Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi? Neden?

Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi ve neden?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nurhayat ve orçunu çok beğeniyorum. aslında insanların şu huylarını anlamıyorum yok ben dizi izlemem yok komik değil falan.tamam her insan dizi izlemek zorunda değil ama mutlaka izlediğiniz bir şey vardır .tamam zevkler ve renkler tartışılmaz fakat gülse birseli düşünün mesela kadın hiç bir karakteri çalmadan hepsini kendisi oluşturuyor ve senaryoyu yazıyor.bu nasıl bir yaratıcıklıktır.ben hiç görmedim onun yaptığı kadar orjinalini.bence türkiyede çekilen kendi kategorisindeki en iyi dizi türk malı ve türkün uzayla imtihanıyla karşılaştırırsanız bunu anlarsınız.. içimi döktüm ya..:D

• tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 96

• hepsi çok iyi valla(komedi olsun da taştan olsun))bunalım dizilerine karşıyım:D

• tv izlemem ama orçunu biliyorum komik adam :)

• öpüşelim mi ?komik.. :)

• 1 zerrin2 tülay3 seni seviyeye cagırıyorum,geldim kızım:)

• o diziyi hiç izleyemedim fakat youtube den arşive bakacağım 2 hafta sonra net yanıt veririm.

• "reis "ve açılay (:"Noldi birden rengin soldiii "

• aynı topraklarda yaşadığım insanların güldüğü şeyleri hayretle izliyorum

• yalan dünya neymiş ki la

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle katılıyorum.

• Ben de katılıyorum. Kültürümüze ve güldüğümüz şeylere odaklı komedi dizileri olması lazım. Türk Malı kötülenmiş en iyi cevapta. O bile bence Yalan Dünya'dan çok çok iyi. En azından olabilecek olaylar.

• olgun şimşek makara dizi son bölümlerde beni biraz sıkıyor açıkcası yeni espriler bekliyorz benim canım

• Nurhayat Ablacım :P

• Orçundan başka adam tanımam.

• hepsi ayrı mükemmel diziden birini çıkartsan sanki büyüsü bozulacakmış gibi

• Selahattin çakaler ;) aynı eşofmandan bızde de var her cuma giyiyorum :D gidip ısıklı ayakkabıda alacam :D birde gülistanın sarkısına hastayım, antakyanın kıbar kızı gulıstaaan gulıstaann :D

• Orçun diyorum ben, komik, salak, sapık, içten, sevimli, açık sözlü, yani karışık :)

• nurhayat ve orçun tabi kide güldürüyorlar

• Benım profil resmım hıhhııh :)

• Selahattin (Olgun Şimşek)Ailenin en Çakalı ,Hemde sabah sporu die evden çkıo karısını aldatıo... =). spr bi karakter :D :D

• Selahattin ve Çağatay.

• çağatay :) karakterini çok yakından tanıdığm bir muhtereme benzetiyorum :))

• orci

• Nurhayat ! öbürleri cok yapmacık geliyor.

• Orçun : Öpüselimmi =)

• Burada Neden Bu Kadar gürültü var yahuu :D :D

• selahattin...gerisi hikaye

• Çağatay Koçtuğ: Soyun! Hahaha ! :D

• nurhayata bayıldığım kadar da selahattinden nefret ediyorumm

• Amelelik yapan eleman :D hele şu amelelik felsefesine bayıldım :D:D

• emir...Aaaa çok sertçağatay...soyun sevgilııım

• İlk başladığında bir iki bölüm izledim sonra sarmadı beni izlemiyorum ne bileyim gülse birselden ve onun espri mantığından sıkıldım belkide. Dizi izlemeyen biri olarak netten işler güçleri indirip boş zamanlarımda onu izliyorum sadece..

• bence Orçun çünkü davranışları olsun kullandığı kelimeler olsun çok orjinal ve tam onun tiplemesi..Birazda kendime benzetiyorum davranışsal olarak.

