Yurtdışı için para şartmı yurtdışına çalışmaya gidebilmek için illa paramı olacak dil bilmek yetmez mi

arkadaşlar ben yurtdışına gitmeyi yurt dışında çalışmayı istiyorum ama para olması şartmı dil bilmek yetmez mi çevremdekiler paran olmassa yurdışına çalışmaya bile gidemezsin diyor yani sadece dilleri bilsem yetmez mi para şartmı dil bilsem gidemez miyim param olmadan bir yardımcı olun

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• tam olarak nereye gidicegine bagli

0|0
    0|0
    • mesela katar ya da ingiltere

• evet ben çalışmak için diyorum yani bu konu hakkında bilgin var mı

• pek fazla bilgim yok ama sanirsam öyle cok bisey gerektigni sanmiyorum belki br kac miktar gerekli olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl para şartmı buda sorumu yurtdıuşında yaşamış biri olarak her şey para öncelikle bir birikiminin olması lazım öyle ha deyince gidemezsin ki ne demek dil bilsem yetmez mi olur mu öyle şey yahu az aklınızı çalıştırın...

0|0
    0|0
    • ama çalışmaya gitmek için diyorum

• Olmaz daha parayı kazanmadan rezil olursun oralarda sen beni dinle birikimsiz olmaz bu iş en az 20.000 liran olacak elinin altında kolaymı oralarda yeni bir hayat kurmak

• hani çalışacak kişi arayan ülkeler oluyor gidp direk başladığında paranı kazandığında olmaz mı

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...