Acil parti müzikleri, önerileriniz var mı?

Yarın arkadaşımın partisi var ve dj de son anda sorun çıktı, müzikleri ben indiriyorum...

Tavsiye edebileceğiniz, herkezi coşturacak, mümkünse yeni parçalar var mı? Ben yaptım ama tıkandım şimdi, bulamıyorum..

Yardımcı olabilir misiniz?

Güncellemeler:
türkçe olsun lütfen ,
ya arkadaslar ben ingilterede dogdum buyudum ama sizin kadar merakli degilim ingilizce muzige ipodum %90 turkce neden bu ozenti ya.. bizim muziklerimiz dururken?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dj joss my party

Volna

On the floor

Like a g6

Aklıma şimdilik bunlar geldi

1|0
    0|0
    • tsk :) turkce yokmu bikioz senenin 365 gunu ingilizce dinlemekten

• Pardon yorumunu okumadım türkce dinlemem pek :)

• uzucu...

Erkekler Ne Diyor 9

• Bedükün parcaları cal yeter

0|0
    0|0
  • Tarkan – Sevdanın Son Vuruşu

sinan akçıl atma

Sertap Erener İkimiz Bir Fidanın

1|0
    0|0
  • bu yazdığın parçalarla ölüleremi parti verecen hem parti içeriği hakkındada bilgi vermemişsin sana nasıl yardımcı olalım biz ;))))

0|0
    0|0
  • aklıma gelmiyor ama şunu yap.. powerturk.. radyo moda gibi radyoların sitelerine git. bak top listelerinde ne var diye..

0|0
    0|0
    • baktim... ama en fazla 20 tane oluyo ve yarisindan cogu slow parcalar :)

• sana bir sürü şarkı onerebilirim ama. yeni diyorsun illa yeni olması şart mı ?

• ben de ingliltere'de 6 ay okudum. Yabancı müzik yazanlara tepki göstermişsin bunun özentilikle ne ilgisi var anlayamadım. Benim de müzik arşivim full yabancı ben türkçe müzik dinlemiyorum. Club tarzı müzik demişsin uzmanlık alanıma girmişsin :)) her sene yabancı müzikler arasından en iyilerini seçerek set yapıyorum ve yazlıktaki cluba veriyorum :)) istersen senle de paylaşabilirim.

0|0
    0|0
    • turkce diyorum... herkez ay dinlemiyoruz felan diyor.. ben yabanci dinlemeyin demiyorumki,.. burda her aksam ingilizce duyuyoruz nereye gitset ingilizce o yuzden bu partide turkce istiyordum ve yaptim ve gercektende herkez costu, demek illa yabanci olmasi gerekmiomus... neyse siz ingilizce dinlemeye devam edin, tsk yinede :)

• disko disko parti zani .d.p.p

0|0
    0|0
  • pitbull - give me everything

0|0
    0|0
  • Parti için Baha Men - Who Let the Dogs Out kesin gerekli bence...

0|0
    0|0
  • dj için radyolardan irtibat gecersen birilerine ulaşa bilrisin dene bi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Parti Müziği diyince Türkçe pek aklıma gelmiyor ama

Kesinlikle Volga Tamöz-Hepsi-Murat Dalkılıç ,'Şık Şık' olsun :)

Onun dışında serdar'ın 'elimle'

Atiye 'budur'

Hadise 'superman'

Hande-Sinan Akçıl 'Atma'

Gökhan Tepe 'Kırmızı Halı'

Bedük 'Ful Animasyon'

Athena 'Arsız Gönül'

Model 'Buzdan Şato'

Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

1|0
    0|0
  • Parti nasıl geçti?

0|0
    0|0
  • ben turkiyede dogmadim buyumedim ozentilikle de alakasi yok turkce muzik bilmiyorum cunku etrafimda yok

0|0
    0|0
  • turkce hic bilmiyorum sarki

ama eger fikrini degistirirsen enrique iglesias, pittbull ve david guettea'ya bi bak derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...