Sizin evde de televizyonla konuşan var mı?

ananem tam bi dizi tutkunu izlemekle birlikte dizi oyuncularına kızdığı zaman baya baya bağırıyo onlara :Dsizdede varmı böyle televizyonla konuşan ne diyolar kızınca?

0|0
32|38

En İyi Kız Görüşü

• benim babam maç izlerken terlik fırlatır televizyona

kendini statta falanmı hissediyo anlamıomki yok yane bizim evde o kdar büyük değilki...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• evet sinirlenince salak demekten kendimi alamıyorum..

0|0
    0|0
  • Maç izlerken acayip söverim sadece.

0|0
    0|0
  • Bu model bir Anne'de bende mevcut hatta soruyu okutup bak tek değilsin dedim.Sanada şuan söyleniyor & hayıflanıyor :D

0|0
    0|0
  • ben pek tv izlemem ama bazen evde yalnız kaldımmı sinir atıyorum açıyorum bi kanal bu evlilik programları ve ona benzer kanallar içindekilerin tüm sülalesiyle bayağı bi içli dışlı oluyorum doya doya basıyorum küfrü çok işe yarıyor rahatlıyor insan

0|0
    0|0
  • evet sinirlenip sevindikleri oluyor yada üzüldükleri oluyor ah yazık ya şuna bak nasıl olcak şimdi ya felan :)

0|0
    0|0
  • bizde de babaannem

0|0
    0|0
  • allahım yerim o teyzeyi ben <3 :)) ya aslın da eski insanlarda var bu yaşı büyük olanlar da gençliklerinde tv dizi olayları olmadığı için şimdi bütün geçmiş yılların acısını çıkarıyorlar babam haber izlerken dizlerini yumruklar mesela :) arada düşünüyorum 112'i arasam mı die :D

0|0
    0|0
  • Televizyonun karşısında onlarca adam toplanıp tezahürat bile ediyorlar. E küfür de ediyorlar. Adamlar neyin kafasını yaşıyorlarsa. Sorsan destek veriyorlar. İlginç.

Verdiğim örnekten sonra annenin durumunun devede kulak kaldığının farkına varmışsındır. Öptüm teyzemin ellerinden. Benim yerime de çemkirsin Ali kaptana :D

0|0
    0|0
  • benim babam an avrat kayıyor bir görseniz deli gibi adam bir hopllayıp bir zıplıyor yerinden baba diyorum ne snirleniyon altarafı dizi annmede iki gözü iki çeşme ağlıyor acıklı sahnelerde bende tam tersi sakin ve sesiz bir şekilde onlara bakar evde gülmekten karnıma kramplar giriyor :)

0|0
    0|0
  • annem babam ben üçümüzde konuşuruz. genetik herhalde. yada bulaşıcıdır.o tür roller bulunan çok sinema ve dizi var çünkü. :-) tvde biri esneyince onu görenin esnemesi gibi herkese bulaşmışta olabilir. :-))

0|0
    0|0
  • yuıllar önce amcamlara gitmiştim. O sıra brezilya dizileri modaydı. Kötü karakterde olan adam kıza bi fenalık yapıyordu. Evin içinde bulunan tüm bayablardan aynı tepki geldi "allah gözün körossun emiiii" Halen aklıma geldikçe gülerim

0|0
    0|0
  • Maçlarda ben konuşuyorum futbolcularla ya da hakemle.

0|0
    0|0
  • malesef bütün ananeler öyle :)))))..

0|0
    0|0
  • ablam konuşur... tv yi bırakıp onu izliyorum, daha eğlenceli oluyor :)

0|0
    0|0
  • Olmaz olur mu ya. :) Kim milyoner olmak isterde yarışmacıya cevapları söyler. Yarışmacı yanlış bilince ben burda bağırıp duruyom diye saçmalar. :D

0|0
    0|0
  • maç izlerken hata yapmışsa takımın kızabilirsin anlık..ama dizilerde konuşmak ilginç..çünkü dizi hayal ürünü..maç öyle degil..

0|0
    0|0
  • Bende yaparım bazen, telegol programında ziya ya çok küfür etmişliğim vardır. :)

0|0
    0|0
  • evde değil de, iş yerinde kamera arkasından çok konuşurum. tepem çok atar.

0|0
    0|0
  • var, kedim. ng wild izlerken garip seyler soyluyor ama kedice bilmedigimden anlayamiyorum.

