Yüzüklerin Efendisi mi, The Hobbit mi?

Merhabalar

Yüzüklerin efendisi üçlemesi mi?, Hobbit mi? Sizce hangisi hem kurgu hemde görsel olarak daha etkileyici?

iyi geceler

0|0
18|33

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Tabiki yüzüklerin efendisi :).

0|2
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi.

0|3
    0|0
  • Tabi ki Yüzüklerin efendisi :)

0|3
    0|0
  • yüzüklerin efendisi

0|2
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi .

0|2
    0|0
  • Legolas <3

Elfler <3

:D

0|2
    0|0
  • Hobbit tabikide :D

0|2
    0|1

• Hiçbiri.

0|2
    1|2
  • Yüzüklerin Efendisi :)

0|2
    0|0
  • Yuzuklerin efendisi . Bugun hobbiti izledim ya deliriyorum sinirden nasil bir yerde bitti oyle :D

0|2
    0|0
    • Aynen kestiler hemen (: Heyecanlı olsun ve 3' ü bekleyelim diye öyle kestiler. Ejderha kasabaya yöneldi ve kesildi

• Hee yok kadikoy uzak bana ama bizim salonda kalabalikti ya insanlar hobbit askiyla yanip tutusmussa demek ki :D

• Hemde nasıl. Yer yoktu önden ikinci sıraya gömüldük ama iyiydi : ^^

• Yüzüklerin Efendisi, kalp.

0|2
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi.

0|2
    0|0
  • yüzüklerin efendisi

0|1
    0|1
  • Yüzüklerin Efendisi :\

0|2
    1|0
  • prenses perfinya

0|2
    0|2
  • Ikisinide sonuna kadar izleyemedim

0|2
    0|0
  • Hobbit 1-2

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 33

• Hobbiti bir sevmeyen benmiyim bilemiyorum ama yüzüklerin efendisi gerek filmleri gerek oyunları açısından bir baş yapıttır.. Oyunlarını oynayan bilir zaten :)

0|2
    0|0
    • Yüzüklerin efendisi efsanedir. :)) Ama hobbitin tamamını izleyemediğimiz için öyle bir izlenim veriyor olabilir. Tamamını izleyip yorumlamak lazım

• Ooo tamamdır bana en kısa zamanda güzel bir film önerirsin o zaman sen :)

• Ahahh tabii neden olmasın :D

• Yüzüklerin Efendisi zaten Hobbit'in devamı gibi olcak. Hobbit'te 3 seri çıkaracak. Yüzüklerin Efendisi'nden öncesi yani.

0|2
    0|0
  • Film olarak soruyorsan hobbit smaug un çorak toprakları serinin en iyisi onuda teknolojiye bağlamak gerekiyor grafikler vs diğerlerine göre çok iyi ancak hikaye hobbit romanı ile başlıyor romanlarda bahsedilip sinemada gösterilmeyen birçok olay ve karakter var özet geçmişler ama yinede başarılı bence dizi film halinde yapılsa çok daha başarı toplar <3

0|1
    0|0
  • İkisini de hala izlemedim. Mağara durumu var mı acaba ?

0|2
    0|0
  • Yüzüklerin edendisi.

0|2
    0|0
  • Tabiki LOTR. ilk üçlemeyi en az 150 defa izledim (abartısız). Ama hobbitide o kadar izlemeyi düşünüyorum.Ama hobbitin konusu o kadar derin değil yani.Gerçi hobbit 2 yi henüz izlemedim ama bu hafta sinemaya gitmeyi düşünüyorum.

1|2
    0|0
  • Görsel ve kurgu olarak 2 teknolojisi bir değil yani kıyaslanamaz. Ama 2 sinden hangisi desen kesinlikle ama kesinlikle Yüzüklerin Efendisi

0|2
    0|0
  • P.Jackson'un birçok saçma eklenti ve değişikliğini barındıran filmleri bir kenara bırakırsak Tolkien'in başyapıtı Sillmarillon kurgusal olarak bu ikisinden çok çok ileride. Film olarak bakıyorsak Yüzüklerin Efendisi serisi elbette. Hobbiti önce yapmayı akıl edemeyecek kadar sözde Tolkien severi şu yönetmen.

0|2
    0|0
  • yuzuklerin Ehendisi Uclusu mukemmel cunku sadece bir karakter uzerine kurulmus degil film

Frodo , Gandalf , Aragorn, Legolas, Gollum, ve dahasi gercekten filmde merak uyandiran karakterler tek bir kisi uzerine kurulu degil.

0|2
    0|0
  • Hobbit'in yeni filmini daha izlemedim.Ancak Hobbit'i de her ne kadar sevsem de Yüzüklerin Efendisi'ni geçebileceğini pek sanmıyorum :D

0|2
    0|0
  • yüzüklerin efendisi

hobbit 2 nasıl yav iyimi

0|2
    0|0
    • Çok etkileyici güzel efektler vs var. Hobbit 1' e göre çok iyi.

• hımm iyi sevindim buna uzun zamandır iyi bir film izlememştim hobbit 1 bile fena değildi 2 daha iyiyse süper

• Kesinlikle güzel.

• Tabii ki de gobit ekmek arası kafadan yumurta, yeşil soğan bul biber, eccukta tuz aa pardon hobit ekmeğini de unuttum ya pardon. En iyisi yüssüklerin efendisi taibii ki de.

0|1
    0|0
  • Ooo azizim hoş geldin

O konuda çok asosyal adamım

Bu filmlerin hiçbirisini bilmem

En son izlediğim film neydi hatırlamıyorum bile

Mr.Bean diye bir soytarı var ya onun filmlerini çok severim

0|2
    0|0
  • yuzuklerın efendisini rahatlıkla soyleyebilirim fakat hobbit karakterleri itibariyle icinde daha cok gizem barındırıyor.

0|2
    0|0
  • haı hobit cocuk kitabı incecik bişey hertürlü konu olarak lordlar alır.. ama göresellikte hobitler eşitliği saglıyor +imdb de sırf lordlar sayesınde puan topladılar yoksa tırtlar

0|2
    0|0
  • neredeyse aynı filim ikisi de bir bir ile bağlayacaklar büyük bir ihtimal finale doğru... zaten aynı elemanın filmi ayrıt etmek çok zor bence

0|2
    0|0
  • İkiside izlemeye değer ikiside harkulade muhteşem iki filmin tüm seriside süperrr.

0|2
    0|0
  • Adamlar boşuna demiş filmin öncesini konu alıyor diye..

Kıyaslamana tüküreyim senın..

0|1
    1|1
  • Yüzüklerin efendisi Kralın dönüşü hala benliğimde

0|2
    0|0
  • olmamış iki filmde aynı zaten orda star wars mı hobbit mi deseydin daha mantıklı olurdu

0|1
    0|0
  • cevap bile vermiyorum:))

0|2
    0|0
  • The Message Antonio Quinn

0|2
    0|0
  • yüzük kardeşliği liv taylor da unutulmaz tabi :D

0|2
    0|0
  • bu fılmlerı bırbırınden ayırmak cok sacma degılmı.. aynı fabrıkanın mahsulu. fantastık kurgu aynı. ıçisi de dıyorum

0|2
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi ve hobbit zaten bağlantılı filmler

0|2
    0|0
  • Oyumu Yedi Bela Hüsnü'den yana kullanıyorum

cayırt

1|1
    0|0
  • Yüzük gibi gelmez bir daha.

0|2
    0|1