Mektuplaşmak insana ne kazandırır ?

Kendime iki tane mektup arkadaşı edindim bugün ilk mektuplarını yolladım zar zor birer sayfa yazabildim ki yazmaktan nefret eden bir insanım ilkokulda bile defter tutamazdım. Yazarken iyi hissettim kendimi diyebilirim. Sizce mektuplaşmak yazı yazmak insana ne kazandırır ?

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

• Benım 3 tane mektup arkadasım vardı gecen seneye kadar.

2 tanesı dıs ulkeden bırı Türkiye'dendı.

Cok sey kazandıgıma ınanıyorum. Onlardan gelen mektupları her elıme aldıgımda, yenı oyuncak edınmıs cocuk gıbı oldum. onları tanıdıkca kendımı tanıdım. Gerçektn cok güzel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Duygusal tanışma ile tanışıyorsun.

Yaşamayana tarif edilmez.

1|0
    0|0
  • Mektuplaşarak retro ünvanı kazanabilirsin mesela, onun dışında bir işe yaramaz. Okadar teknoloji varken..

Yazı yazmada ilerlemek istiyorsan bir blog sitesine hesap aç , oraya yaz yazılarını . Ne kadar insanın senin yazılarını okuduğu , ve senin yazıların hakkında yaptığı yorumlar anında yansır , ve çok çabuk bir şekilde kendini geliştirirsin .

0|0
    0|0
  • Ben mektup atıp günlerce bekleyemem yahu birisine mesaj atıyorum 10 dakika zor sabrediyorum :D Zaten mektup yazsamda karşı taraf pek birşey anlamazdı dalgın olduğumdan daldan dala atlatıyorum konuları

0|0
    0|0
  • Bir mektupta saklıdır çoğu şey. Yazım şeklinde görürsün, okudukça satırların arasında dolaşırsın. Onun sesini hayal edersin. Mektup bambaşka bir şeydir. Ben askerdeyken aileme ve arkadaşlarıma yazardım. Ayrıca başkasına da yazdım hem de sayfalarca ama geri dönüş olmadı.

0|0
    0|0
  • iki tane olması bir özelligin kalmaması demektir ki zaten zorlanmıssında, ote yandan eminim cevaplardan sonra birini pas gecmeyi planlıcaksın .yazmak iyidir senin icinde olan ama senin bile farkında olmadıgın seyleri ortaya cıkartır hatta emin ol ki; bildiginden habersiz oldugun kelimeleri parmakların kagıda akıtır.

1|0
    0|0
  • En iyisini yapmışsın. Sırf senin elinden yazılmış iki kelime için günlerce bekleyen dostlar kazandırır. Tek tuşa basarak oluşan sahte arkadaşlıklardan değildir yani.

1|0
    0|0
  • insan kazandırır

0|0
    0|0
  • yabancı birileriyle olursa dilini geliştirirsin yoksa pek bişey kazandırmaz teknoloji var

0|0
    0|0
  • belki düşünme ve anlatım gücünü arttırabilir ama mektup arkadaşlığı ne kadar uzun sürebilirki sanki bir yerde tıkarnı gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • dene ne zarar gelir ki ?

• yok ya zararıda yok kazancıda gereksiz iş ona cevap yazana kadar ondan cevap gelene kadar ohoooo

• banada yollayıver bitene be :/

0|0
    0|0
  • Valla sana ne kazandırır bilmiyorum da, satın aldığın kişiye para kazandırır :D Mesaja benzemiyor malesef.

0|0
    0|0
    • haftada 1 lira fakir etmez

• sen yat uyu

• Çağa ayak uydurma taraftarıyım. E mail denilen hadise varken pek tercih edeceğim bişey olmaz sanırım

1|0
    0|0
  • hicbirsey kazandirmaz belki bir nebze romantizm katar belki ozlem cekisinden bir haber verir yazan tarafindan

fakat bence zaman kaybindan baska birsey degil

0|0
    0|0
  • askerdeyken arkadaşıma 4 sayfa yazmıştım :D çok pis mektup yazarım okurken gülersin gülerkende yüz fena kasların kasılır :D

0|0
    0|0
  • kültür. düşüncelerini sistemli ve düzgün bir biçimde ifade edebilmeni sağladığı gibi beynin doğru düşünme mantığını geliştirir. çok güzel tebrik ederim. keşke askerdeyken ben de mektup yazmış olsaydım.

0|0
    0|0
  • En son kartpostalı 21 sene önce yolladım hayat gercekden o zaman anlamlıydı

0|0
    0|0
  • internetin oldugu bir dünyada pek bir şey kazandırmaz

0|0
    0|1
  • Ozur dileyerek bunun mantigi ne acaba? Yani mektuplasarak ne kazanmayi hedefliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • yazmak kendine itiraf edemediklerini döker

0|0
    0|0
  • yabancı dildeyse kelimelerin aklına gelme hızını arttırır herhalde :)

0|0
    0|0
  • nostaljik güzel bir şey aslında,bence mektuplaşmak aşkı pekiştirir

0|0
    0|0
  • Okur iken ağlamak geldi :) Ne kadar zarif :d

0|0
    0|0
  • zarf kazandırır

0|0
    0|1
  • ot dolu bır dunyada dusnmemızı kolaylastırırı sanallasan su dunyada :) makınadan ayırırbende sevdım kıza:) mektup yazıyorum:) ve cokk tatlı oluyooo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne kazandırırdan ziyade günümüzde artık yapılmayan , ender insanların yaptığı işi yapmanın zevki de ayrıdır , unutulmaya yüz tutacak bir fili devam ettiriyorsunuz... Yazmak insanı rahatlatır , bir şeyi yazıya dökmek insanın beynini rahatlatır ...

0|0
    0|0
  • bende ilk yzdığımda öyle oldum ama aradan zaman geçince alışıyosun ve bir bakıyorsun sayfa yetmiyor :)

0|0
    0|0
  • mektup arkadaşların yabancı mı? benim 3 tane vardı baya ingilizcem gelişmişti bana katkısı bu oldu

0|0
    0|0
  • Ben bayılırım yazmaya ama nereden buldun ya mektup arkadaşı?Bulamadım ben :(

0|0
    0|0
  • kendini tanımayı..

0|0
    0|0
  • Yazi yazmak kendimi taniyabilmemiz icin cok gerekli bir terapi bence.

0|0
    0|0
  • bir adet Harry Styles

0|0
    0|0
Yükleniyor...