Sokrates sozu hakkında komposızyon

Bildiğim Tek Şey Hiçbirşey Bilmediğimdir. kısa bır komposızyon yazarmısınız rıca etsem

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

• olur senin adına da kitap basıyım istersen kendin yap

0|0
    1|1
    • Arkadasım zorlamıyorum kı yardım edermısın dedık sadece

• bana göre bildiğim tek şey hiç bir şey bilmediğim sözü dünya sürekli yanileşiyor ve bilgilerde değişiyor be bildiklerin aslında yanlış bilgi olarak kalıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• İstiyorsan tüm derslerini ben yapım?Yok öyle bir dünya.Kendin yap kendi derslerini.Ve Sokratesi bildim bileli sevmiyorum :).

0|0
    0|1
    • Yardım edebılırmısınız dedım bın tane fırca yedık

• Şaka yapıyoruz sadece :).Sende eksiyi yapıştırmışın.Siz gizliler varsınızya.Sokrates aslinda bizi uyarıyor.Her şeyi biliyorum diye geçinmeyin aslında hiç birimiz hiç bir şey bilmiyoruz ve bunun ben bilincindeyim diyor.Hadi derlerinde başarılar.

• bu bir paradoks değil mi? hiçbir şey bilmiyorsa bir şey bilmediğini nasıl biliyor? hiçbir şey bilmediğini biliyorsa nasıl hiçbir şey bilmediğini iddia edebiliyor? :D

0|0
    0|1
    • Adam filozof bıze sadece yorumlamak kalmıs :D

• Ödevini kendin yapsana çocuğum.

1|0
    0|1
    • Yardım sadece. Hem sınav hem odev hem iş çok zor odevler son zamanlara kalıyo o yuzden

• Sanmıyorum yapacak kişi çıkmaz .

• Güzel bir kompozisyon yazardım ama son dk da sorulmaz ki bu canımm. Uykum geldi aaa

0|1
    0|0
    • İyi geceler o zaman ne dıyelım :D

• felsefe hocama saygılar D:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben Sokrates gördüm.

Ben Sokrates ile geliştim.

Sonuçta Sokrates benim!

Kısa ve etkisiz ama hocanın senden ürperti duyacağı kesin.

Kağıdı verirken burnunu ağzını sağa sola oynat seri şekilde.

Etkilidir.

Önce bilmenin ne kadar önemli olduğunu izah et sonra bildiklerimizin aslında ne kadar az olduklarını çarp suratına ve finalde Sokrates abimiz ile bitir.

Abartmanın manası yok.

0|0
    0|1
  • Onun yerine Sokrates'in savunmasını oku ve kendin bir şeyler yazmaya çalış.

0|1
    0|0
  • Benim fikirlerimle oluşan edebi satırları hocan okursa kafaya gelir isyan modunu on durumu getirir seni nota boğarda ben offtayım...

0|1
    0|0
  • ınternette bunun genıs acıklaması mevcut... bıraz arastırırsan ne anlama geldıgını ve bunu neden hangı fılozoflar ıcın soyledıgını anlayabılırsın. sanırım boylesı sana daha cok yardımcı olur. kolay gelsın

0|1
    0|0
    • Sağolasın araştırdım ama bulamadım işime yarar bı bılgı aklımdan yarım sayfa çıkardım 1 sayfayı tamamlamam lazım

• onu biz yazarsak sen ne iş yapackasın?

0|0
    0|1
  • Bir şey bilmiyormuş işte.

0|0
    0|1
  • Girişi sokrat saçmalamış diye yap. Gelişme kısmını bunun üzerine inşa et. Sonucu girişe bağla.

0|1
    0|0
  • saçma aslında hiç birşey bilmemek diye bir şey yoktur hayatta az olsun çok olsun birşeyler bilirsin öğrendiklerinin az olduğunu düşünmüşse yetersiz olduğunu düşünmüşse çok şey var hesabı hiç birşey bilmiyorum hesabına bağlamıştır gibime geliyor

0|0
    0|1
    • Bende oyle dıyorum ama bıraz felsefı bılgısı olan sacma demıyor :D

• -Dünya değiştikçe bilgilerde değişir- sözünün mantığıyla sokratesın sozunude koyarak ılerlemeye calısacagım :D Dedıgınde de haklısın

• basit bakarsan saçma felsefi bakarsanda saçma yani bence bildiğim tek şey hiç birşey bilmediğimdir demiş hiçbirşeyi bilmeyen adam bildiğim tek şey neden desin madem hiç birşey bilmiyorsun mantık yani

• la ben o kompozsyonu okul hayatmda yazmadım şmdi hangi kuvvet bana bunu yazdırabilir merak ettim :D

1|0
    0|0
  • Gerdeğe de biz girelim mi senin yerine?

0|0
    0|1
  • duz ovada yagmurdan kacilmaz. gote giren Şemsiye acilmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...