Sevgilim sanki beni sevmiyor .

1 bucuk senedir sevgiliyiz staj görmek için farklı semtlerdeyiz sevdiğim müziği dinlemiyor yarıda kapatır , Romantik film izlemek isterim yanyanayken izleriz ayrı izleyip napcam der , resim yapalım derim o karakalem yapar ben ise geneli manzara resimleri yaparım beraber eğlenmek için onu bile kabul etmedi laf etti benim yaptığım sanat yapamıyormuş yapmicam dedi yok ilgi alanlarımı sevmez sizce neden böyle yapıyor.s.s

Güncellemeler:
?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Seninle aynı olmaması seni sevmediği anlama gelmez.

0|1
    0|0
    • Ben ama onun sevdiği şeylere önem veriyorum

• o zaman saygı göstermesi, seninde onun gibi davranmadığı için incildiğinden bahsedebilirsin. Sevmese 1,5 sene niye senle olsun?

• Bahsettim ama anlamıyorki . Müzik konusunda hakkılısn dedi sadece .s bu kadar

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana öyle geliyordur bence.

0|0
    0|0
    • Yo bunun hakkında tartışdıkda.s inşallah öyledir genede

• zevkler ve renk aynı olması diye bir zorunluluk yok bunu sevmiyor dşye yorumlayamayız

1|0
    0|0
    • Peki ya ben sevdiğim şeyleri kiminle yapıcam.s onunla yapmak istiyorum hep onun isteklerini yapiiym.s

• onun kide bencillik ama yol ver gitsin

• Bakalım aramız bozuk bu aralar.

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgi alanlarınız farklı işte hem senin sevdiklerini severse seni seviyo oldugu anlamını çıkaracaksan sen de onu sevmiyo oluyorsun

0|0
    0|0
    • Ya hayır biz onunla ne yapıcaz ki.s ben onun sevdiği şeylerini yapıyorum felan ne biliyim o istemem diyip kesiyor alınıyorum ama.s iki taraflı olmalı herşey

• anlıyorum seni sen kendinden ödün verip ona ayak uydurabiliyosun ama o hiç sallamıyo demek ki yetrince önemsemiyo seni :/

madem durumdan rahatsızsın gözünü korkut biraz ayrılık sinyalleri ver onun odunluklarından falan bahset tepkisine göre bir yol seçersin sen de..

• Bilmiyorum ya kafam çok karışık.s

Yükleniyor...