En iyi aşçılar erkekler, sizce de öyle değil mi :D ?

ya ben babamin yemeklerine bayiliyorum hep yapmaz ama bir yaptimida süper yapar simdi babami seviyorum diye öyle sanmayin :D kim onun elinden yemek yediyse bayiliyor :D :D tabi annemide söylemek olmaz :D :D sizinde babaniz öyle gzel yemek yapabiliyormu? peki beyler siz bilyiormusunuz yemek yapmayi?.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde mutfağım iyidir ama el melekem zayıf ve hiç pratik değilim. Yavaş yavaş yaptığım için günlük hayata uygun değil tarzım. 4 Farklı midye yemeği yapabiliyorum. Özellikle deniz mahsülleri konusunda iyi olduğumu düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• oo sonunda açılmış sorun neyse cevabımı vereyim :)

evet bence erkekler çok iyi yapıyor zira iyi yapıyor olmuş olmasa komşular benden yemek ve hamur işleri tarifi alıyor olmazdı :)

0|0
    0|1
  • ben biliyorum çok da güzel yaparım açıkçası :) evdekiler bayılır. ama tabi her erkeğin güzel yemek yaptığını söylemek ne kadar doğru olur bilemem :)

0|0
    0|0
  • öyle.

0|0
    0|0
  • annem kadar mükemmel yemek yapan birini tanımıyorum o kadar şeflerin yaptıgını yedim annemin yemeklerini tutmuyo babam ne anlar yemekten :D

0|0
    0|0
    • vallah benm annemin ellerinede kimse su dökemez ama babam ayri bir harika ya :D sen gelde benm babamdan ye :D

• bence yemek konusunda kadınlar yapar diyorum istisnalar vardır mutlaka ama

• Hele şeyle aggıllanın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçekten de öyle erkekler sadece yemekte değil bir çok dalda da çok iyiler temizlikte bunun içinde. Daha yatknlar ve ayrıntılı yapıyorlar. Açıkçası bayanlardan daha iyi bir ev hanımı olabilirler.

0|0
    0|0
  • değişiyor genelleme yapamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...