Kapat

Edirne nasıl bir şehir?

arkadaşlar Edirne'ye taşınacağız sanırım ... Edirne nasıl bir yer ?

Güncellemeler:
muğladan gideceğim arkadaşlar

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hojgeldin beya ! Edirne güzeldir. Yaşam tarzına biraz bağlı olarak değişse de genel olarak rahat edilebilecek aynı zamanda eğlenilecek bir yer :)

Öğrenci şehri olduğu doğru. her yer öğrenci kaynıyor. ama öyle Sapkın veletlerin ortalarda gezmesi filan değil. En güzel özelliği 3-4 kız sabaha kadar beraber eğlenseler hiç rahatsız edilmeden evlerine dönüyolar. Sokakta yürürken bakan laf atan filan olmuyo geceleri :)

5 yıldır edirnedeyim varsa sormak istediğin bişey sorabilirsin :)

1|0
    0|0
    • çok modern bir yer olduğunu duydum etrafımdakilerden..kızları filan oldukça rahatmış ayrıca çok güzelmiş :) karaağaç köy mü orası nasıl bir yer ?

• teşekkürler tekrardan :)

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Edirne muglaya gore cok soguktur.. Ama tam bir öögrenci şehridir. 2.5 saat yolculuk ile istanbula gelebiliyorsun. Bence korkma cünkü edirne gercekten de güzeldir.

0|0
    0|0
  • kışın dondurucu soğukları var ve kışın nehirleri taşabiliyor.

yazın da sıcak ama yazın yağmur yağması normal, ben 3 sene yaşadım ve her yaz bi kaç kez yağmur yağardı.

tava ciğeri, badem ezmesi falan meşhur.

karaağaç'a gider cafelerde takılırdık haftasonları arkadaşlarla.

güzel şehir. özlüyorum.

0|0
    0|0
  • Bende Trakyalıyım. Trakya insanı harikadır. Edirne ise çok güzel yerdir. İnsanları sıcakkanlıdır. Yobaz insan profilinin en az olduğu yerlerdendir. Anadolunun o mutasıplığı yoktur. Erkek arkadaşınla sokakta gezerken tanıdık biri görünce yadırganmazsın. Rahat bir yaşamı olur. Her yönden Türkiye'nin avrupai şehirlerinden biridir. Bu yönden İzmirle kapışır. Kışları soğuk olur. Nerden taşındığını bilmiyorum. İstanbul'dan taşınıyorsan Edirne sana küçük gelebilir ama küçük ama candan bir çevren olur.

0|0
    0|0
  • gayet güzel..kışlar biraz sert...tarihi bi şehir

0|0
    0|0
  • gel gel pişman olmassın gelmiştirsinde duzenını kurmustursun bile..burası rahat bir yerdir kımse kımseye karısmaz

0|0
    0|0
  • link

bu yeter sanrım :D

0|0
    0|0
  • trakya dedimi biri benim aklıma sadece soğuk geliyor içini karatmak istemem yok soğuktan pek şikayet etmem diyorsan ki oraya gidince edeceksin güzel bir il insanları da güzel

0|0
    0|0
  • edirneyi soğuğu dışında iyi şehir, sosyal aktiviteleri bol, öğrenci kenti oldugundan alış veriş durumları biraz yüksek oluyo, yani öğrencilerin içinde otobüse bineceksin, onların içinde gezip tozacaksınn, nufusu geneli genç, ve çok süslü bi şehir, hayırlısı olsun...

0|0
    0|0
  • Gelursen dayak yemeyi göze alıcaksın 7 yıldır Edirneseyim çatışma kavga şopar altunhanlr falan vr ama kizlardan da dayak yiyebilirsin gelceksen goze alicaksin

0|0
    0|0
  • şoparların kaynadığı bir şehir . orası ile ilgili korkunç şeyler duymuştum . neresine gideceksin ve niye sordun ki

0|0
    1|0
  • hangi ilçe

ona göre yorum atacam..

0|0
    0|0
  • www. fatihil. simplesite. com da güzel bir yazı var ama şu an bu konu güncel olmayabilir ama başkalarının işine yarar belki :)

0|0
    0|0
  • İstanbula yakın. Edirne yaşanılası çok iyi bir şehir. Havası falan iyi. Avrupa 3 adım. kızları süper:)

0|0
    0|0
  • Alkol kullanıyorsan süper bir şehir :)

0|0
    0|0
  • Duyumlarıma göre güzel bir şehir.

0|0
    0|0
  • zorluk çekmezsin yakın kültürler ama Muğla'dan daha soğuk.

0|0
    0|0
  • sakin bir yer diyorlar hep

0|0
    0|0
  • Öğrenci ve Asker şehiri. Başkada bişi yok.

0|0
    0|1
  • çok güzel şehir öğrenci şehri biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok severim harika bir yer trakya insanları ayrıdır,çok sıcak ve tatlılar :))..nereden geliceksin peki?

0|0
    0|0
  • ben köyüne gitmiştim çok şeker insanları var

1|0
    0|0
  • çingene dolu :D hiç sevmem .

0|0
    0|0
    • atma azcık atma kaç yıl yaşadın ordada her yerde çingene gördün.?

• üniversiteyi orda okuyorum yeterli mi (: ? düzgün konuş .

• edirne güzeldir ben edirnede yasıyorum

sakin bi yer ama burası kücük diyelim fazla birsey yok

0|0
    0|0
  • Romanlar bol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...