Size göre hangisi veya kullandığınız hangisi?

Hangisini kullanıyorsunuz ?

Iphone5 mi yoksa galaxsi s4 mü ?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ios cuyum ve iphone5 kulanıyorum, andiroid te kkullandım ama ios bambaşka bence,

ve iddaa ediyorum ios kulanan biri android kulanmaz birdaha :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• link ciddiyim :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • s4 ü tercih ederim..iphone alıpta 2 bin tl telefon taşıyıp kontorsuz gezen kro ve kezban olacagıma s4 le gezer çatır çatır konuşurum

0|0
    0|0
  • boeing 737

0|0
    0|0
  • ayfon 5s

0|0
    0|0
  • Sony Xperia Z

0|0
    0|0
  • nexus 4 kullanıyorum sizin daha alamadığınız android 4.4.2 sürümünü kullanıyorum :D ahah yaşasın kötülük

0|0
    0|0
  • Hmm Star 3 ne androidi var nede bir ios 7'si

Tavsiyem İphoneden yana çoğu uygulama android'e gelmeden önce İos7'ye geliyor. Tabi geniş bir ekranda sosyal bir medyada takılmak istiyorsan benim tercihim s4'den yana

0|0
    0|0
  • galaks gio

.

0|0
    0|0
  • oyle bır tasınırla zılyetlıgım hıc olmadı...oyle bır esyanın malık deı degılım hatta dolaysız fer'i zılyet bıle olamadım sımdıye kadar..ıntıfa hakkı da kurmadım oyle bır tasınırda cunku ulkemden carı kar transfer harcamaları ıle paranın dısraı cıkıp carı acık olusmasını ıstemıyorum..carı acık ıcındekı mal tıcaretı hesabı ıcınde yer alan ıthalat ulkedekı kazanılan parayı yurtdısına cıkarıyor ve boyleleıkle carı acık olusuyor..ben fakırım ve ulkemı sevıyorum

0|0
    0|0
    • paranın dışarı çıkmasını istemıyorsun

türkiye de satılan kamu kurumları diye yaz bakalım listesıyle gör kıme satıldıgını gör yaşayamazsın sadece su içebılırsın baska hersey satıldı ayrıca yabancı nick merakın yerıne türkçe yazmayı öğren bence kendı yazını bı oku istersen ne anlayacaksın bakalım

• kullandığın benzin dışarıdan telefon senın değil yerli araban yok metroya bınsen üretimi yabancıların rağbet arttıkça dışarı para cıkacak o yuzden bınme sen sakın hastalanma çunku cari açık artar dıye ilaç almazsın en iyisi öl sen memleketin öküzü bile ithal saman yedi bu memlekette hemşerim sen ne diyorsun ya neyi savunuyorsun hala öküzümüze verecek samanımız bile kalmadı saman saman

• 11 yıldır bu memleketı yöneten zihniyet senın yaptığı özelleştırmeyı savundugun zıhnıyet özelleştırme olunca ne oluyor ınsanlar asgarı ucrete işten atılma korkusuyla çalısıyor nasıl okutacak cocugunu haa 11 yıldır eğitimde ilerleme olmamışsa kabahat hukumetındır bugun ki gencler onlar geldıgınde ılk okuldaydı sen özelleştırmelerle yaşam alanını daraltırsan ınsanları 3 kuruşa çalısmaya zorlarsan tabı okuyamaz cahıl kalırlar zaten amaçları da bu cahılı yonetmek kolaydır cunku

• lumia 920

0|0
    0|0
    • yabancı nıckle carı denge arasında nasıl bır anlam kurdun anlaymadım.benım yazmıs oldugum sadece carı dengeyle alakalı bır sey.ozellestırmenın ulke ekonomısıne katkısını reeel acıdan ıncelersen sende faydalı oldugunu goreceksın..sadece butcede kı kalemlerı ınceleyıp bunun hakkında fıkır edınebılırsın..ekonomıde devletın bulungu bır cok kesım daha onceden gızlı ıssızlk uretıp marjınal verımlılıgı dusuktu buda ulkeye olumsuz katkı yapıyordu hantal bır devlet olmamk ıcın ekonomıde ozellestırme sart

• uretebılmek ıcın vasıflı elemanın olması lazım.ne yazık kı egıtım sevıyemız yerlerde arkadas gencler okumayı tercıh etmıyor.bu ulkenın kurtulusu ıcın genclerın bellı konularda bılgı sahıbı olması ve ona gore kendını gelıstırmesı lazım egıtım sevıyesının bozuklugu da kısmen etkılı ancak yıne de bu okumadıgımız gercegını degıstırmez..katma degerı yuksek ıhrac edebılecegın urun yapman ıcın okuyan gence ıhtıyacımız var.sakın bana var deme oecd okur yazrlık sevıyesını ıncele anlarsın.neyse ıyı gecele

• konu nerelere kaymıs ben hukumetı savunan bırı durumuna gelmısım ancak sevmedgm partı..evet dedıgın dogru egıtım sıstemı kısmı bozuk ancak teknoljık urun kullanan ınsanlar cahıl olamaz..bakıyorum herkesın elınde bır ıphone ancak bununla amac bılgıye ulasmak degıl sadece gunun modasına uygun yasam.kusura bakma ama bılgıye ulasmak ıcın bır tıklamanın yettıgı bır donemde cahıl ınsan tanımını kabul etmıyorum.ıphone alıorsan onu dogru kullanacaksın..yoksa ıphone alıp cafelerde masaya koymakla olmaz

• s4 kullanıyorum

0|0
    0|0
  • ıphone 4s...

0|0
    0|0
  • Siz hangisini kullanıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • link

facede dolanıyodum

0|0
    0|0
  • Bir tek o 2 telefon var zaten.

0|0
    0|0
  • Iphone5 iyidir ...

0|0
    0|0
  • samsung ama s4 pahallı alamam ömür boyu (:

0|0
    0|0
  • HTC ONE kullanıyorum bence şuanki en iyi telefon bu saydıklarınla kıyaslanamaz bile ;)

0|0
    0|0
    • nexus 5 en iyisi şuanda. Şu an türkiyede yok tabi orası ayrı. sonra xperia z. lg g2 yi de unutmamak gerek tabi

• Galaxy s4 en iyisi benim icin iphone 6 olsa yerini alamaz

0|0
    0|0
  • xperia

0|0
    0|0
  • İphone5

0|0
    0|0
  • bence galaxy.. çünkü iphone 2 kuruşa ürettiği şeyi 20 kuruşa satıyosa neden o malı alayımki...

0|0
    0|0
  • bence galaxy.. çünkü iphone 2 kuruşa ürettiği şeyi 20 kuruşa satıyosa neden o malı alayımki...

0|0
    0|0
  • telekinezi.

0|0
    0|0
  • S4, İphone'a göre daha iyi ama tercihim Sony Xperia Z olur.

0|0
    0|0
  • lg nexus 4 kulalnıyırum memlunum bırde şarjı 1 günde bıtmese

0|0
    0|0
  • c3 fakiriz amk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ikisinide kullanmıyorum

0|1
    0|0