Bu sözü uzun uzun yorumlayabilecek zeki bir insan var mı?

Sahip olmadığı şeylere üzülmeyen ve sahip olduklarına sevinen, akıllı bir insandır (Epictetos)

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim ama felsefe bağlantılı olursa çok sevinirim.Teşekkürler

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Yorum ödeviniz mi var?Kendi cümlelerini kullanmanı tavsiye ederim.

Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz.Sahip olduklarının değerini bilen bir kişiyi bardağa dolu tarafından bakan biri gibidir.Kendini olumsuz pekiştirmemektedir.

0|1
    0|0
    • Çok doğru. Yorum ödevim var.Felsefeden hıcbırsey anlamam o dersı sevmemde.Bu yüzden yardımlarınızı istedim.Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki bir apartmana, belki bir villaya, belki lüx cep telefonlarına, belki porşeye sahip değilim ama bu hayatta sahip olabildiğim küçük şeylerle mutlu olabiliyorum, belki bir çocuğun tebessümü, belki aç bir yaşlının eline verdiğim küçük bir simit, belki evim ve sobam..bu küçük şeylerdeki mutlulukla ayakta durabiliyor ve insanları mutlu edebiliyorum.

0|1
    0|0
  • dogru baskalarina bakip ozenecegimize sahip olduklarima bakip sukur etmek lazim

hem kaderde varsa er ya da gec o seni bulur

0|1
    0|0
  • düşündümde

o kadar zeki değilim

aslında tembelim

zekiyim ama tembelim

çalışsam yaparım misal

atmıyım ben acaba

0|1
    0|0
    • Çalışırsan zekı kızsın aslında :)

• yani komşunun çocukları ile kıyaslayıp üzülmek yerine bizimle övünen anne baba akıllıdır :)

0|1
    0|0
    • Su sorunun cevabını alabılseydım :D Unutmayalımkı hepımız komsu cocuguyuz :D

• Sayılır :D Yınede teşekkürler :D

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...