Hobbit'e gidiyor musunuz ?

yarın akşam ilk iş arkadaşımla gitmek olucak giden var mıbugün ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir LOTR fanıyım. İlk üçlemeyi yaklaşık 200 defa izledim (abartısız). Hobbit 1 i 3 defa izledim. Eminim ki bir aksilik çıkmazsa sinemasına gidicem amma haftaya amma bu hafta kısmet :D

1|0
    0|0
    • manyak mısın arkadaşım. 200 ne :D

• Bazen bende kendi kendime bunu soruyorum. Ama LOTR yani ilerde torunlarıma bile izleticem.200 az kalır izlemeye devam. Kıymetlimisssssssssssssss

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk filmini beğenmemiştim

0|0
    0|0
  • Hepiniz birer hobbitsiniz a.k

0|0
    0|0
  • Yarın sinemaya gideceğim ama filme daha karar vermedim. Bu yüzden belki ona giderim.

0|0
    0|0
  • aa cıkmışmı gidemem muhtemelen bulundugum yerde sinama yok ama olsun 1 -2 aya izlerim nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Gandalf öldü :((( guzeldi ama yinede. Bazı sahnelerin fazla sıkıcı olduğunu göz ardı edersek tabi

0|0
    0|0
  • yarın arkadaşla gidecez aama senle de gidelim beraber ?

0|0
    0|0
  • hobbit ne ya. düğün derneğe gidin

0|0
    0|0
  • İlk filmini kötü bir günde izlediğim için etkilememişti. Bir daha izlemek istiyordum ama hep erteledim. İlk önce yeniden sağlam kafa ile ilk filmi izlemem lazım

0|0
    0|0
  • hobbbit 2 i cıktımı la

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Gittim bile ben. Sonlara sıktı biraz. 3. filme uzatmak için gereksiz çok yer vardı.

0|0
    0|0
  • Bugünden bilet bulunmaz diye düşündüm ve yarın giderim dedim en kafa rahat haliyle.

0|0
    0|0
  • bnde yarın gidicem çok sewiyorum o filmi ya <3

0|0
    0|0
  • Bu soğukta hiçbiryere gidemem :P

0|0
    0|0
  • teklif ettim birine gelmezse tek gidemem ama :(

0|0
    0|0
    • akşam seansına tek gidebilirsin 9 10 saatleridne ben yapmıstım cok tuhaf oluyor ama güzel D:

• aklımda buluncak ama bilemiyorum, tuhaflığı önemli değil de ben yalnız bir şeyler yapmayı sevmiyorum

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...