Beyniniz ile ilgili yanılgılarınız...

link

Sizi en çok hangisi şaşırttı..? Ben en çok kıvrımların sebebini öğrenmiş olduğuma sevindim... :)

Not: "Okumaya üşenen insanlar", sizleri seviyorum... Sayenizde okuyup bilgi edinecek insanlar daha belirgin hal alıyorlar... Sizlere bu yüzden teşekkür ederim...

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bende sana beyin hakkında 11. miti söyleyim.. "Beynimizi, beynimizi kullanarak anlamaya çalıştığımız için halen gizem.." onu anlamaya çalışacak daha üstün bir şey yok :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Beyin her ne kadar bilim ilerlemiş olsa da esrarını hala koruyan bir organ..Kanımca daha çok şey var gizemi çözülmemiş , keşfedilmeyi bekleyen..

Beynin ne kadar güçlü olduğunu ilk öğrendiğimde çok şaşırmıştım..

Bu yazıda benim ilgimi en çok '' Kafanız Kesildikten Sonra Da Beyniniz Aktif Kalır '' bölümü çekti..Hiç bilmiyordum, sağol paylaştığın ve bilgilendirdiğin için..

0|0
    0|0
    • Beynimiz kafamız kesildikten sonra -tam anlamıyla- aktif olmaz... :)

• evet ama 30 saniye bile olsa bu kadarcık aktif olması bile şaşırttı beni..Ben kesildikten aktifliğin anında bittiğini düşünüyordum..

• Beynimizin sadece yüzde onunu kullanmadığımıza sevindim.

0|0
    0|0
  • bu siteyi çok sevdim.soru için tşekkrler

0|0
    0|0
  • Ne kadar kompleks yapı o kadar gelişmişlik.

Ayrıca eğitim seviyesi yüksek insanların beyindeki kıvrım sayısı artar ve bu, eğitilmiş kişilerin neden daha az saldırgan davranışlar gösterdiğinin bir nedenidir.

0|0
    0|0
    • bence inanılmaz olan o kompleks yapının özünde yatan kaos

düşününce çığlık atmamak elde değil yani

• Bir Şey Öğrendiğinizde Yeni Beyin Kıvrımları Edinirsiniz

Mozart Dinlemek Sizi Daha Zeki Yapar

Oldukça ilgimi çekti, vay be dedim .

teşekkürler bilgilendirme için

0|0
    0|0
  • Beynin gri olduğunu bilmiyordum.

0|0
    0|0
  • Hepsini biliyordum, ama bazılarının ayrıntılarını da öğrenmiş oldum. Güzel ve bilgilendirici bir yazı. Teşekkürler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nöron sayısı hatalı o göze çarpmıştır. Müzik ruhun gıdası sözü değişip , beynin gıdasına dönüşmüş bu araştırmada hafiften :)

0|0
    0|0
  • atrom

beyin kıvrımlarım dışına vurdu görmüyon mu ? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...