Oyuncu olmak için ne yapmalıyım ?

Ünlü oyuncu olmak istiyorum yeterince deneyimim var birsürü tiyatro oyununda da yer aldım ama küçük bir şehirdeyim burada yazılabiliceğim bir ajans bile yok istanbuldaki ajanslarda İstanbul dışı başvuruları kabul etmiyorlar konservatuar okumak için üniversiteye kadar bekleyemem nasıl keşfedilebilirim ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• H.Ü. Ankara Devlet Konservatuvarını tavsiye ederim. Fox'da ki gençlik dizilerinde herkes amatör, stajını yapıyorlar. Benim bir arkadaşım da yakın zamanda deniz yıldızının kadrosuna katıldı .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu umutta olan o kadar çok kız var ki , inanamazsın...

Keşfedileceksin de ne olacak , yüzlerce kız arasından işini gücünü bırakıp 24 saat bu konunun içine girip sivrilecek misin ?

Bu piyasada çok adi işler döner . Bu link te ünlülerin bile nasıl tuzaklara düştüğünü , yakalanan adamın da evinde kaçtane gizli çekim kasetler bulunduğunu ve kaçında senin gibi masum umutları olan kızın başından arka odalarda geçenlerin kaydedilmiş olduğunun bulunduğunu dikkatle oku.

Bu işler konservatuar işidir , diksiyon mimik bakış tonlama daha bir sürü dersten fiilen geçmeden , sen kendinde neyi keşfediyorsun onlara göre bir düşün .

Amacım heves kırmak degil , uyarmak ...

Hiç birsey olmasa bile , foto parası bilmemne dye gençlerin 400-500 tlsini alıyorlar ve iş bekle diye gonderiyorlar. Tuhaf ama , sıra bekliyor oralarda kızlı erkekli gençler her gün bu ajanslarda , ödeyelim de kesfedilelim diye... Kimseden de zorla para alınmıyor ama , öne cekilmek icin verilen tavizleri ek paradan başla ve ucu acık dusun...

2|0
    0|0
  • herhangi bir tiyatro merkezine yazılabilirsin. yeteneğin varsa kaparlar seni yoksa figuran olursun

0|0
    0|0
  • Istanbula gelemn lazım. Bırazda sansın Olmalı.

Bu ısler çok zorlastı artık cunku ıpını koparan Oyuncu Oluyor

0|0
    0|0
  • çok kaba olucak ama hem madden hem manen birilerinin altından geçmen lazım

0|0
    0|0
    • offf

• şuan piyasada ünlü diye geçinen ve hayatları pembe rüya olarak gösterilen bir çok ünlü neleri feda etti bir bilsen.

• Hağla oyuncu olmak istiyorsan
    fb. com/ahmet. cetinkayaaa ekle sana yardım ve tavsiyede bulunacağım

0|0
    0|0
  • benim ajansım var kartımı vereyim sana bir yerlerde bir şeyler içip konuşabiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şaka mısın sen? hiçbir meziyetin yokken, Konservatuvar öğrencisi bile değilken nasıl oyuncu olmayı düşünüyorsun, yalnız sadece oyunculukla da yetinilmiyor bir de ünlü oyuncu olacaksın :) Basit sanıyorsunuz sanırım. Biraz uğraşmadan, ter dökmeden emek vermeden kimse kimseyi kara kaşına kara gözüne oyuncu yapmaz. Hiçbir emek harcamadan, konservatuar diplomon dahi yokken oyuncu olmaya çalışırsan, birkaç dayının altına yatacaksın sonra da belki olursun belki olmazsın , gerisi allah kerim artık .

0|0
    0|0
Yükleniyor...