Yaşadığınız bölgede ne gibi iklim değişiklikleri yaşandı gözlemleriniz neler ??

eskiden rizede temmuz ağustos dedin mi güneşli gün sayısı 3 ya da 5i geçmezdi..şimdi ise yağmur yağmaz oldu çok iyi hatırlıyorum lisedeyken 1yıl boyunca bot giyiyordum o kadar yağmur yağardı sel olurdu sürekli.. ama şimdi gittiğimde bakıorm ki yağmur yok güneş o biçim hava artık 30 derecenin üzerine çıkıyor çaylar eskisi kadar verimli olmuyor eskiden bizde erik yetişirdi artık erik kalmadı üzüm nadir oluyor incir kafasına göre yetişiyor .. baya bir değişti iklimimiz ...

sizin yaşadığnız bölgedeki iklim değişiklikleri nelerdir ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Yıllar önce aşırı fırtınalı, geçen ocak ve Şubat yaşarken şimdi daha normal. Bazen aşırı abartılı bir soğuk. Bazen çok çok sıcak.. Doğanın dengesi bozuldu, kutuplar eriyor sonuç ortada.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• geçen hafta kar vardı şimdi soğuk baya hemde yarında yağmur varmışş soğuklar geliyomuş öyle işte :D karadeniz bölgesi bu yıl çok soğuk geçcek galiba :/ :D

0|1
    0|0
  • 10 yıl önce falan hatırlıyorumda kışın bayaa tipi olurdu dize gelirdi kar şimdi otları örtmüyor

0|1
    0|0
  • Burasi almanya havanin durumu belli olmaz -.-

0|1
    0|0
    • -10 u buldu mu hava ?

• türkiyede komple isyan var soğuk havaya karşı :D

ben antalyada yaşıyorum burası bile eksiye düştü doğuda sıcaklık -25e kadar düştü durum vahim ölümler soba zehirlenmeleri var :/

• Aman dikkatli olun bizim burasi 6 derece :)

Erkekler Ne Diyor 6

• eskişehire yağdı az bir kar bidahada yağmadı yağardı bu aralar aslında ama buz gibi ayazında değişiklik yok

0|1
    0|0
  • Kayseri ve Sivas'ta yaşadım uzun süre. Gördüğüm değişiklikler yaz mevsimindeki sıcaklık artışı. Kışın eski soğuklar yok ama yine de aşırı soğuk. Eski soğuklar bir iki gün için gelebiliyo. Ama eski kışlardaki kar yok. Önceden uzun süre kar olurdu her taraf. Diğer mevsimlerde de yağmur azaldı bayaa. Ben bu şekilde gözlemledim. Yanlıştır belki de ama küresel ısınmanın etkileri diye yorumladım durumu.

0|1
    0|0
  • 22 sene oldu antalyaya geleli böyle soğuk görmedim

iklimle şunu diyebilirim 2 ay sapma var kış 2 ay gec geliyor yazda 2 ay bahar uzadı

0|1
    0|0
  • baba yağmur yok :D :D

0|1
    0|0
  • antalyaya artık her kış düzenli kar yağıyo 1-2 gün. Yeri tutmuyo orası ayrı tabi

0|1
    0|0
  • ciddimisin ya? Hala öyle sana yağmur az geliyor bence :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...