Bu şarkı geceye çok yakışmaz mı ?

Eskilerden Whitesnake!... Bilen bilir...

Hiç yaşlanmayan David Coverdale söylemiş..

Forevermore...

Forevermore...

Güncellemeler:

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• bazı ozel geceler icin arsivlediğim bazı parcalar var ;)

olmazsa olmaz Gary Moore var rock'n dedeleriden rahmetli kendisi ve gercekten cok ozlerim kedisini ve cok romantik gitar taksimleri ve parcaları vardır for example:Still Got The Blues adlı parcasıdır...

2. parca ise Whitney Houston 'dan ve pek tanımam kendisini ama cok guzel sesi vardır zenci gırtlağı diye buna deseler gerek onerebileceğim bir parcası ise I Will Always Love You

3. parca ise jeuston 'dan bir zenci gırtlağı daha ve onere bileceğim parcası I'll Never Love This Way Again

4.parca ise DIANA ROSS yanılmıyorsam 72 yasında ve Allah uzun omurler versin ve cok guzel parcaları vardır ce benim icin değerli bir sanatcıdır kendisi onerebileceğim parcaları WHEN YOU TELL ME THAT YOU LOVE ME ve missing you..

5. parca ise Barbra Streisand 'dan 71 yaşında ve buyuk hayranıyımdır çok değerli insanlar benim icin bütün parcalarını severim ve senin beğeneceğin müziği ise Woman in Love...

6. parca ise Bryan Adams bir klasiktir ve ı do it for you parcası vazgecilmezdir

en son olarak Cat Stevens çok büyük adamdır ve cok severim kendisini bu arada müslüman olmustur ve şimdiki ismi ise yusuf islam dırşu anyanılmıyorsam Cambridge Camii projesi icin ve yardım kurulusları icin konserler veriyor ve nasihat veren bir parcası vardır Father and Son çok severim...

şimdilik bukadar yeter sanırım eğer bu tur parcaları seversen bana ulaşabilirsin

0|0
    0|0
    • Şimdi bu bazı özel geceler, tam olarak hangi özel geceler :p

• kardeşim sen dalga gecesin diye yazmadım romantik bir insan olmadıgını bileydim yazmazdım ayrıca özel geceler ilişki anlamınada gelmiyor oturursun eşinle birlikte acarsın bir kırmızı sarap meze esliğinde içersin dans edersin muhabbet edersin ve ruhunda bir dinlenme meydana gelir ozel geceden kastım buydu

• Tamam kardeşim, sakin... Bi latife yapaım dedik ;)

Yükleniyor...