Uçurtma avcısı mı, bin muhteşem güneş mi?

Bunları okuyan var mı? Hangisi daha çok etkiledi sizi ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen altına mı işedin?

İnci abla ben işemedim miki (Mickey Mouse) işedi :(((

Uçurtmayı vurmasınlar ulan!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen ..

Tanıdım. Tanırım..

Çok kitap okuyorsun gibime geliyor. Sana sevdiğim bir kitabı soyleyeyim.

Hugh Laurie - Silah Tüccarı

Bulabilir misin bilmem..

0|0
    0|0
  • uçurtma Avcısı'nda konu biraz dağılır gibi oluyor, Afganistan-Amerika falan. Okurken hep aynı zaman diliminde geçecek falan sanıyorsun birden 15-20 yıl ileri gidiyor konu. Bin Muhteşem Güneş daha sürükleyici. Tavsiyem: ikisini de oku. Ayırma... Khaled iyidir iyi...

0|0
    0|0
  • Yazar baktı kitabı tutuyor, (iyi bir kitap olmasına kafım yok) yumurtlar gibi yenilerini çıkardı hemen. Aldım ama okumayı düşünmüyorum.

0|0
    1|0
    • üslubunuz yanlışda olsa katılmadan edemiyorum. Bir roman bana göre her ne kadar da hayal ürününden ibaret de olsa, biraz yaşanmışlıklardan, anılardan esinlenip yazmak o romanı daha büyüleyici kılar. Yaşanmışlıklardan esinlenerek yazmak da biraz zaman alır. Ama zıppırt kitap yazıp piyasaya sürmek bana da o ihtişamı yaşatmıyor açıkcası.

• bin muhteşem güneşi okumuştum süperrr ama uçurtma avcısını da okudum içeriği hatırlaamadım yaa :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uçurtma Avcısı'nı okudum diğerini okumadım. Ama Uçurtma Avcısı çok etkiledi beni. Mutlaka oku derim :)

0|0
    0|0
  • ikisinide okudum ama nasıl ayırt edeceğimi bilemedim,sanırım uçurtma avcısından daha çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • bin muhteşem güneşi okudum ama uçurtma avcısını okumadım..

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı, Bin Muhteşem Güneş i hala okuyamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...