Sizce bu yıl hangi parti kazanır ?

Ülkenin durumu malum bok ettiler . Sizce bu yıl hangi parti kazanacak veya hangisi kazanmalı ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• benim tanıdığım çoğu koyu akpli mhp'ye oy verecek sırf hükümetin teröristleri kırmızı halıyla ağırlaması ve şehitlere kelle demesi yüzünden. akp yine seçilir ama oy kaybedeceği kesin. halkın büyük çoğunluğu nefret ediyor artık. cemaatte başbakanın gerçek yüzünü gördü iki yüzlü politikasını anladı tekmeyi vuracak zaten

2|0
    1|0
    • bu konuda hemfikiriz akp ye oy vereceklerine mhp ye versinler şahsen ben sonuna kadar chpliyim daha doğrusuu ATATÜRKÇÜYÜM.

• Atatürkçülük chp ye oy vermekle olcak bir iş değil güzelim.Atatürkün kurtardığı ülkeyi chp ile batırmamak için AKP

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu yıl seçim yok, öğrenin artık şunu.

2|0
    0|0
  • bu yıl bir kazanan olmıyıcak hatırlatıyım

0|0
    0|0
  • Normal hayat da iki kişi ile başa çıkamayanlar Akp ye bok atar anca Akp almalıdır

Alternatifi varsa söyleyin yok çünkü

1|0
    2|1
    • Akp ülkeyi sikti bu kadar cahill olmayın. 80 PİLOT istifa etti haberiniz var mı ? AKP liler sürsün savaş çıkınca uçakları

• Sen burada milletin küfür etmesi ile övüneceğine kendinle ilgili uğraş bence daha yararlı olur

Siyaset bu yaşta yapabileceğin bir şey değil

• Kusura bakmayın bu işler yaşa bakmaz ben bunları kimsenin etkisi altında kalarak da söylemiyorum. bu yaşa değil zihniyete bakar.

• link Bilmeyenler oldukça kaznanlar malum

0|0
    0|0
    • değerlerimizee sahip olmadıkça bir işe yaramaz.

• AK PARTİ .

0|0
    0|0
  • gel beraber bir parti kuralım zaten kazanmayız maksat zaman geçsin ? :)

0|0
    0|0
  • sonuna kadar akp yine kazanacağız

sandıkta görüşürüz sandıkta görüşürüz sandıkta görüşürüz

cayırt

2|0
    3|5
    • sen sandıkta görüşürsünde bakalım bir dahaki seçimlerde ülkemizde olabilecek miyiz ? veya türkiye hala bizim mi olacak.!

• biz chplilere İzmir yeter boşver diyarbakırı

• muğlada var merak etmeyin. Muğlayı da alamayacaklar .

• ateistim

geziden sonra kesin kararım akp ye oy atıcam

0|0
    0|0
  • Bu seçimleri yine AK Parti kazanacak. Ben Büyük Birlik Patisinin kazanmasını isterim... Aşağıda yorumlarda bazı ifadeler gördüm.. Osmanlı islam ile yönetildi kötü veya küçük bir devletmiydi. Bırakın artık cumhuriyet masalı ile uymayı... Bu millet 100 yıllık gaflet uykusundan uyanacaktır. Bu Ak Parti eli ile olmazsa başka bir şekilde elbette olacaktır...

Surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes...

Ey kahbe rüzgar artık ne yandan esersen es..

0|0
    0|0
    • En azından osmalı da halk uyutulmuyordu. Padişahın bile serveti yoktu. şİMDİ ise başbakan kendii çıkarlarını düşünüyor. bir millet vekilinin bile maaşı ne kadar biliyor musun peki o maaşı kimin sayesinde alıyorlar insanların emeklilerin vergileriyle neden onca insan açken maaşlarına zam yapmayıp eğitimi desteklemiyorlar neden hala insanlar şikayetçi bir de bu açıdan bakın. Bu ülkede kimse emeğinin karşılığını alamıyor

• O zaman kendine pay çıkarmayı bırakıp biraz eğitim için uğraşsa . 1 yıl diyanet işlerine 4,5 milyon harcandı fakat eğitime 1 miilyon ? Pardonda şu durumda eğitimden daha önemli ne olabilir ?

• Hayır rakamlar şöyle; Diyanet İşleri Başkanlığı'na 4 milyar 604 milyon 649 bin lira,

47 milyar 496 milyon 378 bin 650 lira ile de Milli Eğitim Bakanlığı

Kaynak: link

• Amına Koduğumun Partisi (AKP) kazanır yine...ampüle oy verenin, götüne floresan girsin !

2|1
    1|2
    • HELAL OLSUN ! ampülü söndürmenin tam vakti gerçi o ampülü hiç yakmayan İzmir muğla gibi yerler var fakat insanlarımız uykuda. VATANSIZ kalacağız haberleri yok kardeş.

• Ben seni çok sevdim :) Senin gibi insanların olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. Şimdi bir keyif sigarası içebilirim. İyi ki varsın arkadaşım :)

• açıkçası beni de çok rahatlatıyor. iyi akşamlar :)

• akp kazanmali turkiye nin gelisimi icin

3|1
    2|4
    • Görüşüne saygı duyuyorum fakat biz Türkiye'nin bir parçası olan Diyarbakır'ı tamamen katlettiler buna izin verende ülkenin başındakiler .Nerde kaldı laiklik. Dinle devlet mi yürütülürmüş.

