Biten ilişkiden kalan fotoğraflarınızı siler misiniz?

Biten ilişkiden sonra geriye kalan elinizde ve bilgisayarınızda olan yüzlerce birlikte çekilmiş fotografınızı siler misiniz?yoksa anı olarak saklar mısınız?

0|0
23|22

En İyi Erkek Görüşü

• silersin silmesine yirtip atarsin atmasina ama Hafizandan nasil sileceksin

Mektupları Yırtıp Attın Diyelim Resimleri Bir Bir Yaktın Diyelim

Bir Mazi Var Onu Nasıl Silelim Sen Beni Sen Beni Ömrünce Unutamazsın Unutamazsın Ah Edip Adını Her Anışında Bir Kerem Misali Her Yanışında Bir Hayal Olurum Yanı Başında Sen Beni Sen Beni Ömrünce Unutamazsın (Ali Tekintüre)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yaşanılan yaşanmıştır tabi ki saklarım resimleri neden sileyim ki uzun zaman olmuş ise beraber olunan zaman iyi bir dost ta olmuştur arkadaş ta en azından birlikte olduğunuz dönem için ayrıca o yaşanılan anları sadece sevgili değil bende yaşamışımdır sonuç olarak benimde güzel anlarım zamanlarımdır güzel vakit geçirip çekildiğim resimleri neden sileyim ki :) kendimi cezalandırıcam bittiyse bitmiştir. Resimlere bakarak özleyecek halim yok özleseydim ayrılmazdık zaten denenmiş ve olmamış bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Hayır..Çok klişe şeyler bunlar..Msjları sil,Fotoları sil numarasını sil ordan engelle burdan kaldır..Bırakın kalsın..özlediğinizde bakarsınız.Şayet kafanızda bitirip yeni bir ilişkiye hazırsanız bunları yapın.

0|0
    0|0
    • elimde binlerce fotograf var ve silmeye elim gitmiyor.ilk sevgilim oldugu icin sanırım yeri cok ayrı

• Silme güzelim o zaman.

• ne saklicam hepisi çöpe..

0|0
    0|0
  • ben de gelenek takıntısı var.yazıcıdan bastırıp yakıyorum.bilgisayarda ki varlıklarını sürdürüyorlar...

0|0
    0|0
  • Ayrılık acısı çekiyorsam silerim, çekmiyorsam silmem..

0|0
    0|1
  • Yok silmek pc foto dolu

0|0
    0|0
  • saklarım

silmem

0|0
    0|0
  • nasıl diyeyim bilmiyorum ama hani o resmi silsende hiç umurun olmaz silerken elin titremez bile ama birde aklının bir köşesine kazınmış birisi vardır geçmişte.elin varmaz silmeye öyle bir durum bendeki

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir.Gerçekten bitmişse yada bitmesi gerekiyorsa,ki şu ana kadar hep öyle oldu.Fotoğraf,yazılarım,en ufak not,hediye,esya v.b herşeyi yakarım (yakmaya takıntım var).Telefon numarasınıda ek olarak silerim.

0|0
    0|0
  • ben silerim ama tabi 5 kisi bir arada vs degilsek. yalniz su var ki, ben silsem de ortak arkadaslara ve kendilerine de sildirmem gerekiyor ozellikle sosyal aglarda. uzun is.

0|0
    0|0
    • sosyal ağdan kaldırmak tabiki en mantıklısı

• yeni biri gelene kadar sakla der iç sesim

0|0
    0|0
  • Saklamam sılerım

0|0
    0|0
  • yemişim öyle anıyı derim..kızmada

0|0
    0|0
  • hatırlamak acı veriyorsa eğer silmek en iyisi

0|0
    0|0
  • olursa silerim...herşeyi de Ace ile temizlerim.

0|0
    0|0
  • Hep sildim bugüne kadar

0|0
    0|0
  • shift + delede ederim çöp kutusuna bile göndermem direk silerim :D:D

0|0
    0|0
  • silmem hala duruyo ama gizli dosya içindedir :)

0|0
    0|0
  • hepsini silerim bırakmam

0|0
    0|0
  • silmem

0|0
    0|0
  • silerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Silmezsen bakar bakar üzülürsün..

Şimdi elin gitmez silmeye falan ama sil gitsin.. Yapamam bir dosyay at ve onları unutmaya çalış sakın kopyasını alma. Zamanla formatta giderde nasılsa..

0|0
    0|0
  • silerim ben muhtemelen öyle saklama huyum yoktur birşey bittiyse bende izi kalmaz hiçbirşekilde herşeyi yok ederim anı falan olmaz bende

0|0
    0|0
  • bir özel yerde sakla niye siliyorsunki

cok anilarin var orda

1|0
    0|0
  • silerim..ilerde bir gün mutlaka başka birisi girecek hayatıma ve er ya da geç o fotoğrafları silicem..

0|0
    0|0
  • en son ayrıldığım sevgiliminkini silmedim hala

1|0
    0|0
  • valla önce tlfonumdan tek tek sildim daha sonra bi albümümz vardı son kez buluşmaya konuşmaya karar verdik o albümüde gözünn önünde paramparça ettim o gittiyse resimlerini napıyım kuzum çeyizime koycak halim yok ya

0|0
    0|0
  • Silmek en mantıklısı, onların orda olduğunu bilmek bile beni huzursuz eder..Keza yeni biri olduktan sonra hayatımda, onların orda olması hiç etik değil..Bittiyse bitmiştir..

0|0
    0|0
  • ya oyle trıplere gıremem al esyaların senın olsun al resımlerımızıde sıldım fılan bı yerlerde mutlaka bırlıkte resmımız vardırda nerde oldugunu bende bılmıyorum

0|0
    0|0
  • cekilmiyorum foto, sorun da kalmiyor.

2|0
    0|1
  • Bir tane belki.. Gerisi silerim..

0|0
    0|0
  • silmem gozonunde olmayan yere kaydederım bakarsam eger dayanamam

0|0
    0|0
  • Hyr hatra olarak saklarm ılerde gulmk ıcin .d

0|0
    0|0
  • saklarım tabi onlar bir daha yaşanmaz.Güzel birşeyler kalmalı :)

0|0
    0|0
  • bilgisayarımdan silerim..ama mutlaka bir yerde saklarım..çünki görmek isteyebilirim.

0|0
    0|0
  • sil gitsin,numarasını bile sildim faceden silemiyorum o ayrı bişi

0|0
    0|0
  • bekler genelde silmek için hazır olana kadar

0|0
    0|0
  • İlerde lazım olur kim bilir silmem.

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir fotoğrafım olmadı:-D

0|0
    0|0
  • silerim ama önemli olan kalptan silebilmek ...

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra silerim

0|0
    0|0
  • Silmek en mantiklisi ama bitane birak ne olur ne olmaz :)

0|0
    0|0
    • binlerce var hic birisine dokunamadım henüz

• SİLERİM

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar silmeye kıyamam ama baktıkça acı verir kendimi toparladığım ilk anda silerim. yanımda olmayanın resimleriyle mi avunayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...