Filmlerde izlediğiniz en Iğrenç sahneler nelerdir?

Amerikan pastası düğünde bir sahne vardı çocuk köpek shitini ağzına atmak zorunda kaldı sanki ben yaptım onu iyyy:-D

Güncellemeler:
Allah Allah korku filmleri linkleri verip durmayın yaaa:-(
Kusmak isteyenler osuruk diye buna denir yazsın youtubeta kussun öggg:-D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Saw 3 adam sırtüstü yere bağlı bir toplama tankında ve üzerine domuzlar sıvı halde dağılıyor. İğrenmiştim :((

0|0
    0|0
  • Bu filmin tamamı... İnsanın hayatını değiştirir. link

0|1
    0|0
    • Korku filmi galibaaa izleyememmm:-Dtestere yedide arada kaçmış adamım bennn:-D

• Testere bunun yanında çizgi film kalır. Bu insanlığın doğuşu ile ilgili bir misantropik korku filmi. Cinayetler, işkenceler ve bir çok şey...

• Izleyemem valla kalsın:-D

• Köpek shiti de iyiymiş. :D

0|0
    0|0
    • Hemde neydi ya kuracaktım az kalsın:-D

• :) Amerikan pastasi dedin de . Elaman etek trasi yapiyor bir yandan da pervane acik. :) killar disardaki bir hatunun bogazina kaciyo :) bana cok igrenc gelmisti. Bi de seyde bir korku filminde adamin kolunu koparip yiyorlardi.

0|0
    0|0
  • izlediğim bir filmde (ismini vermeyeyim merak edip izlersiniz) seviştiği kadını satırla doğrayan ve sevişmeye devam eden bir adam vardı. allah belasını versin diyorum. o filmi yapanında, yaptıranın da.

0|0
    0|0
    • O nasıl film yaaa hahaha:-D

• o mantıkla bende düşünüyordum da. filmi izledikten sonra iğrençse, altına "iğrenç" yazarsın değil mi? ama insanlar hep sövmüşler yapana ve yayına sokana. sence iğrençlikle yetiniyor mu bu film? sana ismini vereyim, izle o halde. filmden sonra bana düşüncelerini söyle.

• Korku filmi izleyemiyorum malesef:-D

• Antichrist link

0|0
    0|0
  • Spartaküs:D:D

0|0
    0|0
    • Derken?

• Püf içerik cinsel değil hatırlatırım!

• En igrenç sahneler bunlar bana göre bu benim fikrim herkezin igrençlik kavramı farklıdır.

• hatırlamadım :(

0|0
    0|0
  • Çok çirkin bir kadın vardı adam onu öptü ben nerdeyse kuracaktım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Testere filminde adamın araba koltuğuna yapışık olan sırtını yırtmasıydı. Hangisindeydi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
    • 7de tabiki:-D

• deli gibi olan benim yalnız, yanlış anlaşılmasın :D

• Hahahah:-D

• En igrenc sahnelerde saw serisi rekor kirdi masallah.. Artik mideye hitap ediyo..

0|0
    0|0
Yükleniyor...