Neden Karışırlar ?

Arkadaşlar Arabesk rap,Anadolu rock veya caz

neden bu tür müziklere karışırlar ki.

metalica dinleyenler neden satanist muamelesi görüyor :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• aslında dinlenilen müzik giyilen bir elbise gibi kişiliği yansıtır... ben koyu metalciyim bazen çok sert türlerini de dinlerim ama satanizmle ne ateizm ve türevleriyle uzaktan yakından alakam yoktur dindar olamasam da çok şükür inançlıyım dinimi her zaman savunurum görünüş olarak ta küpeli piercingli uzun saçlı falan değilim... ben metalde sertliği gücü direnişi başkaldışı benimserim ve bunu kendi hayal dünyamda yaşarım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Diğerlerine karışmam,Metallica dinleyene satanist demem ama arabesk rap diye bir müzik türü yoktur. Sonradan iki üç geri zekalının belli başlı loop ları,sample ları kullanarak ortaya çıkarmaya çalıştığı ve gerçekten bir boka benzemeyen bişeydir. Rap dediğin müzikte arabesk diye bir dal yok yani.

2|0
    1|0
    • Anadolu rock da yoktur o halde

• Macrobeat var mesela sıfırdan beat yapıyor ve piyasaya o dağıtıyor

• Neremle güleceğime karar veriyorum şu an.. Az mantıklı düşün. O iş tekelden yapılsa o macrobeat dediğin kişi mi şu anda hala underground mu olur ? Biraz mantık..

• Rap dinliyorum dedigimde Arsız bela sanan topluluk olduktan sonra metalica dinleyene satanist demeleri umrumda degil :D

1|0
    0|0
  • O arabesk rap dedigin sacmaligi digerleriyle ayni satirda yazmasan iyiydi.

1|0
    1|0
  • takılma herkese

0|0
    1|0
  • Şaşırmış onlar :(

0|0
    0|0
  • Jupiterde yasıyor snaırım.

0|0
    0|0
  • türk oldugumuz için

1|0
    0|0
  • zihniyet işte bnde bu ddiklerine hiç anlam veremıyorm ama bnce az sayıda kişi dinlediğin için tuhaf gözle bakıyorlar :)

0|0
    0|0
  • yanlış aks edilmiş insanlara

0|0
    0|0
  • türk halkı sığ beyinli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• türk milleti işte.önyargılarımız var.ben de satanist muamelesi görengillerdenim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...