En yasanılası sehır?

on yargıısz ve memleketcılıgı bı yere bırakarak objektıf olarak soruyorum.sızce en yasanılası sehır hangısı? ya da hangı sehırde yasamayı ısterdınız?(yerlı&yabancı)

• Yasadıgım sehırden memnunum ama aklımda bır kac alternatıfte var
    60% (6)29% (4)42% (10)Oy Ver
  • Bu sehır gulumu soldurdu yasama sevıncımı aldı
    0% (0)21% (3)12% (3)Oy Ver
  • Alın benı kutarın burdan
    10% (1)21% (3)17% (4)Oy Ver
  • Dunyanın en guzel sehırınde yasıyorum
    20% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Fırsatım olsa yurt dısına kacarım.. salakca en guzel ulke benım ulkem dıye dusunenlerden degılım
    10% (1)29% (4)21% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|31

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir zamanlar 2 yıl bankacılık yapmıştım.görevim şube açılışlarında bulunmaktı.bu sayede türkiyenin her yerine gittim desem yeridir.şube için esnafı davet ettim.kapı kapı dolaştım müdürümün kartını dağıttım.her memleketin insanı ile tanıştım.yemeğini yedim suyunu içtim.bu yaşadıklarımdan edindiğim tecrübelerime dayanarak şöyle anlatmak istiyorum.eğer yaşamak istediğin şehirde benim için duygular ve insan ilişkileri sevgi ve tevazu var diyorsan üç tane şehir var. 1.şanlıurfa2.gaziantep3.eskişehir.ben bir şehrin doğal güzelliğine bakarım insanlarına çok fazla ihtiyacım yok diyorsan(burdan yanlış anlaşılmasın insanları kötü demek istemiyorum)1.artvin 2.rize3.bartın 4.amasya 5.antalya...eğer bana şehir kültürü ve şehirli insanların yaşam tarzı lazım.dillerinden anlaya bileceğim insanlar lazım diyorsan 1.eskişehir(bu şehir gerçekten bambaşkadır)2.mersin(akdenizin en kibar insanlarıdır)3.izmir.benim için tarih önemli diyorsan 1.hatay 2.adıyaman 3.batman 4.nevşehir

yakın tarihimiz için merak ediyorsan 1.çanakkale 2.erzurum.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yaşadığım Şehrimden Sakarya'dan memnunum...

Yaşamak için ideal bir şehir..

Sakin, huzurlu, kendi yağıyla kavrulan yeşillik dolu şehrim :)

0|1
    0|0
  • Türkiye de= Eskişehir

Dünyada=Amsterdam(gençlik zamanında) Bergen(ortayaş falan)

3 şehirde de yaşamış biri olarak güvenle tavsiye ediyorum :)

0|1
    0|0
    • norvec benımde aklımda... osladan sonra ıkıncı buyuk sehır osla bırazdaha ıcerde okyanus a yakın olmasın. kaandad cok cazıp gelıyor.hollanday defalarca gıttım amsterdam cok duzenlı cok sakın huzur verıcı ama bence genclık ıcın yanlsı tercıh orta yas ıcın ıdeal. coluk cocuk guzle bı es huzurlu bı hayat ..

• kesinlikle İzmir

0|2
    0|0
  • Ankaralıyım Ankarayı seviyorum ama illa ki bir şehir seçilecekse bu kesinlikle İzmir.

0|2
    0|0
    • ızmır candır .ıkıncı memleketım

• nedne kasıntıkı :) 5 ay kaldım ankarada anakralı pek goremedım . hepsı ya memur ya ogrencı.bayramda bombostu herkez memleketıne gıtmıstı :)

• Doğru seçimmm

• Hollanda: Zaandam

Turkiyede: hangi sehir sakin ve huzurluysa orada. Istanbul cok guzel, ama fazla kalabalik..

1|1
    0|0
    • amsterdamın karsısı bı kopruluk mesafe

• duzen var hzuurlu. sakın ve seırlesme cok guzel ben avrupa sheırlerının duzen ve tarıhı dokuya verdıklerı ozene goruntu ve shıerlesme kulturlerıne hayranım

• Bende turkiyenin guzelligine hayranim, istanbul...

Ama katuliyorum sana duzen ve huzur cogu avrupa ulkelerinde bulabilirsin.

• karadeniz bölgesinde trabzonda felan yaşamak isterdim çok

0|1
    0|0
  • Ben doguyu karadenızı merak ederım hep. Nasıp olursa kendı ısımı kurdaktan sonra il il gezmek ıstıyorum Türkiyemi :))

0|0
    0|0
    • ıs kurunca da basından ayrılamaszın :)

• eveet tesekkurler :)

• rıca ederım :)

• RİZE

0|0
    0|0
  • Yasadıgım sehırden memnunum ama aklımda bır kac alternatıfte var

0|0
    0|0
  • yaşadğm şehrden memnunum ama dha sakin sahil kasabalarıda olablrdi :)

0|0
    0|0
  • Yaşadığım yerden memnunum şuan. Ama İstanbulda ve Oslo da yaşamak aklımdan geçmedi değil.

