Münazara yarışması var ve...

Turizmin gelişmesinde para mı önemli, eğitim mi ?

Eheh, münazara konumuz bu. Bende parayı savunucam.

Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum.

Bi yardımcı olursanız sevinirim. :)

Güncellemeler:
Güncel.
Günceeel.
Savundum ve kazandım. :D

1|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• tebrikler kazanmışsın:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• yalan söylemek istemem bence eğitim önemlidir eğitimli insan zaten neyin nasıl yapılacağını ve sermayenin nasıl bulunacağını ve nasıl kullanılacağını gerçekten çok iyi bilir bu eğitimin ürünüdür paraya sahip olup da eğitimi olmayan insan bu kadar başarılı olamaz demek istedğim eğirim her zaman paraya göre 1-0 öndedir.

0|0
    0|0
  • Senin donelerin önemli. Para rahat sağlar, de. Eğitim sadece davranış etkiler, davranış kalıpları belli dir, kimse turiste at hırsızı muamelesi yapmaz en eğitimsiz bile. En fazla görgüsüzlük yapar.. Sen lüksü daya, hizmet personel 2.planda. Eğeer eğitimden kastın personel değil de toplumsa bunun hele hiiiç ama hiiiç önemi yok, öyle olsa kimse safariye gitmezdi. hep toplumun eğitimsizliği egzotiklik olarak algılanır. Çok sıkışırsan: Parayla eğitimli insanları kiralarsın de...

0|0
    0|0
  • münazara yarışmaları çok eğlenceli oluyor :) bak bence standart münazara yıkımı yap jüriyi etkilemek için:) eğitimin önemini vurgula önce ve turizm sektörünün varlığı için paranın öneminden bahset. sonra paranın varlığı ile gelişmesine istinaden kaliteyi arttırmak için buna paralel olarak eğitiminde arttırılması gerektiğini vurgula. yani öncelik paranın artıp turizmin gelişmesi ile birlikte müşterinden gelen taleplere yönelik personelin eğitilmesi :) budur.

0|0
    0|0
  • Para olmadan eğitim olmaz dersin özel üniv. falan girersin bişeylerden

0|0
    0|0
  • Eğiitim olsa bile para olmadan birşeyler yapılamaz.Milattan önceki çağlarda değiliz; bazı şeyleri para olmadan yapmak mümkün değildir.Ayrıca asıl öğrenimi turizm olmayıp turizm işinde çok iyi yerlerde olan çok kişi var ve hepte olacaktır.

0|0
    0|0
  • nasıl kazandığını açıklarmısın bizimde konumuz aynıda bizde parayı savunuyoruz

0|0
    0|0
  • eğitim daha önemli bence :)

0|0
    0|1
  • para olmadan hayat olmaz dersen tek cümleyle sen kazanırsın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Para da eğitim de, eğitim olunca para da olur zaten ama para olmadan eğitim olmaz...

0|0
    0|0
  • benim de aynı konuda münazaram var yardımcı olur musun lütfennnnnn:)

0|0
    0|0
  • Fifty fifty yapsak bunu.

0|0
    0|1
  • eğitim önemlı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...