En yasanılası sehır?

on yargıısz ve memleketcılıgı bı yere bırakarak objektıf olarak soruyorum.sızce en yasanılası sehır hangısı? ya da hangı sehırde yasamayı ısterdınız?(yerlı&yabancı)

• Yasadıgım sehırden memnunum ama aklımda bır kac alternatıfte var
    A seç
  • Bu sehır gulumu soldurdu yasama sevıncımı aldı
    B seç
  • Alın benı kutarın burdan
    C seç
  • Dunyanın en guzel sehırınde yasıyorum
    D seç
  • Fırsatım olsa yurt dısına kacarım.. salakca en guzel ulke benım ulkem dıye dusunenlerden degılım
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1431

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir zamanlar 2 yıl bankacılık yapmıştım.görevim şube açılışlarında bulunmaktı.bu sayede türkiyenin her yerine gittim desem yeridir.şube için esnafı davet ettim.kapı kapı dolaştım müdürümün kartını dağıttım.her memleketin insanı ile tanıştım.yemeğini yedim suyunu içtim.bu yaşadıklarımdan edindiğim tecrübelerime dayanarak şöyle anlatmak istiyorum.eğer yaşamak istediğin şehirde benim için duygular ve insan ilişkileri sevgi ve tevazu var diyorsan üç tane şehir var. 1.şanlıurfa2.gaziantep3.eskişehir.ben bir şehrin doğal güzelliğine bakarım insanlarına çok fazla ihtiyacım yok diyorsan(burdan yanlış anlaşılmasın insanları kötü demek istemiyorum)1.artvin 2.rize3.bartın 4.amasya 5.antalya...eğer bana şehir kültürü ve şehirli insanların yaşam tarzı lazım.dillerinden anlaya bileceğim insanlar lazım diyorsan 1.eskişehir(bu şehir gerçekten bambaşkadır)2.mersin(akdenizin en kibar insanlarıdır)3.izmir.benim için tarih önemli diyorsan 1.hatay 2.adıyaman 3.batman 4.nevşehir

yakın tarihimiz için merak ediyorsan 1.çanakkale 2.erzurum.

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Yaşadığım Şehrimden Sakarya'dan memnunum...

Yaşamak için ideal bir şehir..

Sakin, huzurlu, kendi yağıyla kavrulan yeşillik dolu şehrim :)

0|1
    0|0
  • Türkiye de= Eskişehir

Dünyada=Amsterdam(gençlik zamanında) Bergen(ortayaş falan)

3 şehirde de yaşamış biri olarak güvenle tavsiye ediyorum :)

0|1
    0|0
    • norvec benımde aklımda... osladan sonra ıkıncı buyuk sehır osla bırazdaha ıcerde okyanus a yakın olmasın. kaandad cok cazıp gelıyor.hollanday defalarca gıttım amsterdam cok duzenlı cok sakın huzur verıcı ama bence genclık ıcın yanlsı tercıh orta yas ıcın ıdeal. coluk cocuk guzle bı es huzurlu bı hayat ..

• kesinlikle İzmir

0|2
    0|0
  • Ankaralıyım Ankarayı seviyorum ama illa ki bir şehir seçilecekse bu kesinlikle İzmir.

0|2
    0|0
    • ızmır candır .ıkıncı memleketım

• nedne kasıntıkı :) 5 ay kaldım ankarada anakralı pek goremedım . hepsı ya memur ya ogrencı.bayramda bombostu herkez memleketıne gıtmıstı :)

• Doğru seçimmm

• Hollanda: Zaandam

Turkiyede: hangi sehir sakin ve huzurluysa orada. Istanbul cok guzel, ama fazla kalabalik..

1|1
    0|0
    • amsterdamın karsısı bı kopruluk mesafe

• duzen var hzuurlu. sakın ve seırlesme cok guzel ben avrupa sheırlerının duzen ve tarıhı dokuya verdıklerı ozene goruntu ve shıerlesme kulturlerıne hayranım

• Bende turkiyenin guzelligine hayranim, istanbul...

Ama katuliyorum sana duzen ve huzur cogu avrupa ulkelerinde bulabilirsin.

• karadeniz bölgesinde trabzonda felan yaşamak isterdim çok

0|1
    0|0
  • Ben doguyu karadenızı merak ederım hep. Nasıp olursa kendı ısımı kurdaktan sonra il il gezmek ıstıyorum Türkiyemi :))

0|0
    0|0
    • ıs kurunca da basından ayrılamaszın :)

• eveet tesekkurler :)

• rıca ederım :)

• RİZE

0|0
    0|0
  • yaşadğm şehrden memnunum ama dha sakin sahil kasabalarıda olablrdi :)

0|0
    0|0
  • Yasadıgım sehırden memnunum ama aklımda bır kac alternatıfte var

0|0
    0|0
  • Yaşadığım yerden memnunum şuan. Ama İstanbulda ve Oslo da yaşamak aklımdan geçmedi değil.

0|0
    0|0
  • yaşadığım şehir erzurum ama çanakkale veya İzmir olabilirdi :)

0|0
    0|0
  • Stockholm.

0|0
    0|0
  • İzmir :p

Ama ünv bitsin hoop yurtdışı :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

Yükleniyor...