Tango nasıl bir dans

Bilen bilir scent of a women alpacino süper tango sahnesi var yapabilen var mınekadar zAmanda öğrenirim bilenler bilgi versin lütfen

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• O sahneden ben de çok etkilenmiştim ama normalde yapılan tango biraz daha değişik oluyor. Daha çok figür yapıyorsun ve al pacino gibi hisli, müziği dinleyen adamlarla dans edemiyorsun tabii :)) Yine de çok zevkli ben istanbul'da tangoist diye bir yerde başlamıştım öneririm. 3 ayda tango gecesine gidebilecek duruma gelirsin.

0|0
    0|0
    • Aha Süpersin nerde bu yer ve adam gibi ilgileniyorlarmı işten vakit ayıracam boşa zaman harcamayım hadi zamanıda geçtim içimde kalmasın

• Tabii ki veriyorlar. Zaten başlangıç sınıfına yeni açılan kursa başlayacaksın. Mesela hareketi gösteriyorlar anlatıyorlar ve müzik açılıyor siz dans ediyorsunuz. 2 hoca var kadın erkek malum, bunlar siz dans ederken izliyor gördüğü hataları ya o an düzeltiyor ya da müzik bitince başta olduğu gibi topululuğa anlatıyor. Özel derse kıyasla daha az ilgi görüyorsun mantıken grupta olunca. Yoksa bir şey öğretmeseler kim memnun kalır? Ayrıca taksimde çok yer var bir araştırıver

• Eyvallah haklısın bende baktım biraz hepsi taksim de bütün iyi yerlerin

Kızlar Ne Diyor 3

• belirli teknikleri alman lazım daha sonra bunun üzerine artistik hareketleride eklediğinde 1 2 aya tango yapar hale gelirsin ama bırakmaman gerekiyor

0|0
    0|0
    • İyi ozaman sen biliyorsun galiba nerde öğrenirim istanbulda

• istanbulu bilmiyorum araştırman lazım ben ünde öğrenmiştim

• zor bir dans

0|0
    0|0
    • Dur gözünü sevim heves kırma hem nerden biliyorsun yapıyormusun

• Kursuna gideceğim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1