0|0
    0|0
  • yaşadığım şehir erzurum ama çanakkale veya İzmir olabilirdi :)

0|0
    0|0
  • Stockholm.

0|0
    0|0
  • İzmir :p

Ama ünv bitsin hoop yurtdışı :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• izmir gibisi yok ama ankarada yaşıyorum İzmir olmayınca Ankara en ideali zaten

moskova yı gormeyı cok isterım bırde

0|1
    0|0
  • yabancı şehirlerden tokyoda,londra da,newyorkta,yada abd nin batı kıyısındaki ufak sahil kasabalarından birinde yaşamak isterdm.Türkiyede de karadeniz tarafı,bodrum,antalyada kaş tarafı güzel

0|1
    0|0
  • memleket niğde ama İstanbul kesinlikle yaşanılacak bir yer değil ben Ankara İzmir eskişehirden birinde yaşamak isterdim şahsen

0|1
    0|0
    • bende ıstanbulu favorı olarak gormuyorum ıs ıcı n olabılır ama dıger yonler ıcın yasanası sehır degıl

• o keşmekeş hareketliliği hiç bir yerde görmedim ben ne düzensiz bir yaşam tarzı bu ne dandik bir hayattır istanbuldaki arkadaş ya

• eskişehir gibi şehir yok gelen bidaha gidemiyo 2.si antalyada iyiydi cok büyük olmicak cokta küçük

0|1
    0|0
    • eskısehır cok guzel dıyolar gencler ıcın ama bı yere kadar hep genc kalmıyacagız..acıkogretım ıcın oraya okumaya gıdenlervar. party paymak ıcın bahane arayan bı sehır .fınal ocesı , vıze baslamadan moral partısı :)

• o değilde buranın ayazını hiç sevmiyorum ya ayaklarımız donuyo karda yok

• ıc anadolunun en sevmedıgım tarfı bozkır artı sogugu

• İzmir.

0|1
    0|0
  • turkiye de karadeniz bolgesi cok guzel dunya da ise japonya yi cok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • rize- camlıhemsin- ayder yaylası ve fırtına deresi yeter.

yabancı amsterdam

0|1
    0|0
  • Dünya dışında bir yerde tek başıma yaşasam daha makbule geçer.

0|1
    0|0
  • İzmir ya. Türkiye 'de başka bir ülke gibi.

0|2
    0|0
  • akdeniz şehirleri güzel.turizm yaşamı bakımından değil,havası ve insanları sıcak,yeşil,meyvesi sebzesi çok gibi..

0|1
    0|0
  • Bu sehır gulumu soldurdu yasama sevıncımı aldı

0|1
    0|0
  • muğla der kaçarım :)

0|2
    0|0
  • Şeysel adaları.

0|1
    0|0
  • İzmir ve Antalya

0|1
    0|0
  • angara tabiki :)

0|0
    0|0
  • İZMİR İZMİR İZMİR

0|1
    0|0
  • başkent angara !

0|1
    0|0
  • cok memleket gezdim trabzon kadar hiç bir yerde huzurlu hissetmedim

0|0
    0|0
  • istanbul degil en azından onu bliyoruz

0|0
    0|0
  • İzmirde Aradığın herşeyi bulabilirsin :)

Yok ben kışta yaşamak istiyorm diyorsan sana kayseriyi öneririm :)

0|1
    0|0
  • Herşeye rağmen İstanbul nedenini bilmiyorum buraya aitim

0|0
    0|0
  • önyargısız memleketçiliği bir kenara bırakarak cnbc-e'yi baz alarak türkiyenin en yaşanabilir şehrinin Ankara olduğunu söylüyorum.

0|0
    0|0
    • 5 ay kaldım bı artısını goremedım . fırsatcı ıc anadolu esnafı .hafta ıcı 1 e ı net kafeler hafta sonu 2.5 lıra askere ve ogrencıye ozel kazık.. devletın sırtından gecınen memur ogrencı sehrı. baskent olmasa bı halt olamayack bı sehır amam

• eger ögrenciysen yasanılacak en guzel sehir Eskişehir'dir

0|0
    0|0
  • tabi ki İstanbul...

0|1
    0|0
  • türkiyede İzmir yurtdışında monterey aşık olduğum iki şehir

0|0
    0|0
  • Tabiki İZMİR

0|0
    0|0
  • nereye gittiysem ters ters baktılar taksim hariç bir başkadır orası :D

0|0
    0|0
  • Eskişehir!.. Sektörün gelişmemiş olması nedeniyle İstanbul'dayım..

0|0
    0|0
  • izmir:))---------------------------------------------

0|0
    0|0
  • Türkiyedeeee benceee ımmmm izmiti çok sevmiştim ben yaa :(

0|0
    0|0
    • bende bı hafta falan kaldım cok sıkıcı geldı yuruyus caddesı dısında bı sey goremedım

• doğru olabilir benim öğrencilik yıllarım orada geçtiği için sanırım güzel gelmişti bana

Yükleniyor...