• merak etme turkiye ye sahip cikar akp

• Akp sahip çıkacak olsaydı şimdi çıkardı. Atatürk'ü unutturmaya çalışmakla olmaz o işler . Sence hangi devletler yokluk ve savaş içinde Afrika suriye vs. peki neden ? Ülke kalabalık olunca güçlenmez . Eğitim güçlendirir YA bizim ülkemizde ne var ? hala onlar başı açık kapalı karma eğitimi düşünüp insanların beynini dinle yıkıyorlar. din gösterişle olmaz yapacaksan kendi inncın için yapacaksın. Eğer kapanmak istiyorsan da Parti için değil inancın için kapanacaksın . Dinde zorlama yoktur !

• seçimler bu yıl değil seneye. o zamana kadar tayyip erdoğan siyasetten çıkarılabilir cemaate çok büyük yamuk yaptı fethullah gülen'in iki lafına bakar herşey. yani belli olmaz zaman gösterir

0|0
    1|0
    • Aynen öylee . üLKEMİN Geri kafalı uyuyanlarından nefret ediyorum daha 16 yaşında olmama rağmen her şeyin farkındyım Gururla söylüyorum ki muğlalıyım burdan akp ye zırnık yok .

Kızlar Ne Diyor 5

• YİNE S2K AKP KAZANACAK AMK BU KADAR KOYUNLA SONUMUZ NE OLCAK ?

1|0
    1|0
  • akp alır. Bizim halk akıllanmaz. S.ken sevilir muhabbeti.

1|0
    2|1
  • Bu sitede bu kadar cahil oldukça, AKP çıkar.

1|0
    2|0
    • Bok vAr akpde . Ülkeyi yok etmeye çalışıyorlar. DİNLE DEVLET YÜRÜTÜLEMEZ BU ÜLKEYE LAİKLİK GEREK.

• Tersini iddia eden mi oldu ?

• Ben öyle bir şey söylemedim zaten sizin düşüncenize katıldığımı belirtiyordum.

• chpye bakıyorum kılıcdaroğluna bir sert baksalar adam tırsıp kaççak 2cümleyi bir araya getiremiyr gezi parkındada olanları gördük gerçek yüzünü çok iyi gösterdi chp helal geçmişte baştayken insanlara neler çektirdiklerini o dönemde yaşayan bilir allah göstermesin tekrar chpyle ne bu ülke gelişir ne de büyür anca chp halkın parasını yemekle uğraşır şuan ki marmarayı da havaalanlarınıda hastanedeki koşullarıda (daha sayamadığım bir çok şey var ) çok görürdünüz diyarbakırın önceki fotograflarına bak şimdiki fotoğraflarına bak önceden köyden farksızdı neyse mhpye bakıyorum adam ülkücüyüm diyor ama kendini ülküleri bile artık ona oy vermiyor chp gibi akple kafayı bozmuş bide bahçelinin çocukça sözleri yok mu bu basa geçse nasıl yönetecek bu ülkeyi yok akp bizden aldı bunu yok erzuruma biz gidicez diye onlarda gitti bilmem ne bu ülkeye çapulcudan ve çocuklardan başka adam gibi adama ihtiyaç var oda kesinlikle RECEP TAYYİP ERDOĞAN ALLAH HİÇ BİR ZMAN ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN HERGÜN ANNEM BABAM DUA EDER ONUN İÇİN onun yolunda herşeye varız biz gezi parkında çok protesto ettiniz ama bizi unuttunuz galba havaya kapılıp BAŞBAKANIN BİR LAFINA BAKARDI O YÜZDE ELLİNİN SOKAKLARA ÇIKMASI SİZİ TEKMELEYE TEKMELEYE EVİNİZE SOKAR UTANCINIZDAN CIKAMAZDINIZ gerçi ne utanma ne arlanma kadı ki sizde laiklik arkasına sığınıp özgürçe sevişmeyi düşünen zihniyet ne yapabilir ki bence aklınızı başınıza alın çok geçmeden herkez chpnin gerçek yüzünü gördü sizde gözlerinizi kapayıp kulagınızı kapayıp durcağınaza bir gelişlmelere görün türkiyemizin ne kadar büyüdüğünü görün kendi uçagmızı kendi tanklarımızı yaptığımızı görün kendi bilim adamları çıkardığımızı görün görün artık bu nedir sizin yaptıgınız biliyomusunz içtiği kapa s*çmak denir bu yaptıgınız aynı şekilde bdp de öyle son tek kelime dicem ALLAH RECEP TAYYİP ERDOĞANI KORUSUN SİZİN GİBİLERDEN ALLAH ONUN ÖMÜRÜNE ÖMÜR KATSIN Kİ YAPCAĞI İŞLERLE SİZİN BU DÜŞÜNCELERİNİZİN NE KADAR YANLIŞ OLDUĞUNUN FARKINA VARDIRSIN ALLAH ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HER ZMAN ONLAYIZ DURMAK YOK YOLA DEVAM ...

0|2
    1|0
  • Chp alır ...

1|0
    3|0
    • aynen öyle .Umarım ülkemin insanları cahil çıkmaz.

• Inşallah Chp alır

• En doğru seçimm :D

Yükleniyor...