Elektro gitar tavsiyesi yapabilecek var mı ?

Dün gece, alıp öğrenmeye karar verdim...Çalmak istediğim tarz Duman, Ogün Sanlısoy türü müzikler...Yeni başlayanlar için önereceğiniz ucuz ve kaliteli yeni başlayanlara uygun gitar marka ve modeli var mı ? Aracıma zor benzin alıyorum öyle uçuk fiyatlı olmasın lütfen...

İlginze şimdiden teşekkürler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• uhauhauh arkadaşım cort nedir ya? git ibanez esp bak. git bitane tahtaya tel ger adı cort oluyor işte..alt grup ibanez esp başkalarıyla uğraşma..ha sorarsan sen kimsin diye 18 yıllık gitaristim..çalmadığım adam çıkmadığım festival kalmadı benim..eski grubumu soruyosan blackomen youtubeye yaz çıkar benim eski tayfa..bunlara dayanarak söylüyorum :) ama tavsiyem ciddi ciddi düşünüyorsan fender mexico teleceaster 800 e alırsın..tercihim amerikan ama pahalı onlar..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Dur bakalım elektro çalmak için genelde klasik gitardan başlayın derler pek kolay değildir alayım çatır çutur çalayım yok yani

0|1
    0|0
    • Hayır öyle bir zorunluluk yoktur...Tam olarak araştırdım sistem elektroda da akustikte de aynıdır...Elektro çalmak için klasik>akustik>elektro ? hepsini tek tek mi geçeceğiz ? öyle saçmalık mı olur...ki yok zaten öyle birşey...varsa elektro tavsiyeniz alayım

• Beceriksiz Kirk bile hata yapıyor adam kendi solosunu atamıyor bazen düşün yani :)

• Gitar tanıdık bilindik bir marka olsun 300-400 arası bir gitar işini görecektir Ibanez,cort iyi markadır özellikle cort x-2 yeni başlayanlara ilk tavsiyem

0|2
    0|0
    • evet netten baktım Ibanez ile Cort'cular karşı karşıya gelmiş orda kararsız kaldım :)

Kimi Fender diyor da onlar 1500 lira civarı gözüm kesmedi :))

• Olur bunlar parmaksal durumlar :D

• modeli geç önemli değil kalitesi önemli.Şimdi bu grupların arasında dağlar kadar fark var onu söyleyeyim:)Ogün çalmak istiyorsan Bc Rich(ki bana rahatsız geldi klavyesi)yada Jackson(biraz uçuk)...sana ibanez gider ama:))))hem uygun fiyatlı hem kaliteli:)

0|0
    0|0
  • üst sınırın ne kadar?

0|0
    0|0
    • 300-400 lira arası uygundur bana

• Hmm ikinci el alırım diyosan 400-500 liraya güzel bir gitar alabilirsin temiz olmak koşuluyla.İbanezler falan var o fiyata.

Yükleniyor...