Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi? Neden?

Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi ve neden?

0|0
105|96

En İyi Kız Görüşü

• nurhayat ve orçunu çok beğeniyorum. aslında insanların şu huylarını anlamıyorum yok ben dizi izlemem yok komik değil falan.tamam her insan dizi izlemek zorunda değil ama mutlaka izlediğiniz bir şey vardır .tamam zevkler ve renkler tartışılmaz fakat gülse birseli düşünün mesela kadın hiç bir karakteri çalmadan hepsini kendisi oluşturuyor ve senaryoyu yazıyor.bu nasıl bir yaratıcıklıktır.ben hiç görmedim onun yaptığı kadar orjinalini.bence türkiyede çekilen kendi kategorisindeki en iyi dizi türk malı ve türkün uzayla imtihanıyla karşılaştırırsanız bunu anlarsınız.. içimi döktüm ya..:D

8|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 96

• gülse birsel yapaınca ve yazınca, onun ellerinden herşeyin en kalitelisi ve orjinali çıkıyor.Saçma sapan cahilce argo kelimeler, 3 yasında çocuk esprileri kullanmadan, çoğunlukla zekice ve ince esprilerin yer aldıgı, güncel hayatta olan olayları ti ye alan bir kalemle yazıyor. Bu yüzdendir ki dizide ki yer alan bütün karakterler harkalar. inşaatte calısanlarından tut orçununa, nurhayatına kadar, hepsi ama hepsi bencee karakter olarak eşsizler.altan erkekli, füsun demirel, olgun şimşek, beyaz, hasibe eren vs vs hepsi harikalar.

2|0
    0|0
  • hepsi çok iyi valla(komedi olsun da taştan olsun))bunalım dizilerine karşıyım:D

1|0
    0|0
  • Gerçek hayatta Orçun gibi birisini görünce "abazan" "sapık" "mal" "öküz" "gerizekalı" diyen kızların, aynı karakteri dizide görünce bayılmalarını, gülmelerini, sempatik bulmalarını hiç anlamam

1|3
    0|0
  • 1 zerrin

2 tülay

3 seni seviyeye cagırıyorum,geldim kızım:)

0|0
    0|0
  • İlk başladığında bir iki bölüm izledim sonra sarmadı beni izlemiyorum ne bileyim gülse birselden ve onun espri mantığından sıkıldım belkide. Dizi izlemeyen biri olarak netten işler güçleri indirip boş zamanlarımda onu izliyorum sadece..

0|0
    0|0
  • öpüşelim mi ?

komik.. :)

0|0
    1|1
  • aynı topraklarda yaşadığım insanların güldüğü şeyleri hayretle izliyorum

1|1
    0|1
    • yalan dünya neymiş ki la

• kesinlikle katılıyorum.

• Ben de katılıyorum. Kültürümüze ve güldüğümüz şeylere odaklı komedi dizileri olması lazım. Türk Malı kötülenmiş en iyi cevapta. O bile bence Yalan Dünya'dan çok çok iyi. En azından olabilecek olaylar.

• olgun şimşek makara dizi son bölümlerde beni biraz sıkıyor açıkcası yeni espriler bekliyorz benim canım

0|0
    0|0
  • tv izlemem ama orçunu biliyorum komik adam :)

0|0
    0|0
  • Bora, çünkü çok ortak noktamız var

1|0
    0|0
  • bence Orçun çünkü davranışları olsun kullandığı kelimeler olsun çok orjinal ve tam onun tiplemesi..Birazda kendime benzetiyorum davranışsal olarak.

0|0
    0|0
  • "reis "

ve açılay (:

"Noldi birden rengin soldiii "

1|0
    0|0
  • Nurhayat Ablacım :P

0|0
    0|0
  • Nurhayat,tülay ve tabikide Orçun :)) nedeni yok İrem Sakın hayranıyım zaten diğerleride iyi oynuyor seviyorum :)

0|0
    0|0
  • selahattin...gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • cok sacma dizi

1|1
    0|0
  • Selahattin çakaler ;) aynı eşofmandan bızde de var her cuma giyiyorum :D gidip ısıklı ayakkabıda alacam :D birde gülistanın sarkısına hastayım, antakyanın kıbar kızı gulıstaaan gulıstaann :D

0|0
    0|0
  • Selahattin ! Tek geçerim...Sahtekarlğın, iki yüzlülüğün, omurgasızlığın, ilkesizliğin..yani gerçek insanın beden bulmuş hali :)

0|1
    0|0
  • Çağatay Koçtuğ: Soyun! Hahaha ! :D

2|0
    0|0
  • orçün (:

0|0
    0|0
  • Rıza ( BEYAZ ) yok böyle bir adam ya bayılıyorum , Şehmuz ( Altan ERKEKLİ ) oyunculuk kalitesi üst seviyelerde bir insan . Tülay ( İrem SAK ) çok sempatik davranışları var bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Selahattin (Olgun Şimşek)

Ailenin en Çakalı ,Hemde sabah sporu die evden çkıo karısını aldatıo... =).

spr bi karakter :D :D

0|0
    0|0
  • o diziyi hiç izleyemedim fakat youtube den arşive bakacağım 2 hafta sonra net yanıt veririm.