• nurhayat :) ve zerrin

• Rıza ( BEYAZ ) yok böyle bir adam ya bayılıyorum , Şehmuz ( Altan ERKEKLİ ) oyunculuk kalitesi üst seviyelerde bir insan . Tülay ( İrem SAK ) çok sempatik davranışları var bayılıyorum

• Benim canımsın : )

• orçun kral

• Orçun Nedenmi?Harika bir kafa yaşıyor.

• Tülay ve orçun :D

• Orçun;çok sevimli ve komik:) Birde Selahattin yani Olgun Şimşek çünkü çift rolde oynuyor ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.

• cok sacma dizi

• katılıyorum.

• yayında ve yapımda emeği gecen herkeesi kınıyorum.

• Ve sadece marka reklamı dolu boş bir dizi

• Yönetmen,Orçun bi de Ahmet :D

• Çağatay koçtuğ ovvvvvvv yovvvvvvvvvvvvvvv

• Kesinlikle Orçun =)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 104

• tülayı seviyorum ezik miyim lan ben :)

• izlemiyorum dizi hoşuma gitmedi

• Orçun

• orçun tabiki çok tatlı :)) öpüşelim miee

• orçun...nedensiz seviyorum keratayı...

• doktorum benimzaten hayranıydım borada da bir başka oldu

• izlemiyorum ama figuran olarak gittim o yüzden bu sorunun cevabı ben:D

• Bar'da dans eden ve Emir'in götürdüğü kızlardanmıydın diye soramadan edemedim :P

• yok ben ilk 2 bölümde yalan kahvesindeydim

• Orçun sanki. Yalan dünya bir avrupa yakası değil malesef. Ama gene de iyi denilebilecek bir sitcom

• tülayı çok sevıyorum :) '' yapılır mı bu bana anam ? ezık mıyım lan ben ? '' :D

• nurhayat, acilay, tulay, orcun ve genelde hepsini basarili buldum

• emir oğğ çok sertttt

• aaa çok sert olucak doğrusu

• Açılay kendime yakın buluyorum :D

• Orçun. "Orçun benim bastırılmış duygularımdır." :)

• acilay :)

• Orcüüün..birde nurhayat:)

• orçun çagatay acılay nurhayat :D

• nurhayat.beni öldürüyor gülmekten:D

• orçun ve çağatay

• Orçun ve Zerrin özellikle zerrinin nasılsın canımmmm hanımın çoluğun çocuğun diye başlayan konuşmasına hastayım :D

• nurhayatın durmak bilmeyen çenesi beni öldürüyorrr :)

• çagatay iyi çagatay.

• orçuuuun <3

• orcun ve cagatay :))

• bora.

• tülay cok tatlı

• Nurhayat tam bir komedi :D

• açılay ı cok sevıyorum :)

• orçun ve tülay

• tülay.

• Tülay : Zerrin de burda o da suratına tükürüyo anamAçılay : HAHAHAHHAHH ben bi beş dakika uyuyacağımBora : KardoooooSelahaddin : Benim canım, muhteşem tüleyman Orçun : Öpüşelim mi ?Reis : Noldi pirden rengin soldiÇağatay : Sesim seni çooğğk tahrik ediyor mu sevgilım ?Nurhayat : Rıza benim kaderim alnıma yazılmış bir isim koluma yapılmış bir dövme canııımEmir : Aaaa ooopps çok sertHepsi ayrı güzel yani ne diyim :D

• denizin anneannesi ve zerrine bayılıorum=)

• nurhayat :))

• nurhayat tabi ki :) kadın rolünün hakkını veriyor :)

• açılay'ı çok beğeniyorum beni fazlaca yansıtıyo sağolsun :)

• Nurhayat karakterine kendimi fazla kaptırdım ondan kurtuluyum derken Zerrine superler...

• Zerrin. köntür yolla selaağttin abiy.

• Orçun.:) Çok komik ve ince bir zekaya sahip.

• orçunun hastasıyım,nurhayat ve çağatayın ise gideri var :)

• nurhayat.. diğer hepsini çöpe at o derece sevmiyom yani o orcun hele dövesim geliyor resmen

• orçun nurhayat selahaddin :D çok coollar :D

• Daha Fazla
Yükleniyor...