0|1
    0|0
  • maç izlerken ben konuşuyorum. bide babannem f.g.s.n ve muhteşem yüzyıl izlerken konuşur .d

0|0
    0|0
  • babaannem konuşuyo :)

0|0
    0|0
  • aynı şeyler her ailede var demekki :.D köpekler filan diyo ananem

0|0
    0|0
  • yönetmen edasıyla kasılan annem'den bahsediyosunuz :D güney'e fena patlamıştı geçenlerde

0|0
    0|0
  • Var :D

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçlarında konuşuyorum :)

0|0
    0|0
  • Biim aile annem haric genelde bilgisyarlarla mimikleşiyoruz:)

0|0
    0|0
  • bizde pek yok

0|0
    0|0
  • babannemin üstüne tanımam sanki 40 yıllık ahbabıymış gibi konuşur :) bende gülerek babannemi izlerim

0|0
    0|0
  • Evde TV yok kendi kendimize konuşuyoruz.Bu daha vahim sanırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 31

• ben.. özellikle bilgi yarışmalarında soruyu bilmemiyolar ya fıtık oluyorum ceeee ceeee ya %100 eminim diye bağrıyorum :D

2|0
    0|0
  • tvyle cok aram yok ama denk gelip izleyince bende küfür falan ediyorum bağırıyorum

'gerizekalı bu kız valla bak..' gibisinden :d

0|0
    0|0
  • kardeşim bağrış çağrış izler hop uturup hop kalkar çığlıklarından rahatsız olup odayı terketmişilğğim vardır

0|0
    0|0
  • evet ben mesela maclarda veya takip ettigim herhangi bir dizi veya yarismada eger istemedigim olaylar gelisince laf sayiyiorum kendi kendime kizip duruyorum :D

0|0
    0|0
  • benim anneannem de maç izlerken adamlara bağırıyor :(((

0|0
    0|0
  • Anneannem cok yapar bunu :D hatta bende ondan huy kapmaya baslamıstım bır aralar. Genelde 'kıran gire size. rahatlık tepiyor sizi.' gibi tepkiler veriyor :)

0|0
    0|0
  • Genelde takip etmiyorum ama hayır yok olmadı.

0|0
    0|0
  • Ben de konuşuyorum bazen :D dizi seyrederken, nasıl gülüyorsam komik bir şey olduğunda, saçma ya da sinir bozucu bir an olduğunda, "ne salaksın" diyorum mesela :D

0|0
    0|0
  • Anneannem konuşurdu rahmetlik bildiğin onları yönlendirirdi

şimdi annem yapıyor

0|0
    0|0
  • Ananem :D kurban olurum ben ona :D

Futbol izlerken acayip oluyor.. :D Gol olur ve tekrar gösterirler ya golu, ananem her ikisindede sevinir :D aha gene attiikk :D der :D hahah

0|0
    0|0
  • Ananem genellikle kaptırır kendini dizilere elinde olsa o yönetecek diziyi.

0|0
    0|0
  • Dizi izlerken konusmazsam olmaz ay yapma, ben senin aklinaaa, seviyo iste daha ne mizmizlaniyon falan :))) bazen yerimde oturamadigim da oluyor.Televiyonla bi bag var aramizda etrafimdakileri unutuyorum öyle kaptiriyorum kendimi :))

0|0
    0|0
  • Kız gitme gitme öldürcekler seni vebenzeri Bazen dizi olduğunu unutuyolar :D

0|0
    0|0
  • annem televizyona bakıyor ama benle konuşuyor feriha ne dedi aptal feriha faln ya anne içinde söyle yaa :D

0|0
    0|0
  • olmazmı her kafadan bi ses çıkıyor adam romantik bişey yapıyor annem bak elin adamına babam diyor bırak o film ben diyorumm ahh ahh nerde.:D

0|0
    0|0
  • benim anneannem hep konuşur durur hiç sevmem televizyon dinlerken konuşulmayı izle işte sessiz sessiz allah allah:D

0|0
    0|0
  • Beeennn :D demekki bu safaya qeldiysem yaslandım :D

kuzey ve güneyi izlerken cok konusuyorum bide sonra diorum kiii

ben demiştim ama sen duymadın :/(

0|0
    0|0
  • anneannem epey bi diyalog halinde :))

0|0
    0|0
  • Ben bağırıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben varım, bazen öylesine uyuz karakterler var kii, kızılmadan olmaz kii.! hakediyorlar :)

0|0
    0|0
  • Ahahahhh aynı annem :d habire saydırıyoo :D hatta filmi de yönetiyo yok şöle yapsın ,böle etsin :D

0|0
    0|0
  • "ben sana oraya gitme demiştim." tecavüze uğrayan kıza, ananemin verdiği tepki

0|0
    0|0
  • Selam ben oyum

0|0
    0|0
  • annem planet pembeyı izlerken kacsana yakalayacaklar senı falan der

0|0
    0|0
  • kendım :)

0|0
    0|0
  • Babam konuşur.

0|0
    0|0
  • trt cocuk ab1 ve gulliden baska kanal acilmaz bizde:(

0|0
    0|0
  • Annem çok fazla heyecanlandığında sevdiği dizileri izlerken. şunları duyup şaşırdığım olmuştur.

-kaç kız kaç geliyor arkanda.

-seni aldatıyor sen daha ayakta uyu.

-yaşıyor yaşıyor senin haberin yok. vs. gibi gibi şeyler :D

0|0
    0|0
  • malesef bizim türk milleti çok kaptırıyor kendinin sonuç; kutup ayıları çok yalnız...saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...