0|0
    0|0
  • Orçun;çok sevimli ve komik:) Birde Selahattin yani Olgun Şimşek çünkü çift rolde oynuyor ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinde iyi oyuncular ve karakterler hepsi birbirinden zevkli karakterler oyuzden hepsi cok iyi fakat orcun biraz daha one cikiyor...

0|0
    0|0
  • nurhayat ve orçun tabi kide güldürüyorlar

0|0
    0|0
  • hepsi ayrı mükemmel diziden birini çıkartsan sanki büyüsü bozulacakmış gibi

2|0
    0|0
  • kahve fincanı ağızlım :))

0|2
    0|0
  • Dizi izlemem aslinda ama ara sira bakarim eylem karekteri cok hoşuma gidiyor nedense bana benzediginden sanirim

0|0
    0|0
  • Selahattin ve Çağatay.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 104

• Tülay : Zerrin de burda o da suratına tükürüyo anam

Açılay : HAHAHAHHAHH ben bi beş dakika uyuyacağım

Bora : Kardooooo

Selahaddin : Benim canım, muhteşem tüleyman

Orçun : Öpüşelim mi ?

Reis : Noldi pirden rengin soldi

Çağatay : Sesim seni çooğğk tahrik ediyor mu sevgilım ?

Nurhayat : Rıza benim kaderim alnıma yazılmış bir isim koluma yapılmış bir dövme canııım

Emir : Aaaa ooopps çok sert

Hepsi ayrı güzel yani ne diyim :D

4|0
    0|0
  • orçun tabiki çok tatlı :)) öpüşelim miee

0|0
    0|0
  • izlemiyorum dizi hoşuma gitmedi

2|0
    2|0
  • acilay :)

0|1
    0|0
  • nurhayat.beni öldürüyor gülmekten:D

2|0
    0|0
  • orçun...

nedensiz seviyorum keratayı...

0|0
    0|0
  • Orcüüün..birde nurhayat:)

0|0
    0|0
  • tülayın geveze arkadaşı, tülay,

vee

reis:noldi rengin soldi uyyyy:D uşağum

reisin orçunla atışmaları ibretlik oluyor:D

0|0
    0|0
  • Orçun ve Zerrin

özellikle zerrinin nasılsın canımmmm hanımın çoluğun çocuğun diye başlayan konuşmasına hastayım :D

0|0
    0|0
  • doktorum benim

zaten hayranıydım borada da bir başka oldu

0|0
    0|0
  • Orçun. "Orçun benim bastırılmış duygularımdır." :)

1|1
    0|0
  • izlemiyorum ama figuran olarak gittim o yüzden bu sorunun cevabı ben:D

0|0
    1|0
    • Bar'da dans eden ve Emir'in götürdüğü kızlardanmıydın diye soramadan edemedim :P

• yok ben ilk 2 bölümde yalan kahvesindeydim

• Zerrin ve selahattin :) çok gülüyorum onlara hele de zerrine,:) annengiller babangiller akrabangiller nasıllar iyidirler inşallah:D

0|0
    0|0
  • açılaaaaaaaaaaaay<3 türkiyenin entelektüel insanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum :D bu tür karakterler yaratılınca mutlu oluyorum o yüzden

0|0
    0|0
  • orçunnnnn günümüz erkeklerinin romantiz yoluyla amaçladıklarını direk söylüyor. Nurhayat her kadının içinde bastırdığı karakteri canlandırıyor. Birde Tülayy oda çok samimi :)

0|0
    0|0
  • Nurhayat (Gupse Özay) seviyorum çünkü çok tatlı birşey "Allahım fare!" diyişine bayılıyorum.Birde Tülay (İrem Sak) 'ı seviyorum çünkü tavırlarını konuşmalarını bana çok benzetiyorlar.Çok sempatik buluyorum onuda.

0|0
    0|0
  • açılay ı cok sevıyorum :)

0|0
    0|0
  • tülayı seviyorum

ezik miyim lan ben :)

0|0
    0|0
  • Orçun sanki. Yalan dünya bir avrupa yakası değil malesef. Ama gene de iyi denilebilecek bir sitcom

0|0
    0|0
  • tülayı çok sevıyorum :) '' yapılır mı bu bana anam ? ezık mıyım lan ben ? '' :D

0|0
    0|0
  • Orçun. Kendine has bir karakter. Komik olmaya çalışması için değil de kafasına göre takılması için yaratmışlar sanki. Bu da bize komik yansıyo tabi.

0|0
    0|0
  • Selahattin. Gülistan biz bunu yaptık ama olmamış vallahide olmamış :D

bi de Gülistan. Antakyanın kibar kızı Gülistan diye bi söylemeye başlıyor var ya çok komikler :D

0|0
    0|0
  • orçun çagatay acılay nurhayat :D

0|0
    0|0
  • nurhayat, acilay, tulay, orcun ve genelde hepsini basarili buldum

0|0
    0|0
  • emir oğğ çok sertttt

0|0
    0|0
  • Orçun

0|0
    0|0
  • Nurhayat tam bir komedi :D

0|0
    0|0
  • denizin anneannesi ve zerrine bayılıorum=)

0|0
    0|0
  • Nurhayat karakterine kendimi fazla kaptırdım ondan kurtuluyum derken Zerrine superler...

0|0
    0|0
  • dizideki bütün karakterler cuk oturmuş. nasıl ayırt edebilirim ki... hepsini ayrı ayrı seviyorum. beni çok güldürüyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    74
Yükleniyor...