Çalılştığım dersleri yapamıyorum

millet derslerme çalştım ama çıkmş sorulardan test olduğumda sonuç hiçte parlak değil sizce sınavda değişirm :(?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Doğru çalışmıyorsun demek ki çok çalışmak değil verimli bir şekilde anlayarak çalışmak önemlidir, konuyu iyice anladıktan sonra bol bol sorular çöz ne kadar farklı soru görürsen o kadar başarılı olursun farklı tip soru görünce afallamazsın. Tek bir yayına odaklanma farklı yayınevlerinden kitaplar al ve farklı denemeler çöz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu Türkçeyle zor

0|0
    0|0
  • sınavda daha kötü bile olabilir

0|0
    1|0
  • çalışma .

0|0
    0|0
  • Konu konu çalışarak yap. 18 yıllık hayatımda 1 kere test kitabı açmamış olan ben sırf ygs yaklaşıyor diye konu konu not çıkarıp çalışıyorum iş ciddi baya sana da onu tavsiye ederim. notunu çıkar soruyu öyle çöz aklında baya kalır

0|0
    0|0
    • bende öyle yaptm zaten her üntenn özetni çıkartp konu arkası soruları çözyrm ama kitaptkyle gys ler farklı sorular

• Dersinde ağırlıklı anlamlarını bilmen gereken terimler varsa eğer çalışmakla veya ezberlemekle aklında tutamazsın. Test ve çıkmış sorular çözeceksin orada pekişir.

0|0
    0|0
  • evet sınavda değişir parlak değilse sınavda tamamen söner hiç ışık vermez

0|0
    0|0
    • sağolya çok yardmcı oldn :(

• :) sınava bırakmamalısın . neden yapamadığına odaklan. sence neden bilipte yapamıyorsun?

Kızlar Ne Diyor 4

• bende aynıyım yaaa yok böyle bişey

0|0
    0|0
  • nden acaba ya calistigina gore olmasi gerekir.

0|0
    0|0
    • valal çok zordu bugn vizeler anam ağladı ve gerçektende çalştğm dersler

• çok soru çözmelisin her soru tipini bilmelisin farklı yayınlardan çöz yanlış yapıyorum diye morelini bozup boşverme farklı yayınevleri çöz ve sürekli tekrar hadi yine iyisin rakibimsin ama taktik veriyorum :D

0|0
    0|0
    • yok ya rakbn değilm yarn benm sınavm ben aöf okuyrm

• sosyoloji

• hmm güzelmiş başarılar

• o kadar çalışıyorum soru çözmeye gelince hiç çalışmamış gibiyim

0|0
    0|0
    • sağolun kızlar ya anladnz beni sınavlar nasıl geçyr peki siizn

• berbat

Yükleniyor...