İstiklal marşı konulu nasıl bir resim yapılabilir arkadaşlar? Sizden öneri bekliyorum.

İstiklal marşı konulu nasıl bir resim yapılabilir arkadaşlar? Sizden öneri bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• al bak kardeşine göster mause ile bilgisayarda çizilmiyor ama basit ve konuyu vurgular .. istiklali temsilen meşale onu tutan istiklal koruyucusu genç ülkenin bayrağı yani milli değerlerin simgesi.. müzik notaları ve imgeleride marşı ve müziği vurgular hepsinin toplamı istiklal marşıdır.. link

• Teşekkür ederim. Güzel fikir.

Erkekler Ne Diyor 7

• bayrak yatan asker..savaş ortamı kombinesi yap işte..

• bi resim vardı facebookta sürekli cıkar toprağın altında askerler üstünde ikili sevgili herseyi anlatıyo bence

• rica ederim

• Teşekkürler.

• yanyana sahilde dizilmis cocuklar gencler yaslilar saygi durusunda

yuksek bir direkte kocaman bir turk bayragi

ve bu bayrak gokyuzunden denize yansiyor

• Teşekkürler.

• bi tarafa akape bayrağı diğer tarafa da abd bayrağı yap ver

• 5 10 yıla anlarsın

• Ne alakasi var lan istiklal marşıyla? Boş boş konuşma.

• Merhaba çocuk

Bir vadi çiz..

Vadi kanla dolu..

Ve yerde şehit olarak yatan askerler...

Ve gökte yıldızlar ve hilal...

Bunun yansıması olsun kan gölünde...

Ve bir kıtasını yaz İstiklal Marşının resme..

• Teşekkürler.

• Mehmet Akif Ersoy arka fonda olsun önde esas duruşda ya asker olsun ya da öğrenci (:

• rc ederim

• Teşekkürler.

• kaçıncı sınıftasın ?

• Arkadaşım ben senden sadece basit bir öneri istedim. Tekniğini felan ne karıştırıyosun sen..

Kardeşimin ödevi var liseye gidiyor. Istiklal marşıyla ilgili ne resim cizilebilir sadece öneri istiyorum.

• armuttt.. lisedemisin ,üni güzel sanatlarmı okuyorsun nereden bileyimde sana öneride bulunayım ..çokmu meraklıyım kaçtasın dersin okulun nasıl gidiyor.. sorma sebebim ciddiye alıp cevap yazmak nsenin gibiler yüzünden siteden sogudu millet..gizlinin arkasına saklanıp millete atarlanan tipler... sorduğun soru yetersiz abisi.. hangi teknikle çizilecek hangi boyama tek. kullanılavcak. hangi ebatta çiz. bunlar resim için önemli.. konsept ne yarışma mı ..ödevmi..? işimizi bizemi ögretecen?

• Bir soru sordum alakasız cevap verme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...