Telekomünikasyon firmalarının reklamlarından hangisini daha çok beğeniyorsunuz?

turkcell'de şahan gökbakan, vodafone şafak sezer, avea ata demirer ve türk telekom da cem yılmaz hangisini daha çok beğeniosunuz

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• cem yılmaz candır şahanı pek sevmem ama reklamları en ii olan o ama aralarında en zekisi de cem yılmaz bitti :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zorunda mıyım? İçlerinden en beğendiğim komedyen Cem Yılmaz tabiki ama dört reklamdan en iyisi şahanınki:)

0|1
    0|0
  • avea ata çok begenmiştim

0|1
    0|0
  • şahan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kimin reklamının güzel olduğu önemli değil.önemli olan ucuz olmasıdır.şöyle bir bakın bu siteye binlerce üyesi var .bu sohbet ortamını cep telefonunda yakalayabilirmisiniz.cepten cebe tanımadığınız birine arkadaş olalımmı diye mesaj atsan cevabı bir daha yazarsan savcılığa giderim oluyor.peki burada öylemi.? herkes kendince fikrini paylaşıyor ve çokda güzel aktiviteler var.sen şimdi bu ortamı bırakıp cepten tanıdık birine ne kadar mesaj atabilirsinki. hadi bunuda geçtik cep operatörlerine ilk darbeyi msn vurdu 10 yıl geçmemiştiki facebook ağır bir darbe indirdi. eskiden sohbet muhabbet cepte yapılıyordu şimdi alternatif ve cebe zarar vermeyen yerde yapılıyor.ben bile artık telefon değiştirmediğim gibi çokda sık kulanmıyorum.alo ben geç gelicem alo ben geliyorum alo gelirken birşey lazımmı.? onuda sormasam hiç kullanacağım yok telefonu. eskiden 100 kontöre 50 sms atıyordum şimdi 12000 sms 9 lira.bu demek oluyorki operatörler kan kaybediyor.nereden nereye.bu iletişim kanalları olmasa değil onikibin sms beşyüz smsi bile rüyanda göremezdin.bedava konuşma için durmadan operatör değiştirenler eğer giderlerini kısmak için bu yöntemi kullananlar şirket değilde şahıs ise vay onların haline. çünkü ülkemizde 3 milyon beyin tümörlü insanlarımız oluşmuş bulunmakta.ve bu sayı katlanarak artmaktadır.son söz ceptelefonundan uzak duranın cebi rahatlar ömrü uzar. :-)

0|1
    0|0
  • cm ylmz..

0|0
    0|0
  • vodafone reklamları iyi turkcell i beğenmiyorum yıllardır çocuk istismarı yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Cem yilmaz

0|0
    0|0
  • Erdeminki çok daha iyi. Avea ata yerine erdemi kullanmalı.

0|0
    0|0
  • Cem Yılmazinkiler komedi oluyor ya :)

0|1
    0|0
  • tabiki kalite olarak cem yılmaz benim için masserati gibi bir marka. ölçülemez. ama şu şahanın şımarıklık tavırlarıyla örtüşen zorundamıyam reklamı hem çok gıcık hem güzel yaa :D

0|0
    0|0
  • Ben reklamları fazla sevmem ve reklamda bir ürün gördüm diye gidip onu da tercih etmem.Ancak normal şartlarda şahan hariç diğerlerini beğenirim.

0|0
    0|0
  • vodafon

0|0
    0|0
  • şahan gökbakar

0|0
    0|0
  • fasülye

0|0
    0|0
  • ata demirer en iyisi

0|0
    0|0
  • ne kadar çok reklam, o kadar çok pahalılık.hiç birini sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • öyle. bize şirin görünmeye çalışıyorlar ama bize müşteri değil para gözüyle bakıyorlar. adam akıllı işini yapan tek Turkcell o da fiyatı yüzünden farkında değil belki ama çok müşteri kaçırıyor...

• ata demirer deme de ne dersen de

0|0
    0|0
  • vodafone...şafak sezer...

0|0
    0|0
  • telekomu nefret ediyorum reklamlarıda eminim kendileri gibi nefret usandırıyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...