Türkiye'nin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Aslında bu soru askerde gördüklerimden sonra aklımı kurcalıyor o kadar cahil ve tatlı su kurnazı bir nesil yetişiyorki artık Türk olduğumuzdan gurur duyamadığımız bu günlerde sanırım bu müstehak diyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü görüyorum.. Sitedeki sorulardan anlaşılcağı üzre ama bunuda engel olabilmenin imkanı yok sanırım insanlar iradesini yok sayar olmuş freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz hayırlısı

0|0
    0|1
    • Yıl olmuş 2014 hala çorabıma boşaldı hamile kalır mıyım geyiği muhtemelen TV programları insanları bu hale getirdi.

• Avrupada millet yaptığı terbiyesizliği dillendirmiyor bizim milletimiz ise bak şu kız varya çok fena ben birlikte oldum diyen erkekler,ben geçen bir çocukla birlikte oldum çok güzeldi falan filan diyen bayanlar var

amerikadakiler bu kadar cinselliğe meraklı değil adamlar rahat çünkü biizde herşey kısıtlandığı için cazip gözüküyor..

• cinselliğe güzel bir başlık açtım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• karamsar karamsarim

0|0
    0|1
  • Milliyetci ve egitimsiz gencler olmasa Turkiye cok guzel gozukuyor burdan.

1|0
    1|2
    • oradan pembe gözlükler arkasından bakıyorsunuz sanırım

• Milliyetçilik bir Atatürk ilkesidir ve faşizme kaçmadıktan sonra ülkeyi ayakta tutar örnek olarak Amerikalılar öyle bir şey var mı adamlar yaptı oldu ortak bir kültüre ve tarihe sahip olmasalarda orda toplanıp biz amerikalıyız dediler

• bir öğretmen olarak şunu söyleyebilirim ki çok yalancı, oyunlu, düzenbaz,maddiyatçı bir nesil yetişiyor maalesef.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• söyliyeceklerim saçma gelebilir ama dogru hamle yapılırsa bürokraside politikada ilerleme olursa dünya devi bile olur

0|0
    0|1
    • Biz birbirimizi çekemeyen ve kuyusunu kazmaya çalışan milletiz birbirimize bile güvenmiyoruz hiç bir konuda artık bir ulus devleti olmaktanda çıktık zaten ekonomik kalkınma umrumda değil o konuda dünya devi olmasakta olur

• birlik olmayan yerde güç olmaz

• mecliste Türk olmamasından kaynaklanan sebehlerden dolayı Türklük bu kadar düştü

0|0
    0|0
    • Katılıyorum zaten ben Türküm diyen adam ordan katil olmadan çıkamaz adam sizin övdüğünüz ordunuz dedi geçen kimseden ses çıkmadı ordu terörist muamelesi görüyo mecliste

• yok ütopik değil

• yani toplumu peşinden sürükleyecek bir haraket değil anlamında demek istedim.

• Gelecek de inek gibi süt veren insanlar görüyorum Bu dediğim söz anlayana

0|0
    0|1
Yükleniyor...