Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi? Neden?

Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi ve neden?

0|0
105|96

En İyi Kız Görüşü

• nurhayat ve orçunu çok beğeniyorum. aslında insanların şu huylarını anlamıyorum yok ben dizi izlemem yok komik değil falan.tamam her insan dizi izlemek zorunda değil ama mutlaka izlediğiniz bir şey vardır .tamam zevkler ve renkler tartışılmaz fakat gülse birseli düşünün mesela kadın hiç bir karakteri çalmadan hepsini kendisi oluşturuyor ve senaryoyu yazıyor.bu nasıl bir yaratıcıklıktır.ben hiç görmedim onun yaptığı kadar orjinalini.bence türkiyede çekilen kendi kategorisindeki en iyi dizi türk malı ve türkün uzayla imtihanıyla karşılaştırırsanız bunu anlarsınız.. içimi döktüm ya..:D

8|2

Erkekler Ne Diyor 96

• hepsi çok iyi valla(komedi olsun da taştan olsun))bunalım dizilerine karşıyım:D

1|0
  • 1 zerrin

2 tülay

3 seni seviyeye cagırıyorum,geldim kızım:)

0|0
  • öpüşelim mi ?

komik.. :)

0|0
  • tv izlemem ama orçunu biliyorum komik adam :)

0|0
  • Nurhayat Ablacım :P

0|0
  • gülse birsel yapaınca ve yazınca, onun ellerinden herşeyin en kalitelisi ve orjinali çıkıyor.Saçma sapan cahilce argo kelimeler, 3 yasında çocuk esprileri kullanmadan, çoğunlukla zekice ve ince esprilerin yer aldıgı, güncel hayatta olan olayları ti ye alan bir kalemle yazıyor. Bu yüzdendir ki dizide ki yer alan bütün karakterler harkalar. inşaatte calısanlarından tut orçununa, nurhayatına kadar, hepsi ama hepsi bencee karakter olarak eşsizler.altan erkekli, füsun demirel, olgun şimşek, beyaz, hasibe eren vs vs hepsi harikalar.

2|0
  • Bora, çünkü çok ortak noktamız var

1|0
  • selahattin...gerisi hikaye

0|0
  • İlk başladığında bir iki bölüm izledim sonra sarmadı beni izlemiyorum ne bileyim gülse birselden ve onun espri mantığından sıkıldım belkide. Dizi izlemeyen biri olarak netten işler güçleri indirip boş zamanlarımda onu izliyorum sadece..

0|0
  • orçün (:

0|0
  • o diziyi hiç izleyemedim fakat youtube den arşive bakacağım 2 hafta sonra net yanıt veririm.

0|0
  • olgun şimşek makara dizi son bölümlerde beni biraz sıkıyor açıkcası yeni espriler bekliyorz benim canım

0|0
  • Kesinlikle Orçun =)

0|0
  • "reis "

ve açılay (:

"Noldi birden rengin soldiii "

1|0
  • aynı topraklarda yaşadığım insanların güldüğü şeyleri hayretle izliyorum

1|1
    • yalan dünya neymiş ki la

• kesinlikle katılıyorum.

• Ben de katılıyorum. Kültürümüze ve güldüğümüz şeylere odaklı komedi dizileri olması lazım. Türk Malı kötülenmiş en iyi cevapta. O bile bence Yalan Dünya'dan çok çok iyi. En azından olabilecek olaylar.

• bence Orçun çünkü davranışları olsun kullandığı kelimeler olsun çok orjinal ve tam onun tiplemesi..Birazda kendime benzetiyorum davranışsal olarak.

0|0
  • Nurhayat,tülay ve tabikide Orçun :)) nedeni yok İrem Sakın hayranıyım zaten diğerleride iyi oynuyor seviyorum :)

0|0
  • Çağatay... bu akşam bizde yemek yiyelim mi ne dersin sevgilim..ilahi komedya..

0|0
  • nurhayat ve orçun tabi kide güldürüyorlar

0|0
  • Orçun diyorum ben, komik, salak, sapık, içten, sevimli, açık sözlü, yani karışık :)

0|0
  • nurhayat :) ve zerrin

0|0
  • Selahattin ve Çağatay.

