Yapayimmi sizce size yapilsa ne hissederdiniz

358 sayfalik bir roman var ve ben bunun her sayfasina fosforlu kalemle harfleri boyayip seni seviyorum yazicam.sizce hosmu?ne dusunur.bu arada sevgilim degil bunu yapacagik kisi sevdigim biri oda biliyor bunu.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• :) uheuehu boşuna uğraşma derim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sayfanin birisinde "S" harfine denk gelmezsen nolucak?.. saka bir yana ugrasilirmi okadar yav ama yapilsa sirf o emegin hatrina bile Kabul edilir :P

0|0
    0|0
  • İçinden geliyosa ve senden haberliyse bir an bile vakit kaybetme yap... Umut kalacağına emek kalsın...

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum yerine başka bişey yaz bence. "İyi ki varsın" gibi, ya da aranızda bir espri varsa onu yaz.

0|0
    0|0
  • ağır işsizsin galiba? bir bu kalmıştı onu da yap iyici çantada keklik ol gram değerin olmasın afferin devam et işsiz

0|0
    0|0
  • Bence daha anlamlı özel hoş bir hediye bulabilirsin sevdiğin kişi için illa bunu yapman şart değil bana kalırsa. Eskiden ilk okulda öğretmenlerimizin yaramazlık yapınca bize ceze falan vermesi gibi sanki :D

0|0
    0|0
  • Erkekler böyle şeylerden anlamaz çok yorma kenedeni bence.

0|0
    0|0
  • İŞSİZLİK.AVİ

0|0
    0|0
  • Güzel bir düşünce ;)

0|0
    0|0
  • Valla bana yapilsa cok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma giderdi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• twitterde biride 99999 dan seni seviyorum yazmaya başlamıştı çocuk halen 9...lerde kalmış :D

0|0
    0|0
  • Ziyan etme kitabı

0|0
    1|0
  • kıçı kalkar, bir daha da inmez. benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • Bence her sayfada farkli kelimeler cikar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...