• Sor
  • Bence

Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi? Neden?

Yalan Dünya dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi ve neden?

En İyi Görüş

• nurhayat ve orçunu çok beğeniyorum. aslında insanların şu huylarını anlamıyorum yok ben dizi izlemem yok komik değil falan.tamam her insan dizi izlemek zorunda değil ama mutlaka izlediğiniz bir şey vardır .tamam zevkler ve renkler tartışılmaz fakat gülse birseli düşünün mesela kadın hiç bir karakteri çalmadan hepsini kendisi oluşturuyor ve senaryoyu yazıyor.bu nasıl bir yaratıcıklıktır.ben hiç görmedim onun yaptığı kadar orjinalini.bence türkiyede çekilen kendi kategorisindeki en iyi dizi türk malı ve türkün uzayla imtihanıyla karşılaştırırsanız bunu anlarsınız.. içimi döktüm ya..:D

• tesekkurler :)

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 96

• hepsi çok iyi valla(komedi olsun da taştan olsun))bunalım dizilerine karşıyım:D

• 1 zerrin2 tülay3 seni seviyeye cagırıyorum,geldim kızım:)

• öpüşelim mi ?komik.. :)

• tv izlemem ama orçunu biliyorum komik adam :)

• o diziyi hiç izleyemedim fakat youtube den arşive bakacağım 2 hafta sonra net yanıt veririm.

• "reis "ve açılay (:"Noldi birden rengin soldiii "

• aynı topraklarda yaşadığım insanların güldüğü şeyleri hayretle izliyorum

• yalan dünya neymiş ki la

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle katılıyorum.

• Ben de katılıyorum. Kültürümüze ve güldüğümüz şeylere odaklı komedi dizileri olması lazım. Türk Malı kötülenmiş en iyi cevapta. O bile bence Yalan Dünya'dan çok çok iyi. En azından olabilecek olaylar.

• Nurhayat Ablacım :P

• Orçundan başka adam tanımam.

• olgun şimşek makara dizi son bölümlerde beni biraz sıkıyor açıkcası yeni espriler bekliyorz benim canım

• nurhayat ve orçun tabi kide güldürüyorlar

• Selahattin çakaler ;) aynı eşofmandan bızde de var her cuma giyiyorum :D gidip ısıklı ayakkabıda alacam :D birde gülistanın sarkısına hastayım, antakyanın kıbar kızı gulıstaaan gulıstaann :D

• Benım profil resmım hıhhııh :)

• Nurhayat ! öbürleri cok yapmacık geliyor.

• Selahattin ve Çağatay.

• selahattin...gerisi hikaye

• Orçun : Öpüselimmi =)

• Burada Neden Bu Kadar gürültü var yahuu :D :D

• orci

• çağatay :) karakterini çok yakından tanıdığm bir muhtereme benzetiyorum :))

• Selahattin (Olgun Şimşek)Ailenin en Çakalı ,Hemde sabah sporu die evden çkıo karısını aldatıo... =). spr bi karakter :D :D

• Orçun diyorum ben, komik, salak, sapık, içten, sevimli, açık sözlü, yani karışık :)

• nurhayata bayıldığım kadar da selahattinden nefret ediyorumm

• İlk başladığında bir iki bölüm izledim sonra sarmadı beni izlemiyorum ne bileyim gülse birselden ve onun espri mantığından sıkıldım belkide. Dizi izlemeyen biri olarak netten işler güçleri indirip boş zamanlarımda onu izliyorum sadece..

• orçun kral

• cok sacma dizi

• katılıyorum.

• yayında ve yapımda emeği gecen herkeesi kınıyorum.

• Ve sadece marka reklamı dolu boş bir dizi

• nurhayat :) ve zerrin

• Orçun Nedenmi?Harika bir kafa yaşıyor.

• Amelelik yapan eleman :D hele şu amelelik felsefesine bayıldım :D:D

• Rıza ( BEYAZ ) yok böyle bir adam ya bayılıyorum , Şehmuz ( Altan ERKEKLİ ) oyunculuk kalitesi üst seviyelerde bir insan . Tülay ( İrem SAK ) çok sempatik davranışları var bayılıyorum

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 105

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...