ODTÜ ideolojik merkez mi yoksa bilim yuvası mıdır?

Kendinden olmayanlara tahammül göstermek mi yoksa, bilimin ışığında insanlığa yol mu gösterecek. Hani zaten hep demiyorlar mıydı herkes özgürdür, kimse kimseye karışamaz diye? Burada biraz insanların giyinişleri, yaşayışları ve yaptıkları pek benim yaşam tarzıma uygun değilmiş gibiydi.. Sanki başka bir ülkeye gelmiştim. Yani gençler, izlediğim yabancı diziler ve okuduğum yabancı kitaplardaki gibiydiler.Ha azınlıkta olsa benim gibi düşünen insanlar da vardı ama hepsinin kendi grupları vardı ve sanki yeni birini istemiyor gibiydiler. Bir üniversite ilim yuvası kendinden olmayanlara neden tahammül gösteremez ve ötekileştirir. İdeoloji ile işim olmaz derler ama ideoloji pisliğinin içine kadar batmışlardır. Kendilerine ise bir kalkan bulmuşlardır. Onu her yerde görebilirsiniz acaba o bunu mu istemişti.

Güncellemeler:
Götü yemiyenlerin verdiği cevaba karşı kendilerini korumak için engelleme yapıyorlar tıpkı odtü gibi bir mezbele yuvasında durmaktan beyinleri sulanmış hale gelmişler. Herkesi kendileri giib yapmak istiyorlar ama nafile eninde sonunda yola gelecekler. Beni buarada yaptığın yorum için engelleyebilirsin ama görüşlerimi her ortamda paylaşırım zibidi.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• odtü odtülükten çıktı da kiminin haberi yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ODTÜ'yü bilmem ama Bitlis erende tamamen fuhuş ve siyasi içerikler arasında sıkışmış insanlar dolusuyla yaşıyoruz... Halkı kurtarmaya azmetmiş anadolu çocukluğu bildiğin :)

0|0
    0|0
    • Neden o zaman polis e haber vermiyorsunuz ya da valiliğe dilekçe yazsan olmuyor mu?

• okumak en güzeli :)

• evet kardeş haklısn.

• Bilim yuvasıdır.İğrenç şakirtler laf atınca gerçeklik değişmiyor.

1|0
    1|0
  • ODTÜ bilim yuvasıdır. Devlet sayesinde siyasi bir yola girdi.

0|0
    0|0
    • Tabbi kendinden olmayanlara neler yaptığını sınavı kazanıp bölümleri seçen başörtülü kardeşlerimizin hali ortada. Yök ün kuruluşunda başlar odtü'nün pislikleri ondan bilmeden konuşma. Kendinden olmayanlar zulüm ve sindirme politikaları ile ya iftira ya da karalama kampanyası düzenleyerek odtü den kimlerin atıldığı ortada. İdeoloji yuvası. Pkk bayrağı açılıyor ve apo piçi için tezahürat yapılıyor. Senin dediğin bilim yuvası böyle mi olur.

• ODTÜ'de her görüşten millet var.

• Hadi ya tüh haberim yoktu valla ne zaman olmuş peki bu olay.

Yükleniyor...