bayanlara pek bişi kalmıyor:)

0|0
    0|0
  • sırf güzel olduğunu düşündüğü için yer veren erkek salaktır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öne kim burnunu sokarsa onundur. Sonunda karşı cins arabayı park edip koşa koşa boynuma atlamayacak ki, onu bırak atlayacak bile olsa arabayı park etmedik, nereye koyacaz bunu

0|1
    0|0
  • Centilmenlik bu değil..

Ayrıca hiç işim olmaz.. Kim önce gelirse o kapar park yerine.. Ayrıca, bu İstanbul trafiğinde de, kimse kimseye yol vermez.. Yolu gider, kendin alırsın...

Ha hoş olsa ve ilgimi cezbetse, onun için yapacağım fiiller ayrıdır ama o park yeri illa ki benim.. :))

0|1
    0|0
  • O yapsın centilmenligini

0|0
    0|0
  • ezer geçerim :)

0|0
    0|0
  • Valla güzelli umrumda olmaz ama bayan diye yer veririm. tipe bakarak centilmenlik yapılmaz o asılmak oluyor :)

0|0
    0|0
  • hızlı olan kazansın..

0|0
    0|0
  • ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca ama tek park yerini benim kapmam güzel

0|0
    0|0
  • Parkederim arabayı cekiciyce cekici napak =)

0|0
    0|0
  • Karşı cins olması beni ilgilendirmez ben arabamı park etmeye bakarım valla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...