0|0
  • orci

0|0
  • Nurhayat ! öbürleri cok yapmacık geliyor.

0|0
  • Orçun : Öpüselimmi =)

0|0
  • Burada Neden Bu Kadar gürültü var yahuu :D :D

0|0
  • şarkıcı kız ismini hatırlamıyorum harıka bence bırazda seksı

0|0
  • üsküdara giderken yayından kaldırıldıktan sonra protesto ediyorum bütün dizileri.. ;)

0|0
  • Orçundan başka adam tanımam.

0|0
  • Selahattin çakaler ;) aynı eşofmandan bızde de var her cuma giyiyorum :D gidip ısıklı ayakkabıda alacam :D birde gülistanın sarkısına hastayım, antakyanın kıbar kızı gulıstaaan gulıstaann :D

0|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 105

• orçun tabiki çok tatlı :)) öpüşelim miee

0|0
  • izlemiyorum dizi hoşuma gitmedi

2|0
  • acilay :)

0|1
  • Orcüüün..birde nurhayat:)

0|0
  • orçun...

nedensiz seviyorum keratayı...

0|0
  • izlemiyorum ama figuran olarak gittim o yüzden bu sorunun cevabı ben:D

0|0
    • Bar'da dans eden ve Emir'in götürdüğü kızlardanmıydın diye soramadan edemedim :P

• yok ben ilk 2 bölümde yalan kahvesindeydim

• nurhayat.beni öldürüyor gülmekten:D

2|0
  • Orçun

0|0
  • açılay ı cok sevıyorum :)

0|0
  • doktorum benim

zaten hayranıydım borada da bir başka oldu

0|0
  • Orçun sanki. Yalan dünya bir avrupa yakası değil malesef. Ama gene de iyi denilebilecek bir sitcom

0|0
  • nurhayat, acilay, tulay, orcun ve genelde hepsini basarili buldum

0|0
  • orcun ve cagatay :))

0|0
  • Zerrin. köntür yolla selaağttin abiy.

0|0
  • tülayın geveze arkadaşı, tülay,

vee

reis:noldi rengin soldi uyyyy:D uşağum

reisin orçunla atışmaları ibretlik oluyor:D

0|0
  • selehattinnnnnnnnnn cağtayyyyyyyyyy zerrinnnnnnn:D:D:D

0|0
  • Zerrin Çok İyi Oynuyor :)

0|0
  • Orçunn hastasıyım varyaa hareketleri konuşma şekli falan komik ve eğlenceli geliyo bna

0|0
  • tülayı seviyorum

ezik miyim lan ben :)

0|0
  • orçun çagatay acılay nurhayat :D

0|0
  • emir oğğ çok sertttt

0|0
  • Orçun ve Zerrin

özellikle zerrinin nasılsın canımmmm hanımın çoluğun çocuğun diye başlayan konuşmasına hastayım :D

0|0
  • Nurhayat tam bir komedi :D

0|0
  • tülay.

0|0
  • denizin anneannesi ve zerrine bayılıorum=)

0|0
  • Nurhayat karakterine kendimi fazla kaptırdım ondan kurtuluyum derken Zerrine superler...

0|0
  • orçunnnnn günümüz erkeklerinin romantiz yoluyla amaçladıklarını direk söylüyor. Nurhayat her kadının içinde bastırdığı karakteri canlandırıyor. Birde Tülayy oda çok samimi :)

0|0
  • Nurhayat..

0|0
  • tülayı çok sevıyorum :) '' yapılır mı bu bana anam ? ezık mıyım lan ben ? '' :D

0|0
  • Tülay : Zerrin de burda o da suratına tükürüyo anam

Açılay : HAHAHAHHAHH ben bi beş dakika uyuyacağım

Bora : Kardooooo

Selahaddin : Benim canım, muhteşem tüleyman

Orçun : Öpüşelim mi ?

Reis : Noldi pirden rengin soldi

Çağatay : Sesim seni çooğğk tahrik ediyor mu sevgilım ?

Nurhayat : Rıza benim kaderim alnıma yazılmış bir isim koluma yapılmış bir dövme canııım

Emir : Aaaa ooopps çok sert

Hepsi ayrı güzel yani ne diyim :D

4|0
  • Kızlar Devam
    75
Yükleniyor...